Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Mac sistemlerden akıllı televizyona veri aktarmı için yeni uygulama: Smart TV Share

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
233
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Mac sistemlerden akıllı televizyona veri aktarmı için yeni uygulama: Smart TV Share
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    28802 Mesaj

OSX 10.8 ve üzeri 64-bit işlemcili sistemler için BEWHERE PROJECTS adlı geliştirici tarafından hazırlanan güncel uygulamalardan Smart TV Share, Mac sistemler ile akıllı televizyonlar arasında basit bir etkileşim kuruyor.

Wi-Fi kablosuz bağlantı teknolojisine sahip akıllı televizyonlara UPNP / DLNA desteğiyle herhangi bir kablo ya da özel ayara ihtiyaç duymadan video ve fotoğraf aktarımı yapabilen Smart TV Share, marka tarafında ise Sony, LG, Samsung, Philips ve Panasonic gibi popüler isimlere destek veriyor. Uygulama aynı zamanda gönderilen içeriğin çözünürlüğünün ayarlanmasına da izin veriyor.

Ücretsiz olarak sunulan Smart TV Share uygulamasına direkt olarak buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak:https://itunes.apple.com/tr/app/id774943227?mt=12

|
    |

• Yarbay
    4609 Mesaj
    Keşke Apple TV almadan görseydim bunu Gerçi Apple TV'nin bir kaç artısı daha var ama olsun

Edit: Daha doğrusu ben Apple TV almadan önce çıksaydı keşke

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vatov -- 11 Aralık 2013; 16:33:04 >
    |
    |
    iPhone XR 128GB Siyah-Haswell 15" Retina Macbook Pro(ME294 Late13)-Airpods-Asus Rog Crosshair VI Hero-AMD Ryzen 1700 3.7 OC-MSI Gaming+ GTX 1060 6 GB-Adata XPG D80 3200 8GB*2-Sandisk 240GB-Gigabyte 480GB Seagate Baracuda 4TB/2TB-Gamepower Iceberg 240-Evga GQ650-Phanteks P400S TG-Logitech Z533-Logitech G933-Logitech G930-Logitech G410-Logitech G502-TTesports Posedion Z RGB-Samson Meteor-Asus VN247H-AOC24 G2460PF-AOC G2260VWQ6-LG 42LM760S-Apple TV 3.Nesil-LG 42LM760S-PS4 2TB
  • Yarbay
    4501 Mesaj
    Çakılıyor
    |
    |

• Yarbay
    4397 Mesaj
    hayatımda adam gibi çalışan bir dlna uygulaması göremedim henüz
    |
    |
1
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Masal
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,190
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.