Şimdi Ara

Macbook Pro'ma SSD Yükseltme Yapabilir miyim ? (Early 2015) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
20.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Awsful

Merhaba,

Gonderdiginiz linkteki sd kart adaptoru macbook pro early 2015 in yuvasina tam oturmuyor. Ben baya arastirmistim sonrasinda amazondan linkini verdigim sd kart adaptorunu aldim. Elimde 8gb lik bir sd kart vardi onu taktim oylr kullaniyorum. Simdi fiyatini 22$ olarak gordum, ben sparis verdigimde fiyat daha uygundu diye hatirliyorum.

Alıntıları Göster
    Merhaba,

Bilgi için teşekkürler. Çok verim de alamayacağım sanırım. Macera yerine @Dracos'un da belirttiği gibi USB bellek kullanmak sanıyorum daha iyi. Kaba durmayacak şunu gördüm:https://www.hepsiburada.com/samsung-fit-plus-128gb-300-50mb-s-usb-3-1-usb-bellek-muf-128ab-apc-p-HBV00000EZASG

• Guest-0A1242EEE G kullanıcısına yanıt
    Merhaba ssd üzerine direk Windows kurmayı denediniz mi benim de prom var 128 GB matlab kurmam lazım bir ssd alıp Windows kursam ssd ye içine matlab kurduğumda 20 yıllık bilgisayar gibi ağır mı olur bir fikriniz var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu hortlatmak gibi olucak ama macbook pro 13 retina 2015 in 8 GB ram var yükseltme yapabilirmiyiz. Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Darwin7 kullanıcısına yanıt
    RAM, anakarta lehimli olduğundan yapamazsınız.
  • Merhaba Arkadaşlar MacBook Air early 2015 i5 işlemcili 4gb RAM 128gbssd var cihazımda. Ben ssd ve RAM yükseltmek istiyorum bunu yapabilir miyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şurada nvme disklere yapılan firmware upgrade ve bir aparat ile MBP'ye takılışını anlatmış. İhtiyacı olan incelesin. Uyku modunda sıkıntı yaratması haricinde düşünülebilir bir seçenek gibi duruyor. https://medium.com/@kmlaydin/macbook-pro-retina-i%C3%A7in-nvme-ssd-y%C3%BCkseltme-rehberi-8e767ba47d79
  • Konu sahibi için güncel durum nedir?
  • daha önce defalarca macbook tamiri yapmış biri olarak macbook un içini açmak hp ve lenovo'dan daha kolay diyebilirim, krom kaplama t5 tornavida işinizi görür

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.