Şimdi Ara

MABEDİMİZ KADIKÖY S1'de (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
540
Cevap
0
Favori
87.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • grammesin!! serdar az çok tanıdığım için serdar diye diye sordum!! içimizde her takımda fanatikler var ben şimdi bjk için iyi niyetli yazsam bile adam yanlış anlıyor!! serdardan başka konuştuğum kimse yokjtu sen ikinci oldun!!

bak benim açtığım TRABZON topiğe bir bjk gelmiş ortamı karıştırmak için!! tabiki onunla siz aynı değilsiniz !!

ne mutlu fanatik olmadan renk sevgisiyle yaşayanlara!!
  • Kardeş Bjk transfer komitesinde görevli değilm sadece okuduğum haberi diğer Beşiktaşlı arkadaşlara ilettim. Bu topic herkeze açık tabii ki benim değil ve aidat ödemiyorum. Sizlerinde Beşiktaşla ilgili yorumlarınızı bekleriz. Herzaman paylaşabilirsiniz. Eski olan arkadaşlar bilir, laf atıp ortalığı germek için yazı yazılınca bizde karşılık veriyoruz ve topic kilitleniyordu. (Sadece Beşiktaş topiği msj değil topic kilitlendi) Zurawski transferi kapandı zaten adam gelmiyor. Tarbzonspora da şamp.liginde başarılar dilieriz.
    quote:

Orjinalden alıntı: efulim

serdar dünyada başka adam kalmamış gibi Zurawski anlaşmak üzerymişsiniz bu ne iş

birde bu topic diğer taraftarlara da açık mı? yoksa yalnız bjk ait mi ona göre yorum ve haber yapmayız!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Negatiwe -- 7 Temmuz 2005, 13:57:34 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Serdarer

Kardeş Bjk transfer komitesinde görevli değilm sadece okuduğum haberi diğer Beşiktaşlı arkadaşlara ilettim. Bu topic herkeze açık tabii ki benim değil ve aidat ödemiyorum. Sizlerinde Beşiktaşla ilgili yorumlarınızı bekleriz. Herzaman paylaşabilirsiniz. Eski olan arkadaşlar bilir, laf atıp ortalığı germek için yazı yazılınca bizde karşılık veriyoruz ve topic kilitleniyordu. (Sadece Beşiktaş topiği msj değil topic kilitlendi) Zurawski transferi kapandı zaten adam gelmiyor. Tarbzonspora da şamp.liginde başarılar dilieriz.
    quote:

Orjinalden alıntı: efulim

serdar dünyada başka adam kalmamış gibi Zurawski anlaşmak üzerymişsiniz bu ne iş

birde bu topic diğer taraftarlara da açık mı? yoksa yalnız bjk ait mi ona göre yorum ve haber yapmayız!!

sizede dostum!!

•  MABEDİMİZ KADIKÖY S1'de

MABEDİMİZ KADIKÖY S1'de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHBeşiktaş -- 7 Temmuz 2005, 14:50:40 >
  • quote:

ÖĞRETEMEDİK
    Yaratıcılığın zeka ürünü, taklidin cehalet ürünü olduğunu öğretemedik.
    Öğretebilseydik NOUMA'ya yazdığımızın aynısını anelkaya söylemezlerdi.
    Ama ilerde öğrenecekler, inanıyorum buna.

MABEDİMİZ KADIKÖY S1'de

SERDARER ADAMLARDA ZEKA YOKKİ ÇALIP ÇALIP DURUYOLAR
    NE YAPSIN GARİBANLAR

• Bayrak resmi son noktadır. Harika...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kartalizma

quote:

ÖĞRETEMEDİK
    Yaratıcılığın zeka ürünü, taklidin cehalet ürünü olduğunu öğretemedik.
    Öğretebilseydik NOUMA'ya yazdığımızın aynısını anelkaya söylemezlerdi.
    Ama ilerde öğrenecekler, inanıyorum buna.

MABEDİMİZ KADIKÖY S1'de

SERDARER ADAMLARDA ZEKA YOKKİ ÇALIP ÇALIP DURUYOLAR
    NE YAPSIN GARİBANLAR

Neyi çalmışlar gene ya? Ben kaçırmışım.

Bu arada şu Milosevic olayı için bi şeyler yazmam lazım. Bu adam 32 yaşında ve 27 maçta 6 golü var. Üstelik bu adama İngiltere de çok müsait pozisyonları harcadığı için lakap bile takılmış. Carew in yerine bunu mu alıcaz? Şu yönetim çıldırtacak beni ya. Düşünmeleri bile ayıp.

