Şimdi Ara

Macbook air im var ne aksesuar gider

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
16
Cevap
0
Favori
561
Tıklama
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> Apple >> Macbook air im var ne aksesuar gider
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    478 Mesaj
    Ana bilgisayarımın bozulmasından sonra gecen sene aldıgım macbook airi daha çok kullanmaya başlayacagım. Daha rahat veya kaliteli kullanım için hangi aksesuarları önerirsiniz ve uygulama indirme olayı hakkında bilgi verebilirmisiniz ? Store falan varmışta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

Orijinalden alıntı: note25s

Ana bilgisayarımın bozulmasından sonra gecen sene aldıgım macbook airi daha çok kullanmaya başlayacagım. Daha rahat veya kaliteli kullanım için hangi aksesuarları önerirsiniz ve uygulama indirme olayı hakkında bilgi verebilirmisiniz ? Store falan varmışta.

Case almanizi oneririm Macbook air icin. Onun disinda bayagi bir accessories seyi var ama tam olarak ne istediginizi soylemeniz gerekiyor. App Store'dan application download yapabilirsiinz ya da internet'den de yapabilirsiniz cunku her uygulama App Store'da yok. Skype mesale
    |
    |
    Benim gibi sakarsanız case önerebilirim.Zira kılıfın her tarafı çizik içinde şu an hesap edin :) Onun dışında her uygulama yok app store'da.İstediğiniz uygulamaları kendi sitelerinden indirebiliyorsunuz.Para vermek istemezseniz crackli halleri mevcut.Buradan yazmam doğru olmaz sanırım ama 2 tane çok iyi torrent sitesi mevcut hali hazırda.Araştırabilirsiniz.
    |
    |
    Benim gibi merak edip magic mouse almayın,onceden logitechin farklı mouse larını kullandım,apple magic mouse kullanışsız ve uzun süreli kullanımda ellerin canına okuyor.Magic trackpad arıyorum sımdı,Mutlaka bir çanta alın,gittigidiyor gibi sitelerden çin işi hdmi aparatı alabılırsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

psn deadwoll
  • Yüzbaşı
    478 Mesaj

Hocam elleri mahvediyordan kastınız nedir?
    Birde macbooku sırt çantama atarım diye planlıyodum ince diye sıkıntı olmaz diye tahmin ediyorum. Okula giderken falan da yanımda bulundurmak için. Sizce sıkıntı olurmu ?

|
    |
    Bahsedilenler: gidakontrol , mogosan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Hiç ergonomik değil,kullanımı ilginç ve zevkli ama 2 saatten sonra aşırı ince olduğu için parmaklarda ağrı yapıyor.Sırt çantasına atmayın bence,çizilebilir,en azından sleeve alın bir tane sonra atın sırt çantasına.
    Bu arada benim gibi fazla meraklıysanız mouse için bendekini size çokk uyguna vereyim,bir hafta sonra sizde satılıga cıkarırsınız:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

psn deadwoll
  • Yarbay
    2276 Mesaj
    quote:

Hocam elleri mahvediyordan kastınız nedir?
    Birde macbooku sırt çantama atarım diye planlıyodum ince diye sıkıntı olmaz diye tahmin ediyorum. Okula giderken falan da yanımda bulundurmak için. Sizce sıkıntı olurmu ?

Yoo sıkıntı olmaz,bende bellirli bir süre sırt çatında taşıdım.Ama notebook için olan sırt çantalarından.Sonra thule'nin mbpr için olan çantasını kullanmaya başladım ,hala kullanıyorum.Magic mouse öyle abartılacak kadar kötü değil.Ama tabi normal ergonomik mouselar kadar iyi de değil.Okulda filan kullanacaksanız case almanızı önerebilirim.Ama ben dikkatli biriyim sorun olmaz derseniz case'de gerek yok.
    |
    |
    Aslında pek bir şey gerekli değil. İhtiyacınıza göre thunderbolt dönüştürücü kablolar alabilirsiniz ya da evde uzun süre masaüstü bilgisayar gibi kullanacaksanız stand, bluetooth klavye ve mouse seti kurabilirsiniz.

Katılıyorum hocam. Yaptıgım arastırmalar ve forumun destegi sayesinde hiçbir şeye ihtiyacım olmadıgını farkettim. Ayrıca kendi faresinin de ihtiyaç olmadıgını düsündügümden simdilik herhangi bir aksesuar alımında bulunmayı düşünmüyorum. Ayrıca masaüstü olarak kullanmayacagımdan farenin zaten bir önemi kalmıyor. Logitech yeterli şimdilik. Yardımcı olan arkadaşlara canı gönülden teşekkür ediyorum.

|
    |
    onder.t kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Celtic Warrior

quote:

Case almanizi oneririm Macbook air icin. Onun disinda bayagi bir accessories seyi var ama tam olarak ne istediginizi soylemeniz gerekiyor. App Store'dan application download yapabilirsiinz ya da internet'den de yapabilirsiniz cunku her uygulama App Store'da yok. Skype mesale

skype var dostum.

önemi yok kendi sitesinden de indirebiliyosun.
    |
    |
    serdar_5959 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: serdar_5959

quote:

Orijinalden alıntı: Celtic Warrior

quote:

skype var dostum.

Ben de gozukmuyor Skype App Store'da.

• Teğmen
    161 Mesaj
    |
    |
    Celtic Warrior kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: serdar_5959

http://www.skype.com/tr/download-skype/skype-for-computer/
    mac için olanını indireceksin.

Ben App Store'dan bahsediyordum yoksa internet'den Skype'in page in den download edebilirsiniz ama Store'dan bulunmuyor.

anladım ben genel olarak programa ulaşamadınız sanmıştım. Çoğu program app storede bulunmuyor malesef. Zamanla bu durum düzelecek ve mac için çıkan her güzel program storede yerini alacaktır diye düşünüyorum
    |
    |
    Celtic Warrior kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
emek server
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,562
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.