Şimdi Ara

Maaşı Hi-Fi kulaklığa bastım, sonuç... 'Sennheiser HD6xx deneyimi' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
4.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu studyo ya da dj kulaklığı değil. Ortada profesyonellik durum yok. normal tüketici için üretilen bir hiend kulaklık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • drserk kullanıcısına yanıt
    1700 liralık kulak için hugo mu alsın biraz mantıklı yazın. K712 aşırı zevksiz çalan bir kulaklık. Müzik dinlemek zulüm gelir HD6 lardan sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haberelectro -- 4 Mayıs 2020; 0:56:30 >
  • infom@n kullanıcısına yanıt
    Eski sennheiser i anlatsana bi bilelim. HD600 1997 de çıkan kulaklık bu da onun türevi. HD650 de aynı şekilde. HD800 çıkmadan önce amiral gemi bunlardı orpheus u saymazsak. HD800 çıktığı dönem ortalığı kasıp kavurdu hala daha saygınlığını yitirmiş değil senin dediğin eski ne kadar eski ben merak ettim açıkçası.

• Mayış 1700 tlmimiş :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Töbeki sen para verip aldıysan o kulaklığı kendi paranla alsan o kulaklığa öyle davranmazsın :)

• Üst düzey ses kartın yoksa bir sihir bekleme.
  • TIDAL ile dene bence

• Bu zehri alanın durumu iyi değil bundan sonra çok maaşlar daha gider ses yoluna

• tidaldeki master şarkılarla denediniz mi kulaklığı
  • Asus monitörünüzün modeli nedir? Linkini verebilir misiniz?@burakesan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 4 Mayıs 2020; 8:36:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

Eski sennheiser i anlatsana bi bilelim. HD600 1997 de çıkan kulaklık bu da onun türevi. HD650 de aynı şekilde. HD800 çıkmadan önce amiral gemi bunlardı orpheus u saymazsak. HD800 çıktığı dönem ortalığı kasıp kavurdu hala daha saygınlığını yitirmiş değil senin dediğin eski ne kadar eski ben merak ettim açıkçası.
    Vovvvvvv dünyada ki tek sennheiser kullanıcısı konuşmuş. Herkes beğenmek zorunda değil.
    Sennheiser'ın birçok ürününü kullandım, kablosu erir, kulak tıkaçları gevşer kulakta kalır, mikrofonu illallah ettirir, şarjlı olanı rezil eder, servisi herşeye kullanıcı hatası der.
  • infom@n kullanıcısına yanıt
    Diğer söyledikleriniz üründen ürüne göre değişebilir bir şey diyemem ama servisinden çok memnun kalmıştım.

1,5 yıla yakın kullandığım kulaklıkta bir tarafından az ses gelme sorunu çıktı, sorgusuz sualsiz sıfırıyla değiştirdiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

1700 liralık kulak için hugo mu alsın biraz mantıklı yazın. K712 aşırı zevksiz çalan bir kulaklık. Müzik dinlemek zulüm gelir HD6 lardan sonra.
    Hocam bu yeni bir model değil. Öyle bir video yapılmış ki verilen bu para pişman etmiş görüntüsü var ortada. Bunun kutu açılımını yapmak veya ilk özlenimine bakma için 2020 ortaları biraz abes bir durum. Diyelim ki aldınız ve kendi incelemenizi yapacaksınız o halde de elinizde bunu sürecek bir DAC veya DAP olması gerekirdi. Biraz zayıf bir inceleme olmuş bence. K712 konusunda da deneyemedim ama merak ettiğim kulaklıkardan. Analitik sevenler açısından keyifli olacağını okudum onun dışında dinlemesi zor diye yorumlar vardı yanlış hatırlamıyorsan eğer. Ben Momentum 2 ve Amperior kullanıyorum. Uygun fiyatlara bulursam DT1350 eklerim. Onun dışında belki ATH de bir ihtimal ekleyebilirim. Genelde taşıması, dinlenmesi ve sürülmesi kolay şeyleri tercih ediyorum. PC'de Hifime Sabre Dac var telefonda da Meizu Pro TYPE-C DAC var elimde. Meizu benim tarzım değilmiş ama Hifime çok güzel. Tatlı, hafif gövdeli ve sıcak çalıyor. Meizu ise parlak kalıyor biraz. Benim hoşuma gitmez özellikle tizlerin parlaması. Yani kimisi sevebilir tabi. Fakat yine de %60 ses seviyesinde gövdeyi arttırması ve detayı çok azıcık açması güzel oluyor.. Bu şekilde ızgaralı kulaklıkları çok iyi bilmem ama uygun kaynak olmadıkça çok tatlı olmadığını biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Evil Belief

Diğer söyledikleriniz üründen ürüne göre değişebilir bir şey diyemem ama servisinden çok memnun kalmıştım.

