Şimdi Ara

MacBook modellerinde güncelleme yapıldı: İşte fiyatlar! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
5.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: expressimo

Islemci u serisi ise o cayir cayir yaniyor demektir ki tam da dediğim olay bu . Yani sessiz olsun fan sussun ama 70c olsun kasa serin hissettirsin olayı. muadili 45c yi zor geciyor u serisinde. Hp bile olsa dv6 ve g6 haric serinbo pcden.
    Hq cpu lu hp laptop bile 45 60 arası windowsta.

Bir de size performansı yetmesi kayipsız anlamına gelmiyor. Manual mac fan programı windowsta bir işe yarıyor elbette ama pilden baya feda etmek demek sebebi ise windows sarji optimizesi maclerle iyi sayilmaz.

2. El konusunda alınır elbette ama 2. eli daha uygun olmasi cihazi aklamaz. Iyi tarafi elbette var apple uyumlu edit programlari konusunda basarili.
    Neyse memnunsanız sorun yok .
    MacBook modellerinde güncelleme yapıldı: İşte fiyatlar!

70 demişim, lakin webde 50 derecelerde dolanıyor. E bundan soğuğu da zor.

Demek ki neymiş, güzel cihazlarmış bunlar...

• 12'' kaldırılmış iyi olmuş da m işlemcili bilgisayar mı olur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Ne demek şimdi bu ?
    Enayiler falan hayırdır yani ? Ben alırım macbook kullanıyorum sorun yaşadım elbet ama çözüldü.Para olsun İmac alırım "ki planımda var". Görgüsüzlük ,enayilik hayırdır yani.İnsan memnundur seviyordur rahattır tercih eder olur biter yani.
    Ne senin ne başkasının böyle tanımlama yapmak haddine değil.Çocuk musunuz arkadaş !

Elektronik ürünler bunlar.Sorun yaşamışsındır ,memnun kalmamışsındır eyvallah bir daha almazsın değiştirirsin, bunlar kişisel tecrübe ve tercihlerdir.İnsanların kişisel zevkleri değiştiği gibi kullanım alanları da farklıdır ve değişebilir.Ben yıllardır Windows kullanırken yaşadıklarımdan sonra şimdi kalksam bunu kullanan salak enayidir desem ne olur ? Olacak iş mi bu ? Yarın öbür gün işim düşer yine Windows sistem alır kullanırım.

Marka fanatikliğine takanlardan birisin galiba bu yüzden yazıyorum şu kainat üzerinde tek Apple fanatikleri yok herhalde ! Dolayısı ile niye bu kadar celalleniyorsun garip doğrusu.
    hayir o şer yok. 1 birim fiyatla ayni seyi yapan cihazlar varken buna 3 birim fiyat veren ve ben 8 sene kullaniyorum ama diyen hakkinda baska birsey dusunemiyorum. Bence yeni Apple PC (PC kısmına dikkat) alacak parayı bulamıyorlar dünya kadar para verdik diyerek fakirlikten 8 sene kullanıyorlar sonra da bunlar 8 sene gidiyor diyorlar

oyun oynamazsan ve iyi bakarsan her bilgisayar 8 degil 12 sene gider. hatta senin artik guncelleme almayan mac bilgisayarina da 6 7 sene sonra ancak windows gider. cunku snow leopard mountain lion da kalsan hicbir os x uygulamasini calistiramazsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sturmgewehr44 -- 14 Temmuz 2019; 11:27:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

ne anlatsanız boş millete... Kronik thermal throtling var hepsinde mac laptopların... Ve fan kafasına göre calisiyor cayir cayir yanan cihaz ses yapmayinca aa serin bu,windows bok tu kaka oluyor

Alıntıları Göster
    3. sınıf fabrikalarda fason üretilen casper bilgisayarın anakartları pegatronları üreten foxconn varya bu apple'ın montajcısı o işte

Mal meydanda kalitesi de belli. Alan alsın ve kazıklansın. Benden kuruş para çıkmaz artık elma ürünlerine. Zamanında kazığı ben de yedim artık fason mal alacak olsam altıda bir fiyatına gider casper alıp kullanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sturmgewehr44 -- 14 Temmuz 2019; 10:51:35 >

• quote:

Islemci u serisi ise o cayir cayir yaniyor demektir ki tam da dediğim olay bu . Yani sessiz olsun fan sussun ama 70c olsun kasa serin hissettirsin olayı. muadili 45c yi zor geciyor u serisinde. Hp bile olsa dv6 ve g6 haric serinbo pcden.
    Hq cpu lu hp laptop bile 45 60 arası windowsta.

Bir de size performansı yetmesi kayipsız anlamına gelmiyor. Manual mac fan programı windowsta bir işe yarıyor elbette ama pilden baya feda etmek demek sebebi ise windows sarji optimizesi maclerle iyi sayilmaz.

