Şimdi Ara

Mac uyumlu masaüstü kayıt uygulaması ScreenRecord ücretsiz yapıldı

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
8
Cevap
0
Favori
314
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Mac uyumlu masaüstü kayıt uygulaması ScreenRecord ücretsiz yapıldı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    28802 Mesaj

WEI LI adlı geliştirici tarafından OS X 10.8 sonrası 64-bit işlemcili bilgisayarlar için hazırlanan masaüstü kayıt uygulaması ScreenRecord, 20,99 TL'lik fiyatını kısa bir süre için kaldırarak ücretsiz oldu.

Yüklendiği zaman Mac sistemlerin üst barına yerleşen ScreenRecord, adından da anlaşılabileceği gibi video temelli ekran kaydı noktasında görev yapıyor ve bu verileri video dosyası haline belirlenen noktalara kayıt edebiliyor. Düşük, orta ve yüksek olmak üzere üç farklı video kalite ayarı sunan uygulama, özellikle video rehbeler için faydalı bir seçenek oluşturuyor.

An itibariyle ücretsiz yapılan ScreenRecord uygulamasına direkt olarak buradan ya da Mac App Store üzerinden ulaşabilirsiniz. 

|
    |

• Yarbay
    4476 Mesaj
    Teşekkürler çok kullanışlı ve basit bir programmış.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    746 Mesaj
    zaten mac'te yüklü olarak gelen quicktime benzer görevi görmüyor mu ?
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    screen recorder ultimate kullaniyorum... guzel ozellikleri var. istersen webcam filanda ekleyebiliyorsun... xCode lu guzel videolar hazirliyorum..
    |
    |
    |
    |

Doğa bilimleri bardağının ilk yudumu sizi bir ateiste döndürecektir, fakat bardağın altında Tanrı sizi bekliyor olacaktır.
    W.Heisenberg

Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium, wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber
    binden wieder, was die Mode streng geteilt, alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

European Movement ★ Mouvement Européen
  • Yarbay
    3719 Mesaj
    yetişemedik
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
SEO
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.