Pandiani olursa daha iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çerkez -- 7 Temmuz 2005, 19:20:28 >

• Evet ya pandi gelsin, Milos 32 yaşında 27 maç 6 gol. P.Nouma gelsin daha iyi veya İlhan Mansızın sakat hali yeter.
  • Kartal’a iki yeni aday

Beşiktaş yönetimi, ortasaha için Norveç’in Tromso takımında forma giyen Patrice Bernier ve Genk’te oynayan Soley ile yakından ilgileniyor

Bir tanesini alacaklar
    Norveç Ligi takımlarından Tromso’da forma giyen Kanadalı orta saha oyuncusu Patrice Bernier’in kulübüne 1.2 milyon Euro’luk bir teklif yapan Beşiktaş, gelen olumsuz yanıta rağmen bu transferden vazgeçmedi. Teklifi 1.5 milyon Euro’ya kadar çıkarması beklenen Siyah-Beyazlılar’ın, “Kulübüyle anlaşma sağlarsak oyuncuyu kolay ikna ederiz” düşüncesinde olduğu öğrenildi.

Biscan fikir değiştirirse...
    Hedefteki diğer ismin ise Belçika’nın Genk takımında oynayan Seyfo Soley olduğu ifade edildi. Soley’in kendisiyle anlaşma sağlanırken, kulübüyle görüşmelerin sürdüğü kaydedildi. Ancak bu iki futbolcunun kaderi Biscan’a bağlı. Uzun süredir Kartal’ı oyalayan Biscan, son anda fikir değiştirip, “Geliyorum” derse, Beşiktaş herşeye rağmen tercihini ondan yana kullanacak.

Patrice Bernier kimdir?
    Doğum Tarihi: 23-09-1979
    Takımı: Tromso
    Ülkesi: Kanada
    Boyu: 1.81
    Kilosu: 83
    Milli: 8 maç-gol yok
    Oynadığı takımlar:
    Montreal İmpact,
    Moss FC, Tromso

Seyfo Soley kimdir?
    Takımı: Genk
    Doğum Tarihi: 16-02-1980
    Ülkesi: Gambiya
    Boy: 1.94
    Kilo: 88
    Milli: 20 kez
    Oynadığı takımlar:
    Hawks, ST Nikolaas,
    Lokeren, Al Hilal

MABEDİMİZ KADIKÖY S1'de

http://www.e-kolay.net/fanatik//Futbol/BJK/Haber.asp?PID=279&HID=11&HaberID=299313

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHBeşiktaş -- 8 Temmuz 2005, 10:27:32 >

• Fatih Sonkaya Porto’da

Futbolcumuz Fatih Sonkaya, Portekiz'in F.C. Porto takımına transfer oldu.
    Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş., İstanbul Menkul Kıymetler Borsası Başkanlığı'na gönderdiği yazıda Fatih Sonkaya'nın Porto'ya transferinin gerçekleştiğini duyurdu.

http://www.bjk.com.tr/tr/haberler.php?h_no=5641
  • sevgili bjk li kardeşlerim duyduğuma göre kıvanç oktay avusturya kampında bir açıklama yaparak 2 yıldız alacaklarını ve bu yıldızların avrupada çok tanınmış olacağınıve tribünleri çoşturacağını söylemiş
    ben pek inanmıyorum ama ne dersiniz belkide medyaya ismi verilen bu oyuncular tamamen bir oyun olabilir mi?
  • quote:

sevgili bjk li kardeşlerim duyduğuma göre kıvanç oktay avusturya kampında bir açıklama yaparak 2 yıldız alacaklarını ve bu yıldızların avrupada çok tanınmış olacağınıve tribünleri çoşturacağını söylemiş
    ben pek inanmıyorum ama ne dersiniz belkide medyaya ismi verilen bu oyuncular tamamen bir oyun olabilir mi?

Çok isimden bahsediliyor. İmza atmadan birşey söylemek yanlış olur.
    Beşiktaş sevgisi Bizim tribünlerin coşmasına yeter. Yıldıza ihtiyaç yok.
    Yıldızlar takımın başarısı için çalışsın. Beşiktaş ruhu taşıyabilecek bir yıldız tabiki biraz daha hareket getirecektir.
    Pascal ruhunda bir oyuncu almaları temennim.

• quote:

Orjinalden alıntı: grammesin

quote:

sevgili bjk li kardeşlerim duyduğuma göre kıvanç oktay avusturya kampında bir açıklama yaparak 2 yıldız alacaklarını ve bu yıldızların avrupada çok tanınmış olacağınıve tribünleri çoşturacağını söylemiş

Çok isimden bahsediliyor. İmza atmadan birşey söylemek yanlış olur.
    Beşiktaş sevgisi Bizim tribünlerin coşmasına yeter. Yıldıza ihtiyaç yok.
    Yıldızlar takımın başarısı için çalışsın. Beşiktaş ruhu taşıyabilecek bir yıldız tabiki biraz daha hareket getirecektir.
    Pascal ruhunda bir oyuncu almaları temennim.

SANA KATILIYORUM

MABEDİMİZ KADIKÖY S1'de

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.