Şimdi Ara

MacBook Pro İçin Monitör Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 gün 17 saat 29 dakika
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • OzgurKns (1 mesaj) Fake Eleanor (1 mesaj) AdReNaLiN.int (1 mesaj) Legoloman (1 mesaj) serocan39 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş

2020 model MacBook Pro sahibiyim. (2560 × 1600 Retina Ekran)

• Sosyal medya içerik üretimi üzerine çalışıyorum. (Video editing yok, sadece görsel tasarım yapıyorum Sketch programı ile)

• Kullandığım birkaç sosyal medya toolu var paylaşım için. Ayrıca Microsoft Office programlarını da çok sık kullanıyorum, data vb. işlemler için.

• Film & dizi izleme işlemlerini bilgisayarımdan değil TV'den yapıyorum, monitörde de izlemeyeceğim.

• MacBook bir oyun bilgisayarı değil biliyorum ama ağır grafik gerektirmeyen ve çok görsel detay barındırmayan bazı oyunları oynuyorum. FM, bazı strateji türü vb. oyunlar

• Bilgisayarımda HDMI girişi yok. Thunderbolt girişi mevcut.

Yukarıda belirttiğim kullanım koşulları için 27 inç ve üzeri monitör tavsiyelerine ihtiyacım var. Alabileceğim monitör tavsiyeleri için sizlerden destek rica ediyorum. (Curved olmaması tercihimdir.)

Ek Not: 4K monitör mü almalıyım ona da emin değilim.

Şimdiden teşekkürler.

|
    |

• Ben de aynı arayıştayım ama herkes oyuncu galiba burada

Bir monitör bulabildiniz mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdReNaLiN.int -- 17 Haziran 2021; 14:41:55 >
  • Viewsonic VP2768A 27'' bence bu

• Bende macbook da iş için monitör alacaktım ancak Huawei Mateview monitörü görünce tamamen onu beklemeye geçmiş durumdayım. Fikir vermesi açısından:

https://www.forbes.com/sites/bensin/2021/06/04/huaweis-new-mateview-monitor-looks-great-performs-better/?sh=19dc5823f2a2

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.