Şimdi Ara

MacBook Air 2017 (i5 + 8gb ram + 128gb Ssd) HATASIZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Cihaz Tipi #Dizüstü Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    SATILDI

Cihaz çok temizdir ve pili sıfırdır diye gireyim söze, detaylarını yazdım.

Cihaz hanımın tez çalışması için alınmıştı ve kısa süre içinde gerekli kullanım yapıldıktan sonra ve şirkette MacBook Air verdikten sonra hiç kullanılmadı , cihaz o yüzden tertemizdir, klavyesinden usb girişlerinden çok rahat anlayabilirsiniz, klavyesinde eskimeden kaynaklı parlama olmadığı gibi tüm girişlerinde toz dahi yoktur. Fotoları oldukça detaylı çektim alt üst ve 4 köşesini, hatasız bir cihaz olduğunu görebilirsiniz.

Cihaz kullanılmadığı için pil döngüsü 8'dir . Pil sıfırdır ve bu cihazlarda en önemli durum pildir, Apple'da tam 989tl'dir farklı firmalara itibar etmeyin kesinlikle, resellerlarda bile piller şaibleidir. Pili yaklaşık orta ışıkta web gezintisinde 12-13 saat kadar gitmektedir. 1 tam günü rahat çıkartabileceğiniz kullanıma göre 2-3 şarja takmadan kullanabileceğiniz bir cihazdır. Fotolarda pil detaylarını ve şarjdan çekildikten sonra altta etkinlik monitöründe kalan süreyi gösterdim.

Cihazın Magsafe 45w adaptörü kaybolduğu için Sıfır olarak orijinal şekilde Apple'dan alınmıştır, bununda 799tl fiyatı bulunmaktadır.

Cihaz Türkçe klavyedir, eng ve diğer dillerle kıyaslamayın lütfen.

Kutusu ve içeriği mevcuttur.

Kısaca sıfır ne alıyorsanız ona yakın bir cihaz alacaksınız.

İstanbul içi gelip görüp test ederek alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi losthell -- 4 Ocak 2021; 12:51:13 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.