Şimdi Ara

MacBook Pro 2016 Batarya Göstergesi Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar.Kısa bir süre önce MacBook Pro almış bulundum.Yalnız şöyle bir sorunum var;
    Macbook'u açıyorum ve kullanıcı giriş kısmına şifremi yazarak giriş yapıyorum.Giriş yaptıktan sonra şarj yüzdem kullanıcı girişi ekranına göre %3 yada %4 daha fazla gösteriyor.Yani özetle giriş yapma ekranında şarjım %80 iken giriş yaptıktan sonra %84 olarak gözüküyor.
    Bilgisayar sadece 9 döngü yaptı.2-3 gün önce bataryayı kalibre de ettim ancak sorun halen geçmedi.Donanım testi yaptığımda ise hiçbir sorun bulamıyor.Bu arada sürüm olarak HighSierra yüklü.Bu sorunu yaşayanınız var mı acaba yada nasıl çözebilirim servise götürmeden?
    Şimdiden teşekkür ediyorum

• Yazılımınız güncelmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son güncellemeyle birlikte bendede aynısı olmaya başladı. 20 döngü falan benimde

• bydemirci B kullanıcısına yanıt
    Evet hocam yazılımım güncel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsinan93

Son güncellemeyle birlikte bendede aynısı olmaya başladı. 20 döngü falan benimde

Bu arada bilgisayarı kapatıp açtığımda pil yüzdesi %1 düşüyor hocam bende sende nasıl bilmiyorum.
  • Gerçekte öyle olmayabilir işte. Kalan pil süresini de artık kapattılar göstermiyorlar ya. O hesaplamayı yapamadılar. Touchbarın ortalama enerji kullanımını hesaplayamadılar heralde.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.