Şimdi Ara

Mac Mini Safari Görüntü sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
49
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Mac OS >> Mac Mini Safari Görüntü sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2771 Mesaj
    Arkadaşlar şöyle bir sorunum var ekran ayarlarınıda denedim ama bir sonuca ulaşamadım.
    26" full hd televiyoznuu cok fazla kullanmadığım için pc ekranı olarak kullanmaya karar verdim. fakat sorun şu normalde masa üstündeki görüntü on numarayken web sitelerine açtığımda sanki çözünürlükte bir sıkıntı varmış gibi görüntü kötü oluyor. windowslu başka bir pc de var aynı ekrana bağlıyorum sıkıntı yok. sizce bu neden olur? varsa nasıl bir ayar gerekir.

|
    |

| Mac Mini | Ipad 1 64 GB | Ipad 2 16 GB | Ipad Mini 1 16 GB | Ipad Mini 2 16 GB | Ipad Air 2 16 GB | Iphone Xs Max 64 GB Gold | Iphone 5S 16 GB | Iphone 5C 16 GB | Iphone 5 16 GB | Iphone 4S 8 GB | Iphone 4 8 GB | Iphone 3GS 16 GB | Iphone3G 8GB | Iphone 2G 8GB | Apple Watch Series 4 44mm | Apple AirPods | Apple TV 4 | XGimi H3 |

Turknet Arkadaşını Getir Kampanya Kodu: KCG88EB15MUL
  • Teğmen
    104 Mesaj
    böyle bir sorunla karşılaşmadım ama sorun sadece safaride oluyorsa java ve flash player ı tekrar kurmanı yada güncellemeni öneririm.yada safarinin görüntü ayarlarını bi kurcalamanı.dediğim gibi bunlar tahmin.böyle bir sorunla henüz karşılaşmadım.bi dene.
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
SEO
üniversite
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.