Şimdi Ara

MACBOOK PRO 13inc ALINACAKTIR...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana İlan Türü #Alınık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    ARKADAŞLAR ACİLEN ALINACAKTIR.

MACBOOK PRO 13'' MID 2012 YADA LATE 2011 ALINACAKTIR. İ5 İŞLEMCİLİ YADA VARSA İ7 İŞLEMCİLİ OLABİLİR. İSTEDİĞİM CİHAZ SIFIR GİBİ OLMALIDIR. YANİ KONDÜSYON OLARAK ÇİZİK HASAR OLAN ÜRÜNLERİ İSTEMİYORUM.

ÇOK TEMİZ OLMAK KAYDI İLE VE PİLİ İLK GÜNKÜ GİBİ OLMASI KAYDI İLE CORE 2 DUO OLAN MODELLEREDE BAKABİLİRİM AMA DEDİGİM GİBİ PİLİ VE KOZMETİK DURUMU SIFIRA YAKIN OLMALI...

KUTULU VE AKSESUARLARININ TAM OLMASI GEREKMEKTEDİR.

İNGİLİZCE KLAVYELİ ÜRÜN İSTEMİYORUM. GARANTİLİ OLANLAR TERCİH SEBEBİDİR.

ÜRÜN ALIMLARINDA ÜRÜNÜN ÖDEMESİNİ YAPMADAN ÖNCE MASRAFI BANA AİT OLMAK KAYDI İLE ÜRÜNÜ YETKİLİ SERVİSE GÖSTERİRİM DAHA ÖNCEDEN KURCALANMAMIŞ OLAN ÜRÜNÜN ÖDEMESİNİ HEMEN YAPAR NAKİT OLARAK ALIRIM.

TEKLİFLERİNİZİ PM İLE YOLLARSANIZ SEVİNİRİM. YANLIZ ÜRÜNÜNÜZÜN AYRINTILI DURUMUNUDA YAZINIZ LÜTFEN. BİRDE SİZDEN RİCAM ÜRÜNÜN 2. EL PİYASASINI VE SIFIR PİYASASINI BİLİYORUM. ABUK SABUK FİYATLAR İSTEMEYİNİZ LÜTFEN.

TEŞEKKURLER...

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagataybas -- 17 Ekim 2013; 19:10:32 >

• cagataybas kullanıcısına yanıt
    ingilizce turkce klavye olayi neden merrak ettim? ne farki var yani ?
  • ingilizcede türkçe karakterler yok o nedenle. yapışkan ile falan uğraşmak istemiyorum :) başka bir farkı yok...
  • dilaver61 kullanıcısına yanıt
    şimdi çağatay abiyi bilen bilir eğer güvenmiyorsanız göndermezsiniz ama bizler alışveriş yaptık - ki bende yapanlardan biriyim- referanslara bakarak kim olduğunu tanıyabilirsiniz bu kadar adam yanlış tanımış olamayız sanırım birde şöyle bir durumdan bahsedeyim....mal sizin eyw...güvenmiyorsanız malınızı götürürsünüz alacağınız malı da vereceğiniz malı da servise götürür kontrol ettirirsiniz....sonuçta laptoplar cep telefonları gibi değildir bakınca anlamaz çoğu insan bence 2000 liranın üzerindeki mallarda da böyle şeyler düşünülmesi gayet doğaldır...

bence yaklaşım tarzınız gayet etik dışı olmuş...
  • gkhntiktas kullanıcısına yanıt
    teşekkur ederim kardeşim güzel yorumun ve düşüncelerin için. Adam konuyuda kirletti gitti durduk yere ama işte tek birşey diyorum ben buna EĞİTİM ŞART. Herkes senin benim gibi olmuyor gökhanım... Ne diyeyim ki çeşit çeşit insan var piyasada...
  • cagataybas kullanıcısına yanıt
    abi dediğim gibi bilen bilir seni burada zaten bana bile gerek yok referanslar böyle zamanlar böyle insanlar için tutturulur zaten
  • gkhntiktas kullanıcısına yanıt
    doğru diyorsun gökhanım. doğru söze ne denir ki?
  • dilaver61 kullanıcısına yanıt
    Hocam adamlık başka, alışveriş başka güven başkadır.....biz sizin gibi küçük şeylere takilmayiz bir cevaba ihtiyacınız olmuş ozamanlar bir üyelik açmışsınız sizinki sadece bu.....biz hep burdaydik....anlayana.....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.