1,5 yıla yakın kullandığım kulaklıkta bir tarafından az ses gelme sorunu çıktı, sorgusuz sualsiz sıfırıyla değiştirdiler.
    TWS aldım mikrofonu, şarj kutusu beni delirtti 1 hafta demeden iade ettim, ondan önce momentum in ear almıştım ilk başta iyiydi sonra (3-4 ay) kulak tıkaçları kulağımın içinde kalmaya başladı, sonra kablosunun dış izolasyonu resmen hamur gibi erimeye başladı. Kullanmıyorum hala duruyor. daha eskisini bile saymıyorum ama CX 200'ler bile şimdiki cihazlardan daha sağlam ve kaliteliydi.
  • mrh lar. oncelikle hayirli olsun.. kucuk bir sorum olacakdi. sony MDR-1A ile ilgili olarak ne diyebilirsin. ? bilgin varsa bu kulaklik ile ilgili cvp verirsen kisaca sevinirim.. tesekkurler

• Hayırlı olsun.<br /><br />Telefon için s10 onu destekleyemez. Ne kadar iyi bir dac da olsa amfi kayı yeterli değil. LG g ve v serileri çok rahat sürüyorlar. FiiO yerine ikinci el LG v20 alıp DAP olarak kullanabilirsiniz. <br /><br />Ne yazik ki massdrop da sunum Ua da malzemeye değil işleve veriyorsunuz bu tür ürünlerde.

• quote:

Orijinalden alıntı: FreeShah

Hocam bu yeni bir model değil. Öyle bir video yapılmış ki verilen bu para pişman etmiş görüntüsü var ortada. Bunun kutu açılımını yapmak veya ilk özlenimine bakma için 2020 ortaları biraz abes bir durum. Diyelim ki aldınız ve kendi incelemenizi yapacaksınız o halde de elinizde bunu sürecek bir DAC veya DAP olması gerekirdi. Biraz zayıf bir inceleme olmuş bence. K712 konusunda da deneyemedim ama merak ettiğim kulaklıkardan. Analitik sevenler açısından keyifli olacağını okudum onun dışında dinlemesi zor diye yorumlar vardı yanlış hatırlamıyorsan eğer. Ben Momentum 2 ve Amperior kullanıyorum. Uygun fiyatlara bulursam DT1350 eklerim. Onun dışında belki ATH de bir ihtimal ekleyebilirim. Genelde taşıması, dinlenmesi ve sürülmesi kolay şeyleri tercih ediyorum. PC'de Hifime Sabre Dac var telefonda da Meizu Pro TYPE-C DAC var elimde. Meizu benim tarzım değilmiş ama Hifime çok güzel. Tatlı, hafif gövdeli ve sıcak çalıyor. Meizu ise parlak kalıyor biraz. Benim hoşuma gitmez özellikle tizlerin parlaması. Yani kimisi sevebilir tabi. Fakat yine de %60 ses seviyesinde gövdeyi arttırması ve detayı çok azıcık açması güzel oluyor.. Bu şekilde ızgaralı kulaklıkları çok iyi bilmem ama uygun kaynak olmadıkça çok tatlı olmadığını biliyorum.

Alıntıları Göster
    Artık biliyorsun :http://www.techno-fi.net/threads/bilmeniz-gereken-kulakl%C4%B1k-s%C3%BCr%C3%BCc%C3%BC-tipleri-%C3%A7eviri.12465/

• quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

Artık biliyorsun :http://www.techno-fi.net/threads/bilmeniz-gereken-kulakl%C4%B1k-s%C3%BCr%C3%BCc%C3%BC-tipleri-%C3%A7eviri.12465/

Alıntıları Göster
    Hocam ben foruma üyeyim. Head-fi'ye de üyeyim zaten. Aynı nick ile Techno-fi'de beni bulabilirsiniz. :) Bu arada link hatalı.
    Edit: Bilmiyorum derken deneyim sayılacak kadar dinlemedim. Buluşmalarda denedim elbette.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreeShah -- 4 Mayıs 2020; 10:29:20 >

• Burak bey, Nuraphone ya da Nuraloop kulaklık incelemesi bekliyoruz... ultimate kulaklık bunlar mu diye

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.