Şimdi Ara

MABEDİMİZ KADIKÖY S1'de (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
540
Cevap
0
Favori
87.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalinden alıntı: barrotti

kurada valerenga yada malmö çıksa güzel olacak bakalım az kaldı hesabı kapayalım.

Beşiktaş(turk)-Malmö(swe)

hadi hayırlısı
  • bu güzel oldu işte görülecek hesap var statda pis koymuştu val-mal. ,şimdi daha heyecanla bağırırım..
    forumlarınıda basmak lazım psi. baskı:)
  • Malmö iyi oldu. Recepmiydi önceki kahramanımız
  • oylum oylum oyarızz artık bu hırsla adamları
  • quote:

Orijinalinden alıntı: Serdarer

Malmö iyi oldu. Recepmiydi önceki kahramanımız

izlediğim en güzel gollerden biriydi.
  • Unutmak mümkünmü ya, recepin kendi ağzından dinleyin o golü anlatışını koparsınız. Diyo çok ama çok havaya sıçradım sert ve kontrolsuz vurdum ama terse girdi işte
  • Kısmetse bu akşam istanbul'da olacagım
    Pazar günü Kazanda biramı içtikten sonra doğru inönü'ye
    Özledim beeee

Çoooook Seviyoruz Deli Gibiiiiiiii
    Yoooook Bu Sevdanın Tarifiiiiiiiiii
    Seeeeen Bu Gönüllerin Sahibiiiiii
    KARTAL!
  • Kazanda Bira sora Şampiyonda Kokoreç sora;
    Yağmurlu bir günde görmüştüm seni
    Üstünde çubuklu formalar vardı

gramm senin avatara noldu bu arada yok. Kısmetse maça beraber gideriz
  • Şampiyon da kokareç
    kazanda bira
    inönöde gol şov.

güzel bi hafta sonu olacak .
  • sonrada grup olarak istiklale volta atmaya
  • quote:

Orijinalinden alıntı: visualize

reha muhtar soruyor bu takımın yaşı kaç?

Cordoba (35) - Kürşat (26), Koray (27), İbrahim Toraman (24) - Tayfur (35), Okan (32) - Ali Tandoğan (28), Tümer (31), İ.Üzülmez (31) - Ailton (32), Youla (24).

Bayanlar, baylar; Beşiktaş'ın şu andaki ilk 11'inin yaş ortalaması 29.5; 30'dur. İki tane 35 yaşında futbolcu, iki tane 32 yaşında, iki tane de 31 yaşında olmak üzere altı tane 30 yaşının üzerinde futbolcusu vardır.
    Şimdi bana birisi cevap versin. Beşiktaş 29-30 yaş ortalamayla oynayan takımla mı şampiyon olacak? Beşiktaş'ta futbol takımının transferini yapan arkadaşların nisbeten yaşlı futbolculara karşı bir zaafı var. Fenerbahçe 24-25 yaşında futbolcuları transfer ederken böylesine bir 11'i başka türlü izah edemiyorum.

Arkadaşlar diyecekler ki; "Bu 11 kesin değil. Kadroda ilk 11'e girebilecek diğer oyuncular çok daha genç." Hayır; bu da tam doğru değil. Şimdi kadroda bulunan diğer futbolcuları yaşlarıyla beraber veriyorum: Sergen (33), Ahmed Hassan (30), Veysel (29), Murat Şahin (29), Ali Güneş (27), Ahmet Dursun (27), Adem Dursun (26), Çağdaş (25), Ümit Aydın (25), Gökhan Zan (24), İbrahim Akın (21). Beşiktaş'ın bu kadrosu genç değil, yaşlıdır. Geçen yıl transferde yapılan bazı hatalardan hiç ders alınmamış.

walla güzel degerlendirme...

evet visualize, senin de dediğin gibi o saydığın 11 ile bugünkü biraz farklı:
    Cordoba(35)-Koray(26)-İbrahim T.(24)-Gökhan(24)-Okan(32)-Kleberson(26)-Ali güneş(27)-Adem D.(26)-Pancu(28)-Ailton(32)-Youla(24)

bu kadroya baktığımızda (Vaduz u beşleyen kadro) yaş ortalaması 27.6 oluyor. bu kadroya Sergen veya Tümer in girdiğini falan düşünseniz de(ikisi yan yana oynamıyor hiç) yaş ortalamamız yine de çok iyi. bunun dışında kaleye Murat Şahin ve de orta sahaya İbrahim Akın ın gireceğini de varsayarsak, yaş ortalaması bu civarlarda seyreder.

o yüzden arkadaşlar, muhteşem Beşiktaş kadrosunun keyfini sürmeye bakın, böyle kurutular yapmayın. Bakın ligin ilk 3 haftası geride kaldı sadece 1 gol yedik(onu da kendi kalemize attık sayılır) ama attığımız gollerin Vaduz maçı da dahil hepsi organize, bilinçli atakların sonucu. Öyle ölü topmuş, karambolmüş yok.

Sürün keyfini bu takımın. Sürekli karıştırmak isteyeceklerdir, çünkü başka türlü başa çıkılmaz bu takımla. oyuna gelmeyin...
  • quote:

Orijinalinden alıntı: electra

Yalnız sezon başladığından beri gollerin kalitesine bakarmısınız. Son vuruşlar çok iyi, takım çok iyi.
    Forvet Ailton-A.Dursun olmalı bence. Daha İ.Akın-Tümer gelirse kimi kesecek takımdan + dün Klebersonun önemini anlamış olduk ilk yarıdaki futbola bakarak.

Rıza Hoca dan en çok duymak istediğim sözler bunlardı ve Denizli maçından sonra da "şansa bala gol yok bizde" diye bir açıklama yaptı. En çok buna sevindim. Bir takım gerçekten iyiyse olur bunlar. Maçlara ve gollere baktığımzda hepsi de birbirinden güzel, estetik goller. Bir de Rıza Hoca ısrarla "daha hazır değiliz" diyor. 2-3 hafta sonrasını düşündükçe heyecanlanıyorum.
    Bu ligde şaibe olmazsa şampiyonluk favorisi biziz...
  • resimler harika
    ONCE BIZ VARDIK , YINE SADECE BIZ VARIZ , YARINDA BURDAYIZ
  • quote:

Şampiyon da kokareç
    kazanda bira
    inönöde gol şov.

güzel bi hafta sonu olacak .

quote:

Orijinalinden alıntı: barrotti

sonrada grup olarak istiklale volta atmaya

mactan yeni geldim olmaz böyle bir şey ya!
    kokoreç tamam bira tamam ben görevimi yaptım
    goller nerde !!!

GÖKHAN ZAN'a acil Şifalar dilerim
  •  MABEDİMİZ KADIKÖY S1'de

diyarbakır maçından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHBeşiktaş -- 29 Ağustos 2005, 2:19:35 >
  • buda güzel..
  • sergen baba resmi açamadım
  • düğün fotosu değilde davetiye çok güzel olmuş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sergen_baba

buda güzel..

[
    abi hiç güleceğim yoktu
    ter:kalamış marina zuhaa
  •  MABEDİMİZ KADIKÖY S1'de
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.