Şimdi Ara

Macbook Pro 2016-2017 Touchbar - Touchid / Without Touchbar Kullanıcıları Derneği [ANA KONU] (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.219
Cevap
54
Favori
143.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MajestiC

quote:

Orijinalden alıntı: CooL_ROMEO

Arkadaşlar bir haftalığına iş için amerikadayım yeni çıkan 2017 base modelden 1250 + tax sipariş verdim yarın elime ulaşacak. Bir sorum olacak dönüşte kutusunu valize koysam ve cihazı sırt çantama koysam bir sıkıntı çıkar mı acaba ? Anladıkları zaman %20 vergi geri ödemesi durumu oluyormuş sanırım.

Maalesef son alınan kararla TC pasaportluların uçak içerisinde tablet, dizüstü gibi cihazlar taşıması yasaklandı. Max cep telefonu alabiliyorsunuz uçak içine.

Kontrollerde bir sıkıntı çıkar mı acaba ? Cihazı aldım buradan gümrük problem çıkartırmı bavuldayken ?

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar bir haftalığına iş için amerikadayım yeni çıkan 2017 base modelden 1250 + tax sipariş verdim yarın elime ulaşacak. Bir sorum olacak dönüşte kutusunu valize koysam ve cihazı sırt çantama koysam bir sıkıntı çıkar mı acaba ? Anladıkları zaman %20 vergi geri ödemesi durumu oluyormuş sanırım.

Maalesef son alınan kararla TC pasaportluların uçak içerisinde tablet, dizüstü gibi cihazlar taşıması yasaklandı. Max cep telefonu alabiliyorsunuz uçak içine.

Kontrollerde bir sıkıntı çıkar mı acaba ? Cihazı aldım buradan gümrük problem çıkartırmı bavuldayken ?

arkadaşım hiçbir problem olmaz. istersen kutusundan çıkarmadan getir. adetli olmadıktan sonra kimse birşey söylemez. bu arada kabinde bilgisayar vs yasağı amerika'dan dönüşte yok. o sadece amerika'ya giden uçuşlar için geçerli.

bu arada defalarca sıfır kutulu macbook getirmiş biri olarak söylüyorum bunları.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 13 inç kullananlar ekranın ufak geldiği oluyor mu? Şimdiye kadar hep 15 inç laptop kullandım 13 inç ufak gibi geldi bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. 3D Waffle

13 inç kullananlar ekranın ufak geldiği oluyor mu? Şimdiye kadar hep 15 inç laptop kullandım 13 inç ufak gibi geldi bana.

Bende daha önce 15" laptop kullanmıştım , 13" macbook kullanıyorum bana öyle ufak gelmedi , aralarında çok büyük bir ekran farkı yok . Ama 17" laptop kullanıp ona alıştıysanız , o zaman ufak gelebilir .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar son aylarda malum bilgisayar kullancıların belası bir virüs var. Cryptolocker.
    Bu virüs bizim MAC sistemleri etkiliyor mu ?

Ve TTNet-Turkcell den gelen sahte mail bağlantılarına tıklamadan sadece postanın önizlemesini görmek bile yetiyor mu virüsü yemek için ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. 3D Waffle

13 inç kullananlar ekranın ufak geldiği oluyor mu? Şimdiye kadar hep 15 inç laptop kullandım 13 inç ufak gibi geldi bana.

Ben alıştım hiç ufak gelmiyor.Üstelik 15 büyük bile bana göre.
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Macler Windows'a göre en ufak zararla etkilenir zararlı yazılımlardan. Genelde tarayıcılar etkilenir sadece. Özellikle açık kaynak olduğu için Chrome daha kolay etkilenir. Dosyalarınıza ulaşılması çok zor. High sierra ile daha da zorlaşacak hatta.

Mail önizlemesi hala google, windows vs. güvenlikli alanında olduğundan sistemi etkilemez. Bağlantıyı tarayıcı ile açtıktan sonra güvenli sunucudan çıkıldığı için etkilenme ihtimali var.

• quote:

Macler Windows'a göre en ufak zararla etkilenir zararlı yazılımlardan. Genelde tarayıcılar etkilenir sadece. Özellikle açık kaynak olduğu için Chrome daha kolay etkilenir. Dosyalarınıza ulaşılması çok zor. High sierra ile daha da zorlaşacak hatta.

Mail önizlemesi hala google, windows vs. güvenlikli alanında olduğundan sistemi etkilemez. Bağlantıyı tarayıcı ile açtıktan sonra güvenli sunucudan çıkıldığı için etkilenme ihtimali var.

Genel olarak zor etkilendiklerini biliyorum MAC sistemin ama bu virüs bayağı bir bela oluyor aylardır.Sorayım dedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu cihazına çevirici adaptör almayı düşünen yok mu? Apple'ın yarı fiyatından daha ucuza vereceğim kaldı öylece boş boş çekmecede duruyor. Hediyesi de var üstelik

https://forum.donanimhaber.com/satilik-apple-digital-av-cevirici-adaptor-2-adet-aukey-mini-adaptor-hediyeli--126284251#126284251
  • Apple Online Store Türkiye'den alınma, MacBook 12'' early 2016 rose gold cihazım bir önceki güncel modeldir. İlk modellerle karıştırmayın. MacBook Pro 13'' baz model veya touch barlı modellerle takaslıktır. Cihazım gayet temiz, ilk günkü gibi. Takaslamayı düşünen olursa mesaj atsın konuşup anlaşalım. Üstüne verilecek nakiti de mantık çerçevesinde olması yararıma olur.

Saygılarımı sunarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuzluSoğan

vatanda 5930 sıfır açılmamış cihaz. Fiyatı 4800'e falan düşür.

Satildi

• 7 haziranda macbook pro 15" son güncellenmiş halini sipariş ettim. bakalım ne zaman gelecek.
  • Arkadaşlar yeni sipariş vereceğim için satıyorum.

19 Aralık 2015 tarihinde alınmış Macbook Pro MJLT2TU/A cihazım ne kadar eder?
  • hangisi az bak
  • Hocam sattınız herhalde arkadaşlar usb c to hdmi dönüştürücü arıyorum orijinal olursa sevinirim satmayı düşünen arkadaş varsa pm atabilir teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • karasahinemre kullanıcısına yanıt
    Evet buradan bir arkadaşımıza yolladım.

• MacBook Pro son model(hangs seri falan bilmiyorum9 13 inçlik olan için koruycu ekran filmi alıcam.internetten alıp da memnun kaldığınız bir site varsa link atar mısınız?
    bir de mac in arkasına ve altına da film kaplatma yapan var mı?

Çizikler korkulu rüyam çünkü bir çizile uyku uyuyamıycam
  • Macbook Pro 13 inç almayı düşünüyorum. Sizce Ram'i 16 GB yapmak hayati önem taşıyor mu? 1000 TL daha vermeye değer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr_kofret

Macbook Pro 13 inç almayı düşünüyorum. Sizce Ram'i 16 GB yapmak hayati önem taşıyor mu? 1000 TL daha vermeye değer mi?

Değer macos sierra boşta bile oldukça fazla ram kullanabiliyor.
  • 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.