Şimdi Ara

Macbook Pro almayı düşünüyorum. Apple Store mu Pupa mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar durumu şöyle açıklayayım. Bir macbook pro almayı düşünüyorum ve pupadaki şu anki fiyatı 6200 lira ancak ürüne 5 taksit yapıyorlar. Aplle storeda ise durum şöyle 6776 lira istediğim karta 9 taksit ve yanında beats solo 2 wireless hediyesi var. Ayrıca apple storedan almanın güvencesi var. Ben çok kararsızım aradaki fark azda değil 576 lira. Siz bu konuda neler düşünüyorsunuz. İstediğim modelin özellikleri merak edenler için bu şekilde
     Macbook Pro almayı düşünüyorum. Apple Store mu Pupa mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• boşuna alma eylül ayında yeni macbook lar tanıtılacak yeni işlemci ve yeni kasa ile bu kadar para vereceksen yenisini alırsın.. http://9to5mac.com/2016/06/28/roundup-apples-new-macbook-pro-oled-usb-c/
  • Belki haklısın ama. 512 gb ssd modelini bu fiyata bir daha bulamayacağımı düşünüyorum

• hacı o zaman pupa veya troydan al fiyat farkı çok garanti sıkıntıları yok yalnız servis olarak kendi servislerini kullanıyorlar apple a göndermiyorlar
  • Bir sıkıntı olduğunda apple storea götürsem cihazımı bakmama gibi bir durumları olur mu ki?

• Bence bekleyin şu anki 512 yi de yine en kötü ihtimalle bu fiyata alırsınız. Yenisini görmekte, kıyaslamakta fayda var.

• Şuan ingiltere deyim,ağustos sonunda tr de olacağım.mesela senin istediğin 1400 pound yani 5600 e sana getirebilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.