Şimdi Ara

Macbook Pro 2016-2017 Touchbar - Touchid / Without Touchbar Kullanıcıları Derneği [ANA KONU] (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.219
Cevap
54
Favori
143.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nicknick

teşekkürler cevaplar için.

- i7 işlemciler için ben 4 çekirdek alacağım yani 15 inch modelden. 2017 ler 2016 yada 2015 ten daha az performanslı olur mu diye merak ettim siz yukarıda yeni modellerin eskiye gore daha yavaş oldugunu yazmışsınız, snaırım bu i5 yada çift çekirdek i7 ler için geçerli yanılıyor muyum?

- 2017 modeller henuz tecrube edilmedi ama 2016 ya gore yapılan değişiklikler bu kronik sorunlar için yapılmıştır diyebiliriz sanırım mantıken.

- kampanya olarak da öğrenci indirimi amerika fiyatına yaklaştırıyor baya, misal şu an 2.8 i7 15 öğrenci indirimi ile 10500 tl 6 taksit, kulaklık hediyesi de geldimi baya düşmüş oluyor. vatan vb. kdv indirimleri ile bu fiyatın da altına alınabilir mi diyorsunuz daha önce böyle mi oldu?

Hayır ben yukarıda eski yeniden performanslı yazmadım hocam, bahsettiğim iki modelde (touchbar ve touchbarsız) yeni modeller. Yeni modellerden ucuz olanın pahalı olandan performanslı olmasıyla ilgili açıklama yaptım sanırım modellere hakim değilsiniz o yüzden kafa karışıklığı oluşmuş. En son model herzaman en performanslı olan hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: asi_

Toprakli prize mi bagli ?

Amerika tipi fişi var. Ben basit bi dönüştürücü aldım. Dönüştürücü topraklı ama bağladığımız fişte 2 çıkış olduğu için bir önemi yok diye düşünüyorum.
  • Havale ile ödeme kalkması gerçekten kötü olmuş çünkü güzel indirim oluyordu acaba geri gelme ihtimali var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yerbay. kullanıcısına yanıt
    dönüştürücülerde genelde topraklama olmuyor hocam. O yüzden karıncalanma hissi oluyor. priz topraklı olsa bile senin dönüştürücü toprak hattına dokunuyorsa yine elektriklenme olur.
    Bu karıncalanmanın tek sebebi toprak hattır(bence)
  • Arkadaşlar 5750 tl sıfır kapalı kutu ingilizce klavye 2020ye kadar garantili appledan sorgulattım türkiyedede geçiyor garanti sizce iyi mi fiyat çünkü 5000 tlye i7 7500ulu asus ux390 buldum 3 aylık. Donanımla pek işim yok evde kendi bilgisayarım var zaten sadece yanımda taşıyabileceğim şık hafif bir bilgisayar lazım

Macbook Pro 2016-2017 Touchbar - Touchid / Without Touchbar Kullanıcıları Derneği [ANA KONU]

• Yok mu yardımcı olacak yarın alınacak 2sinden biri

• Kesinlikle macbook hocam
  • Dedefon kullanıcısına yanıt
    Aldığım fiyat iyi mi hocam peki asusta i7 7500u ve 512 gb ssd vardı. Bunda bir önceki nesil i5 ve 256gb depolama var. Tasarım olarak kesinlikle asus daha iyi ve daha hafif. Ama sırf 500 nits ekran dolayısıyla appledan yana gönlüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h065 -- 30 Temmuz 2017; 2:10:41 >
  • Yerbay. kullanıcısına yanıt
    Toprakliya gecis yapin sorun kalmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kağıt üzerinden değer bakarsanız apple malesef yanıltır hocam. Son kullanıcı deneyimi seçmek gerekiyor bazen böyle durumlarda. Bende mecbur olmadıkça windows tarafına çok dönmek istemeyen birisi olarak macbook diyorum.
  • Fiyat konusunda araştırma yapmadan birşey diyemem.

Fakat özellikler ve donanım konusunda şöyle örnek verebilirim.

Elinizde. 10 birimlik özellik var, bunun 7 birimini kendi kaynaklarına kullanıp 3 birimini kullanıcıya veren sistemmi daha iyidir?
    Yoksa elinizde 8 birimlik özellik varken, bunun 3 birimini kendi kullanıp 5 birimini kullanıcıya veren sistem mi?

Yani özellikler sizi yanıltmasın. Aynı iphone da olduğu gibi, mac sisteminin devasa özelliklere ihtiyacı yoktur. Ve son kullanıcı deneyimi konusunda, Apple'ın eline kimse su dökemez.

Aradığınız stabilite, uzun ömürlü bilgisayar, uzun giden şarj süresi ve garanti memnuniyetiyse kesinlikle Apple.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dedefon -- 30 Temmuz 2017; 12:21:37 >
  • Aldım cihazı hepinize teşekkürler. Bu adaptörün önündeki amerikan ucu yerine türk ucunu nereden bulabilirim bu arada

Macbook Pro 2016-2017 Touchbar - Touchid / Without Touchbar Kullanıcıları Derneği [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: XOyun Official

Aldım cihazı hepinize teşekkürler. Bu adaptörün önündeki amerikan ucu yerine türk ucunu nereden bulabilirim bu arada

bilindik alisveris sitelerinde r ister baslik ister uzatma kablosu seklinde satiliyor. basliklarin 10 lira uzatma kablolu versiyonlarin 15-20 lira gibi bi fiyati var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: XOyun Official

Aldım cihazı hepinize teşekkürler. Bu adaptörün önündeki amerikan ucu yerine türk ucunu nereden bulabilirim bu arada

Hayırlı olsun, sağ alt tarafında ışık sızması mı var hocam yoksa yanlış mı görüyorum? içinize kurt düşürmek istemem ama..

• HB İnstrument kullanıcısına yanıt
    Yok hocam kontrol ettim ekranda bi sıkıntı yok gibi şimdilik. Eve geçince tekrar bakacam ama

• Hayırlı olsun, darısı bana artık

• https://www.appleuzmani.net/mac-kullanicilarina-fruitfly-virusu-uyarisi-geldi/

Nasıl aktif olduğu net açıklansa iyiymiş.Sondaki sağlam virüs programı tavsiyesi garip geldi.
  • Hayırlı olsun kardeşim, Nasipse Eylül 20 de bir tanede ben 2017 olanından patlatıcam ;)
  • macbook pro 2017 late' ler ne zaman piyasaya çıkacak? Donanımsal olarak farkları olacak mı? Bu konuda bilgi veya duyum var mı arkadaşlar?
  • a.f.y. kullanıcısına yanıt
    2017 late çıkacak mı? Benim tahminim çıkmayacak.

• 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.