Şimdi Ara

Macbook Pro 15inch 2012 retina alinirmi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ben bilgisayarı gopro da çektiğim videoları düzenlemek vs. Gibi işlemlerde kullanacağım aşağıda belirttimğim cihazı almaya değermi sizce
    Macbook pro 15inch retina mid 2012
    2.6 GHZ İntel core İ7
    8Gb ram 1600 MHz DDR3
    İntel Hd Graphics 4000 1536MB
    512gb SSD
    Sizce beni uzun süre götürürmü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yapacağınız işler için özellikle ekran kartı ve ram az. Videolarınızı SD olarak yani 480p düzenlemeye yeter. Ama HD işin içine girerse yavaşlar. Aşırı ısınır ve render esnasında fan sesi çılgın gibi öter. Yine iş görür ama yavaşlığıa katlanırım derseniz alabilirsiniz.

• burhanaks B kullanıcısına yanıt
    Öneriniz hangi cihazdan yana olur peki

• yasartomurcuk Y kullanıcısına yanıt
    Video düzenleme için, RAM en az 16 GB olmalı. Ekran kartı da mutlaka harici modellerden seçillmeli.

Ben, mid 2014 ve mid 2015 MacBook Pro kullandım. 2K video projelerimi çok rahat bir şekilde hazırlıyordum. Size de en azından şöyle bir model tavsiye ederim. İkinci el uygun fiyata bulabilirsiniz.

MacBook Pro Mid 2014

ii7 işlemci

16 GB RAM

SSD disk.

2 GB Nvidia GeForce GT 750M

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burhanaks -- 24 Kasım 2017; 9:35:33 >
  • Macbooktan vazgeçip Asus gl752vw ya geçmek faydalı olurmu sıfırı 2.el 2012 macbook proyla aynı

• yasartomurcuk Y kullanıcısına yanıt
    Asus gl752vw Özellikleri kağıt üzerinde güzel duruyor. Ama iş başında görmek, denemek lazım. Eğer Windows seviyorsanız alın. Yalnız almadan önce mutlaka alacağınız yerde, biraz test edin. Malzeme kalitesine bakın. İncelemeleri okuyun. Olumsuz şeyler yoksa alın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.