Şimdi Ara

MacBook Pro - MacBook Pro with Retina Display[Kullanıcıları Kulubü] (254. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.672
Cevap
130
Favori
282.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yok baktığım 2015 i5 256ssd 13" prolar ortalama 3700 3800 falan. Kredi kartıyla alınca da komisyon koyuyorlar o da 4000e geliyor. Tanıdıktan alacağım da 4300e falan denk geliyor ondan bahsetmiştim yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2015 macbook pro retina 13" kullanıcısıyım. oyun oynamam ama bir tek cs go zevkim var su bilgisayarda. onu da adam akıllı oynayamıyorum. oyun grafik ayarlarını en kısığa, ekran parlaklığı da epey kısığa almama rağmen 15 dk oynadıktan sonra bilgisayardan daha önce hiç duymadığım fan sesleri gelmeye başlıyor, çok ısınıyor ve ne yazıkki oyun donmaya başlıyor oynayamıyorum. bilgisayarın altına kitap koyup biraz daha iyi hava alsın diye uğraşıyorum ama nafile. evet arkadaşlar siz oynayabiliyor musunuz cs go ?
  • Steam ile gayet rahat oynanıyor, maalesef fan sesi dediğiniz gibi...

• Demirmkn D kullanıcısına yanıt
    dediğim gibi en düşük ayarlarda bile kısa süre sonra oyun donmaya başlıyor. ben rahat oynayamıyorum
  • furer F kullanıcısına yanıt
    Send steam ile kurduysan ve donma oluyorsa, macbook'u sıfırla istersen bende fan aşırı çalışıyor ama oyunda donma olmuyor.

Steam üzerinden kurdum. Sizde grafik ayarları nasıl oyunda ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Planet Earth II S01E02 HEVC 2160p UHD BluRay HDR DTSHD5.1-DDR

şöyle bir şey izlemeye çalışıyorum ama takılıyor macbook da.Nedir çözümü ? KMPlayer kullanıyorum
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Vlc kullan pek sorun çıkmıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demirmkn -- 1 Haziran 2017; 3:38:15 >
  • dün akşam macbook'da işim bitince ekranı indirip uyku moduna aldım. az önce bilgisayarı açtığım zaman trackpad de tıklama işlemi yapamıyordum. neden bu şekilde oldu acaba. SMC reset ile açınca düzelti sorun, bluetooth mouse kullanıyorum.
  • crypterografi kullanıcısına yanıt
    Yazılımsal arada olabiliyor böyle şeyler gayet normal

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, Macbook'da şarj sayısı görünüyor ya siz pilin eskimemesi için genelde prizde mi kullanıyorsunuz yoksa prize takmadan kendi şarjıyla mı kullanıyorsunuz?
  • cihaz 18 kasım 2015 de teknosa dan alındı.
    13" , 256 gb

18 Kasım 2017 tarihinde garantisi bitecek

KESİNLİKLE ezik , göçük yok. kasanın altında masaya koyarken sürtünmeden dolayı belli belirsiz 2 çizik var.

Devir Sayısı: 347

kaç para eder bu cihaz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kral_Jumong -- 2 Haziran 2017; 6:15:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. Macbook pro retina early 2015 kullanıcısıyım. Hdmi ile tv ye bağladığımda görüntüde kasmalar oluyor. Macbook gayet akıcı çalışırken tv de görüntü kasıyormuş fps drop oluyormuş gibi. Sebebi ne olabilir ?

• MrChaplin kullanıcısına yanıt
    farklı kablo ile farklı cihazda dene,

çözünürlüğünü değiştir,

sorun devam ediyorsa, İstanbuldaysan 10 ila 12:00 arası apple store'a götür test etsinler...

Edit imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demirmkn -- 11 Haziran 2017; 2:44:14 >
    Farklı çözünürlük denedim ama fayda etmedi. Zaten ekrandaki çiziklerden dolayı garantiye vericem o zaman bu olayıda söylerim

• Macbook pro 2015 13" kullanmaktayım. Sizce el capitan a geri mi dönmeliyim yoksa sierra güncellemelerine devam mı edeyim şu an .4 güncellemesinde sanırım.
    Siri kullanmıyorum ağır işlemlerde yapmıyorum. Benim için hızlı olması ve pil ömrünün daha uzun olması önemli. Eğer downgrade yapmamı önerirseniz El capitan ın en stabil sürümü nedir nasıl yaparım?
  • Değerli arkadaşlar Macbook 2017 12 inch ultraslim model sipariş verdim fansız olan i5 işlemcili 16gb ram ve 512 gb şeklinde.

Yaptığım işler günlük video izleme, fotoğrafları düzenleme sosyal medya vs. Daha önce 2016 modeli kullandım bana yetiyordu bir sıkıntı çıkarmadı fakat renk konusunda istediğimi bulamadığımdan içimde bir bir sıkıntı kalmıştı. Bu sefer istediğim rengi bulmuşken uzun yıllar değiştirmemek üzere alayım dedim.

Yabancı forumlarda sonradan gördüm ki 16gb rami cihazın kaldırmayacağına dair yorumlar okudum. (veya ben yanlış anladım)
    Bu ram vs olaylarından hiç anlamadığım için sormak istedim sizce hatalı bir seçim mi oldu?
    Ben düz mantık 16gb ram 8 den iyidir diye düşünerek o şekilde sipariş ettim.
    Saygılar.
  • merhaba

12 haziran'da online storedan macbook pro siparişi vermiştim. teslimat tarihi 22-29 haziran olarak verdi. Siparişin durumu ise halen işleniyor olarak gözüküyor. ( Özel bir üretim vs de istemedim ) burada bir sorun olabilir mi? Müş hizmetleri ile iletişime geçmem gerekiyor mu?

Herkese iyi bayramlar
  • iburdur İ kullanıcısına yanıt
    2017 mac lerde ufak tefek değişiklikler oldu diye biliyorum. Gelecek olan o seriden diye mi gecikiyor acaba...

zorluya ürün incelemesine gittiğim gün Apple sitesinde yeni macleri yayınlamıştı. oradaki ürün/ürünlerden hem tarih olarak yeni hem de bir miktar ucuzlamış olduğundan storedan sipariş vermeyi tercih etmiştim ( ki oradaki arkadaşların da önerisiydi )

22-29 haziran tahmini teslimatı bilerek sipariş etmeme rağmen hala işleniyor olarak görünüyor. Forumda buna benzer şeyler okuyordum fakat hala bu durumu anlamış değilim
  • 
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.