Şimdi Ara

Macbook Pro 2016-2017 Touchbar - Touchid / Without Touchbar Kullanıcıları Derneği [ANA KONU] (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.219
Cevap
54
Favori
143.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, macbook pro 4 thunderbolt versiyonu icin yandan yerlesik baglanabilen (kablo olmadan) ve icinde ethernet ve usb olan converter tavsiyesi/kullanicisi var mi ? Hala bulamadim istedigim sekilde converter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Kendi cihazım elime geldi 1 gündür kullanıyorum aşırı stabil ve kolay bir bilgisayar. İlk defa kullanıyorsanız başta çok sıkıntı çekiyorsunuz fakat alışınca çok kolay oluyor neredeyse çok az komutla tüm işlemlerimi gerçekleştirebiliyorum.

• Yusufozgul Y kullanıcısına yanıt
    Çok güzel haber şu andan itibaren 4 yıl boyunca tusumuz basmazsa, çift basarsa klavyeyi degistirecekler. Beni memnun ettin Apple

• Sevgili arkadaslar bu degisim programi olmasa da degisim yapiyorlardi zaten. Cihazi ilk ciktiginda almistim 3 defa degisimden yararlandim resmi olarak anons edilmeden once. Iciniz rahat olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şöyle bir haber gördüm:

Haberde gerçekleşen tarihler geçmiş aslında ama ilerisi için doğruyu yansıtıyor olabilir.

Apple Türkiye zam konusunda erken davranacakhttp://www.cumhuriyet.com.tr/haber/teknoloji/988322/Apple_Turkiye_zam_konusunda_erken_davranacak.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tidus -- 23 Haziran 2018; 16:28:42 >
  • Bu klavye probleminin çıkma olasılığı nedir? Forumda sık yaşayan oldu mu acaba

Bende cuma günü toucbarlı macbook pro siparişi verdim o yüzden merak ettim umarım gelen üründe bir sıkıntı yoktur. Tamir veya değişime götür vs en korktuğum şeyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tidus -- 23 Haziran 2018; 16:43:7 >
  • tidus kullanıcısına yanıt
    Benim cihazım 2017 başlarında üretilmiş ben 2017 sonlarında aldım. Çok sıkıntı yaşamadım nadiren arada oluyor ama.

• Arkadaşlar merhaba,
    İkinci el 2016 15" Touchbar model ile aranınza katıldım.

Servis konusunda tecrübeli arkadaşlara bir sorum var;
    Klavyenin alt kısmında bilek konulan yerde aşınma var, rengi diğer taraflara nispeten daha beyaz duruyor. Bunun için servise gitsem sonuç ne olur?
    (2016 Ağustosta alınmış.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C♯ -- 26 Haziran 2018; 22:40:41 >
  • Bu sorunla giderseniz kullanıma bağlı yıpranma derler ve değiştirmezler. Ama siz klavye sorunum var diye giderseniz klavye kasaya bütünleşik olduğu için ekran hariç tüm kasayı değiştirirler. Bahsettiğiniz yer de değişmiş olur

• Trackpad aşınmalar gibi bir aşınma mı ? Zira kullandıkça touchbar rengi daha açık görünüyor.Sanki orada bir leke varmış gibi görünüyor.

Ama bunlar normal ?Bende de var zaman zaman sinir olsam da yapacak şey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 27 Haziran 2018; 8:45:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar touchbarsız laptopumu touchbarlı olanı ile değiştirebilir miyim ? ücret dahilinde Apple Zorlu'da ?
  • Dün itibariyle hayatımda ilkkez macbook ile tanıştım. 15 inç i7 256 gb ssd touch bar versiyonunu satın aldım. Amacım android ve ios uygulama geliştirmek. Fakat muhteşem tasarımına rağmen çizilmeye darbeye hassas olduğunu farkettim. Uzun yıllar kullanabilmek için kılıf taşıma çanta mouse ekran koruma gibi aksesuar ve olmazsa olmaz diyeceğiniz yazılım önerilerinize acilen ihtiyacım var. Gereksiz malzeme almak istemiyorum. Bir kere alıp tam almak istiyorum. Link marka paylaşıp tavsiye verirseniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: drjacob

arkadaşlar touchbarsız laptopumu touchbarlı olanı ile değiştirebilir miyim ? ücret dahilinde Apple Zorlu'da ?
    Hocam merak ettim neden touchbar lı modele geçmek istiyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: S A M C R O

Hocam merak ettim neden touchbar lı modele geçmek istiyorsunuz.

Alıntıları Göster
    hocam pişman oldum touch barsız olanını almadığım için o yüzden
  • quote:

Orijinalden alıntı: drjacob

hocam pişman oldum touch barsız olanını almadığım için o yüzden

Alıntıları Göster
    Hocam bende alma arifesindeyim de o yüzden soruyorum hangi özelliklerin eksikliğini duydunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: S A M C R O

Hocam bende alma arifesindeyim de o yüzden soruyorum hangi özelliklerin eksikliğini duydunuz?

Alıntıları Göster
    hocam touch barsız olandan memnunum ama touch bar'lı olanı denemek istiyorum
  • Arkadaşlar bende touch barlı olan modeli almayı düşünüyorum, office uygulamalarını kullanan arkadaşlar memnunlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuqueTr

Arkadaşlar bende touch barlı olan modeli almayı düşünüyorum, office uygulamalarını kullanan arkadaşlar memnunlar mı?
    Office 2016 kullanıyorum, gayet güzel çalışıyor. Touchbarda kalın/italik gibi seçenekler çıkıyor ama kelime önerisi çıkmıyor microsoft office'de.

Apple'ın kendi pages ve Numbers'ında touchbar daha kullanışlı, bir çok şeyi oradan seçip ayarlayabiliyorsunuz. Kelime düzeltmeleri de touchbarda çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TacoNikky

Office 2016 kullanıyorum, gayet güzel çalışıyor. Touchbarda kalın/italik gibi seçenekler çıkıyor ama kelime önerisi çıkmıyor microsoft office'de.

Apple'ın kendi pages ve Numbers'ında touchbar daha kullanışlı, bir çok şeyi oradan seçip ayarlayabiliyorsunuz. Kelime düzeltmeleri de touchbarda çıkıyor.

Alıntıları Göster
    Hocam touch bardan memnun musunuz genel olarak?
  • 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.