Şimdi Ara

Maç sonu partyden çıkma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir buçuk hafta fln önce maç sonu direkt skorların göründüğü sayfaya attı ve ilk sekme kapalıydı. Partiden de düşmüştüm. Ondan sonra bütün oyunlarda bu olmaya devam etti. Hiç bir zaman partide kalamadım.Kaç exp geldiğini fln da göremiyorum. Araştırdım blizzard forumuna biri aynı sorunu yazmış ama cevap vermemişler. Var mı böyle bir sorunu olup çözen aramızda?

• Çözen varsa bizede aktarsın böyle bi sıkıntı var kaç ex geldiğini göremiyorum rank maçlarında dediğin gibi ilk sekme de kapalı.Bazen nicklerde gözükmüyor yanlarındaki engelle arkadaş ekle olan çark şeklindeki dalgada geç aktif oluyor.
  • Maç içersinde internet bağlantınızda kesilme oluyorsa exp-gold kısmını göremezsiniz. Stabil bir internet gerekli bunun için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evil Clown

Çözen varsa bizede aktarsın böyle bi sıkıntı var kaç ex geldiğini göremiyorum rank maçlarında dediğin gibi ilk sekme de kapalı.Bazen nicklerde gözükmüyor yanlarındaki engelle arkadaş ekle olan çark şeklindeki dalgada geç aktif oluyor.

Options->Observer->Save Replay'deki ticki kaldırdım sorunum çözüldü. Bir dene istersen.
  • Böyle bir sorun hiç başıma gelmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zesty Phoenix

quote:

Orijinalden alıntı: Evil Clown

Çözen varsa bizede aktarsın böyle bi sıkıntı var kaç ex geldiğini göremiyorum rank maçlarında dediğin gibi ilk sekme de kapalı.Bazen nicklerde gözükmüyor yanlarındaki engelle arkadaş ekle olan çark şeklindeki dalgada geç aktif oluyor.

Options->Observer->Save Replay'deki ticki kaldırdım sorunum çözüldü. Bir dene istersen.

Oyunu biraktim hocam ama yinede teşekkür ettim diger arkadaşlar bi denesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.