2. El konusunda alınır elbette ama 2. eli daha uygun olmasi cihazi aklamaz. Iyi tarafi elbette var apple uyumlu edit programlari konusunda basarili.
    Neyse memnunsanız sorun yok .
    O edit işi de şehir efanesi. Aynı paraya toplasınlar iki kat güçlü PC edit mi neyse PC deki programlarla yapsınlar. Burada program değil donanım konuşur. Madem bu kadar profesyönel adamlar zaten edit makinesi ayrı internet makinesi ayrı olur. Nete de bağlamasınlar Windowslu pc'yi yüklesinler lazım olanları ve edit programlarını istedikleri gibi render falan alsınlar virüs filan da bulaşmaz. Bunların komik argümanlarını artık kimse yemiyor. Bir de bunlar galiba imacle falan render diyorlar. Bari çöp tenekesi kasalı mac pro olsaydı da yeseydik. Kısacası apple bilgisayar almak demek yarı güçte fason üretim intel PC yi 3 katı parayla satın alıp kazıklanmak demektir. Iphone almak 2019 yılında dosya yöneticisi olmayan akıllı telefonu yine 3 katı paraya alıp kazıklanmak demektir. Gerçekler acıdır acıtır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sturmgewehr44 -- 14 Temmuz 2019; 11:8:19 >

• sturmgewehr44 kullanıcısına yanıt
    Net cevap ver(e)meyip hem konuyu başka yere cekmeye calışmışsın bunu yaparken ayrı bır saçmalamışsın yani kusura bakma.
    Kalıplara sokup duruyorsun bu saçmalık !

• Nasıl ki anlamsız yere markaların fanatıkleri ve nefret edenlerı var bu vatandaşında nefret duygusu var sanırım
    Başka bır mantıklı acıklama yok cunku yazdıklarının. Adam neredeyse hakaret edıyor be kullananlara demek yanında olsak dövecek

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Net cevap ver(e)meyip hem konuyu başka yere cekmeye calışmışsın bunu yaparken ayrı bır saçmalamışsın yani kusura bakma.
    Kalıplara sokup duruyorsun bu saçmalık !
    anlayacak kapasite olmazsa net gelmez birkac kez daha okursan netlesir

• Tamam arkadaş hadi iyi günler daha fazla yazmyacagım sana şu tatil günü.
    Adama bak ya

Zaten dediklerinizi bildigim icin mac yerine gidip hp nin gaming cihazını aldım hem de 10.000 tl kârım var :)

Ableton live icin gercek diyorlar o efsaneye. Arkadaslar denemisler ve israrcilar fan boy degiller.

• quote:

Ableton live icin gercek diyorlar o efsaneye. Arkadaslar denemisler ve israrcilar fan boy degiller.
    Öyle birşey olmaz. Aynı programın Windows sürümü varsa o programın Windows sürümü daha üstün pc donanımına kurulursa, daha aşağı donanıma sahip mac donanıma kurulmuş mac sürümünden daha hızlı çalışır. Eğer bu olmuyorsa programın yapımcılarının suçudur. Akıl var mantık var. Yüksek donanım daha üstün cpu daha çok ram her zaman hız demektir. Yani programın Mac de daha hızlı çalışmasının sebebi Windows versiyonunu düzgün programlamamışlardır. Öyle birşey için de gidip mac alınmaz. PC de milyon çeşit yazılım var. PC de düzgün çalışan benzer program neyse kurulup o kullanılır. Düzgün programlamıyorlarsa o diğer platforma bir program için herşey bırakılıp da geçilmez 3 kat paralar verilmez. O programın benzeri PC de illa ki vardır hatta alternatif gerçekte Mac'de ki programdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sturmgewehr44 -- 14 Temmuz 2019; 19:30:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ceo-tr

fiyat tamam bize pahalı, ama bize herşey pahalı olduğu için yoruma gerek yok. abd, avrupa ülkeleri ve diğer gelişmiş ülke vatandaşları için bir iphone xs parası. gayet uygun fiyatlı güzel bir ürün. ne diyelim, yabancılara hayırlı olsun.
    Afrikalılar da yemek bulamıyor ona bakarsan... Derdiniz bilgisayar almak olmuş! Hey Allahım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hunharca katılıyorum bro. Oldukça ilginç üstü bir durum. Pro sıfatını alan bir ürünün hakkını vermesi lazım. Yazık günah. Bu durumdan sadece biz şikayet etmiyoruz. Reddit'te adamlar ana bacı küfür ediyorlar resmen.
  • iPhone fiyatlarına bakınca bence çok iyi fiyatlar. Pahalı geliyorsa onun sebebi ne yazık ki ülke ekonomisi.
  • Günlük kullanım için Macbook air almaya değer mi bir türlü karar veremedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • birincisi bu yazımdan derdimin bilgisayar almak olduğunu çıkarıyorsan tebrik ediyorum. okuduğunu anlayamıyorsun.

ikincisi; işine gelince avrupa ve abd ile kıyaslayıp, işine gelmeyince afrika örneği vermekte ayrı bir tezat. hani biz muhasır medeniyettik. avrupanın içindeydik. avrupa birliğine adaydık. niye afrika ile kıyaslıyorsun.

üçüncüsü de afrikalılarda kafasını çalıştırsın. afrikaya en çok yardım yapan ülkelerden biriyiz. fakat libyada, tunusta bizim bürokratlarımıza, osmanlı buralarda soykırım yaptı diyebiliyorlar. ama bunu fransızca söylüyorlar. bunlarda hep okuduğunu anlamamaktan.
  • loses kullanıcısına yanıt
    hocam almamak tercih, ama alamamak tercih değil. benim ülkemde de alım gücü almanyada ki gibi olsun. biz yine almayalım. hans maaşının 4 te 1 ile macbook alabiliyorsa, hakan da alabilsin. derdimiz bu.
  • bu yeni 1.4 ghz macbook prolar nasıldır acaba? merak ediyorum. MacBook Pro 2017 ye göre performansı ne olacak
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.