Şimdi Ara

Mac Air Aranıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Alınık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    İstanbul içi elden teslim alabileceğim Mac Air herhangi bir serisi olabilir.Fiyat olarak 800 TL ye kadar yada İpad 2 32 Gb cihaz üste nakitte verebilirim.Garanti vs olmasına gerek yok.Kırığı sorunu olmasın yeter.
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

• 800 liraya Macbook Air mi ? Hani nerede kimde
  • yanlış yazmışdır, ipad air arıyor olmalı
  • Yok arkadaşlar İpad air ile Mac-air arasındaki farkı iyi biliyorum ..O paralara çok aldım sattım.Yazdıklarınızdan o paralara hiç alamadığınızı anlıyorum:) düşürünce size de satabilirim. Saygılarımla
  • Dostum bulamadınmı daha bu fiyata cihaz ?
  • İlan sürekli günceldir.
  • güncel.. hocam biraz zor o fiyata hayırlı alışverişler.
  • i5 işlemcili garantisi devam eden yeni nesil mac-air lar 1500-2000 tl arası satılıyor. Kaldı ki ben alıp satıyorum arkadaşlar.Bu paralara bulunuyor dönemsel olarak ben forumda da satıyorum.İsteyen olursa yardımcı olurum.Teşekkürler
  • Abi ben senin yerinde olsam Macbook Air'e o kadar para vereceğime üzerine bir 50-60 TL daha koyar Retina bir Macbook Pro ararım.
  • Ne yaptınız hocam 50-60 tl fark ile yeni mac Pro alınır yahu. Geçen aldım. Forumlarda dönemsel olarak oluyor böyle. Paraya sıkışan önce mac pro sunu satıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi graphys -- 8 Ocak 2014; 1:42:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 800 TL'ye Macbook Air olduğuna inanıyorsunuz da 850 TL'ye retina Macbook Pro'ya neden inanmıyorsunuz. Madem 800TL'ye Macbook Air arayışı var bende üzerine biraz koydum Retina aradım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: strada_di_sogno

Abi ben senin yerinde olsam Macbook Air'e o kadar para vereceğime üzerine bir 50-60 TL daha koyar Retina bir Macbook Pro ararım.

• bende bu fiyatlara mac air arıyorum. para + dua edeceğim haberiniz olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.