Şimdi Ara

MABEDİMİZ KADIKÖY S1'de (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
540
Cevap
0
Favori
87.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yakında burdayız....
  • ÇARŞI ULAN !!!

Yakında Buradayız
  • Kimsiniz bilader??? Burayımı bascaksınız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Technics

gramy puhahah one abi

O MAÇTA BİR REKOR DAHA VARDI, İKİ REKOR KIRILDI, BUNUDA EUROSPORT GÖSTERDİ, 90+2 DE 30000 KİŞİNİN AYNI ANDA BAĞIRMASI VE 90+3 TE BİR SUS İŞARETİYLE AYNI ANDA SUSMASI REKORU
  • Eğitim şart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Negatiwe -- 11 Ekim 2005, 18:38:14 >
  • len çık topikten. ya adam gibi konuş yada biz ögretelim.
    küçük harflerle yaz smile kullanma burda
  • quote:

Orjinalden alıntı: grammesin

len çık topikten. ya adam gibi konuş yada biz ögretelim.
    küçük harflerle yaz smile kullanma burda

TAMAM KIZMAYIN, ŞAKA YAPTIM, AYRICA ŞAKALAŞIYORUZ AMA BU TOPIC TEKI BEŞİKTAŞLILAR ÇOK EFENDİ, BEN BU ZAMANA KADAR BİR SÜRÜ FORUMA ÜYE OLDUM VE KOVULDUM HATTA ANTİ GS FORUMUNDAN BİLE ATILDIM ,HESAPET YANİ, BU KAÇINCI NİKİM BEN BİLE UNUTTUM,, BU FORUMDAKİ BJK LİLER KADAR EFENDİ YAZANI HİÇ GÖRMEDİM, ONLARI KIZDIRAYIM DİYE YAZMADIĞIM YAZI KALMADI AMA YOK KIZMIYOSUNUZ, O YÜZDEN ARTIK BJK İLE İLGİLİ BİRŞEY YAZMIYACAĞIM, ANTİBJK YAZILARIMA İSTİFA EDİYORUM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ASLAN AVCISI -- 11 Ekim 2005, 18:54:45 >
  • KARTAL YUVASI.
     MABEDİMİZ KADIKÖY S1'de

MABEDİMİZ KADIKÖY S1'de

MABEDİMİZ KADIKÖY S1'de

MABEDİMİZ KADIKÖY S1'de

MABEDİMİZ KADIKÖY S1'de

MABEDİMİZ KADIKÖY S1'de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Negatiwe -- 14 Ekim 2005, 8:48:51 >

•  MABEDİMİZ KADIKÖY S1'de
  • Fenerbahçemiz ile Beşiktaş arasında oynanacak olan Cumhurbaşkanlığı Kupası’na saatler kala Abdi İpekçi Spor Salonu’da bayrak sorunu yaşandı.Cumhurbaşkanlığı Kupası’nda mücadele edecek olan Beşiktaş, Ülker, Efes takımlarının ve Türkiye Basketbol Federasyonu’nun bayrakları asılırken Fenerbahçemiz’in bayrağının olmayışı dikkat çekti.
    Federasyonun yaptığı açıklamaya göre dört takımın bayrakları da asılmıştı ancak Fenerbahçemiz’in bayrağı bilinmeyen kişi ya da kişilerce çalındı ve yakıldı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: electra

Fenerbahçemiz ile Beşiktaş arasında oynanacak olan Cumhurbaşkanlığı Kupası’na saatler kala Abdi İpekçi Spor Salonu’da bayrak sorunu yaşandı.Cumhurbaşkanlığı Kupası’nda mücadele edecek olan Beşiktaş, Ülker, Efes takımlarının ve Türkiye Basketbol Federasyonu’nun bayrakları asılırken Fenerbahçemiz’in bayrağının olmayışı dikkat çekti.
    Federasyonun yaptığı açıklamaya göre dört takımın bayrakları da asılmıştı ancak Fenerbahçemiz’in bayrağı bilinmeyen kişi ya da kişilerce çalındı ve yakıldı.

noldu acaba!
  • slm arkadaşlar
  •  MABEDİMİZ KADIKÖY S1'de

çizildik-facia

Bolton maçında yüzümüz güler inş. haydi beşiktaş adına yakışır bi mücadele bekliyoruz tapkiler 90dk.lığına kalktı..
  • quote:

Orjinalden alıntı: barrotti

MABEDİMİZ KADIKÖY S1'de

çizildik-facia

Bolton maçında yüzümüz güler inş. haydi beşiktaş adına yakışır bi mücadele bekliyoruz tapkiler 90dk.lığına kalktı..

hocam o gazetede tam olarak ne yazıyor acaba?
  • Evet ya nedir baro?
  • hoca boşver ben çevirdim yalandoğru
    çizdikmi okadar.

• çizdikmi çizdik
  • Alem adamsın ya
  • kardeşler bu akşam yanındayız

uçur bizi kartal

2-0 alırız
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.