Şimdi Ara

macbook pro late 2008

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Macbook pro late 2008 kullanan varmi? Bu bilgisayarin ikinci eline verilebilecek fiyat nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meramlis -- 28 Ekim 2013; 4:54:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• meramlis M kullanıcısına yanıt
    Geçen sene Ekim ayında 13 inç early 2011 modeline 2000 TL vermiştim, Bilkom' dan garantili cihaz idi, buna göre bir rakam belirleyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozangunay

Geçen sene Ekim ayında 13 inç early 2011 modeline 2000 TL vermiştim, Bilkom' dan garantili cihaz idi, buna göre bir rakam belirleyebilirsiniz.

Ben 15 inc pro late 2008 baya kullanilmis bi modeline 1100 verdim sizce fazlami? 2008 biraz eski gibide yani acaba kazikmi yedim

• apple ın 2. el piyasası biraz yüksek. cihazı almadan burada konu açsan 5 senelik cihazı alma taşıman önemli değilse mac mini al derdim ama almışsın sen bir kere. performansından memnunsan kullan seni götürebildiği yere kadar götürsün uzun ömürlü oluyor bu mac ler ayrıca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carpediemsral

apple ın 2. el piyasası biraz yüksek. cihazı almadan burada konu açsan 5 senelik cihazı alma taşıman önemli değilse mac mini al derdim ama almışsın sen bir kere. performansından memnunsan kullan seni götürebildiği yere kadar götürsün uzun ömürlü oluyor bu mac ler ayrıca.

Yani 1100 vererek fazla vermemisim dimi?

Baya kullanılmış derken kasa üzerinde ciddi çizik ya da vuruk var mı?Bir de hangi amaçla kullanacaksınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozangunay

Baya kullanılmış derken kasa üzerinde ciddi çizik ya da vuruk var mı?Bir de hangi amaçla kullanacaksınız?

Hayir çok az çizik var.. bilmem her amaçla kullanmak isterim ama mesela pes oynanırmi bu bilgisayarda bilgim yok?
  • apple 2. el piyasasına göre normal o verdiğiniz fiyat ama genel olarak düşünürsek almadan önce sorsanız almayın derdim ben bunu söylemek istedim. nedeni de cihazın 5 yıllık olması. internete girmek için kullanacaksanız işinizi görür tabiki ama ömrü az olur bu yüzden öyle söylüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carpediemsral

apple 2. el piyasasına göre normal o verdiğiniz fiyat ama genel olarak düşünürsek almadan önce sorsanız almayın derdim ben bunu söylemek istedim. nedeni de cihazın 5 yıllık olması. internete girmek için kullanacaksanız işinizi görür tabiki ama ömrü az olur bu yüzden öyle söylüyorum.

Bu bilgisayarda pes 13 gibi oyunlar çalışırmı

bir bilgim yok denemeniz lazım onu
    Minimum Sistem Gereksinimleri;
    CPU: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz
    RAM: 1 GB
    Video card: Nvidia Geforce 6300 / ATI Radeon x1200 / Intel HD graphics 3000
    HDD: 5 GB

Düşük çözünürlükte oynanabilir gibi duruyor.
  • Düşük çözünürlükte pes 13 açar.
  • Cevaplarınız için teşekkürler yalnız şu konuda hala tatmin edici bi cevap alamadım bu bilgisayarın ikinci eli 1100 edermi yoksa fazlami verdim bilen yokmu? Macbook pro late 2008 sürümü ikinci el ne kadar eder?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.