Şimdi Ara

Maaşı Hi-Fi kulaklığa bastım, sonuç... 'Sennheiser HD6xx deneyimi'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
1
Favori
3.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 55
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 23 saat 37 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • haberelectro (6 mesaj) infom@n (5 mesaj) evlbleef (5 mesaj) monacomen (4 mesaj) complete_ (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (33 mesaj) Mobil (11 mesaj) Mini (5 mesaj) (22 mesaj) (2 mesaj) Uygulama (8 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Maaşı Hi-Fi kulaklığa bastım, sonuç... 'Sennheiser HD6xx deneyimi'
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1898 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    |
    |
  • 1700 tl'lik kulaklığı almak için amerikalı 2 tane banknot büküyor biz 17 tane 100'lük büküyoruz,para değersiz ürünün fiyatı onlar için çok uygun,buda demek oluyorki asıl ekonomi bizi büküyor..
    ben adamların parası 7 kat değerli diyorum,sen abd şöyle,böyle diyorsun basar doları sana 7 tl'den satar,abd'ye ne olacak ülkenin tamamı işsiz kalsa be olacak,en az 50 sene tüm ülkeye ayda 1.000.*-usd verecek güç var adamlarda..
    Sennheiser artık eski kalitede değil.
    Eski Sennheiser'ın ekmeğini yiyor, ne ses kalitesinde ne de malzeme kalitesinde eski Sennheiser değil.
  • Binbaşı
    1937 Mesaj
    Chord Mojo , Audioquest Dragonfly ile bir deneyin.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    775 Mesaj
    Aldığına bin pişman olmuş gibi Burak hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2015 Mesaj
    Çok iyi fiyata almışsın ama profesyoneller için eh işte seviyesi kulaklık..
    |
    |
  • Binbaşı
    1983 Mesaj
    1700 liralık kulaklığı nasıl eğip büküyor ya. ödüm koptu o hareketleri görünce
  • Binbaşı
    1496 Mesaj
    Hayırlı olsun güle güle kullan kardeşim.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    312 Mesaj
    Aldığına pişman olmak isimli çalışma
    |
    |
  • Yüzbaşı
    960 Mesaj
    E almışken dac/amp de alaydın keşke aynı kargoda gelirlerdi.
    |
    |
  • Yarbay
    7461 Mesaj
    profesyonel olarak işi ses değilse birisinin bu tarz şeyler fazlasıyla pahalı gereksiz hobiler
  • Binbaşı
    1974 Mesaj
    Burak, profil resmini güncellesen?
    |
    |
  • Yarbay
    2838 Mesaj
    Bende de sennheier momentum wireless 2 var. 2 sene önce 1600’e almıştım. Kulaklık dedin mi Sennheiserden şaşmayacaksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deoks -- 3 Mayıs 2020; 21:47:35 >
    |
    |

masaüstü için Chord hugo tt2 veya taşınabilir için chord mojo öneririm. merak ettiğim bir şey; akg 712 pro seçenekleriniz arasında var mıydı?
    Gigabyte X570 Aorus Master/ AMD R5 3600x / MSI GTX980 Ti Lightning / GSKİLL 3600mhz 16GB TRİDENTZ / CASELABS SMH10 / SEASONİC 1000W 80+Platinum / CROSSOVER 27QD LED 1440p-60hz /SAMSUNG 830+840 PRO SSD
    Mazda 6
  • Yarbay
    3476 Mesaj
    1700 tl'lik kulaklığı almak için amerikalı 2 tane banknot büküyor biz 17 tane 100'lük büküyoruz,para değersiz ürünün fiyatı onlar için çok uygun,buda demek oluyorki asıl ekonomi bizi büküyor..
  • Yarbay
    2042 Mesaj
    ben ad900x ile creative zxr 300 ohm ile 600ohm destekli ses kartını kullanıyorum. Kulağınızında doğru sese alışması lazım. Alıştıktan sonra işte bunları bırakamıyorsunuz. Film ve oyunda inanılmaz performans veriyor ad900x ler müzikte müziğe göre iyi bir eq ayarlamanız gerekiyor. Bayadır değiştirmeden oynuyorum. Konforuda bazen kafamda kullaklık olduğunu unutuyorum. Tek kötü yanı kablosu ama kaliteli ses için kabloya katlanırım diyenlerdenim. Oyunlarda çevresel ses bakımından test etmek için creative zxr ve yeni cıkan serileri ile test edin derim. Açık tip kulaklıklar çevresel sesi çok iyi veriyor. Yıllarca dediğim gibi ben ses kartın sanal 5.1 bu tarz kulaklıkta 5.1 anlayabiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MC.CYBER_ -- 3 Mayıs 2020; 23:3:51 >
    |
    |
    || i9 9900k 5.0GHZ || ASUS ROG Maximus XI Hero (Wi-Fi) Z390 || GSKILL 16GB (2x8GB) TRIDENT Z DDR4 3200MHz Ram || EVGA GTX 1080 FTW, RTX3080 bekliyor? || Creative Sound Blaster ZXR || Creative || Announces Senz3D || 3X LG 34UC89G-B || LOGITECH G25 || LOGITECH G700S || 2x LOGITECH Z5500||LOGITECH C933|| LOGITECH G910||RGB XL MAUSE PAD || Logitech G930 || RAZER MAMBA|| RAZER VESPULA || RAZER ORCA || AUDIO TECHNICA ATH AD900X || RODE NT2A MİKROFON || BEHRINGER FX MIXER || DENON AVR-X1400H DTS X & DOLBY ATMOS || TUNCMATIK 2000VA ||
  • Teğmen
    178 Mesaj

Gereksiz olduğunu katıldığımı söylemek istiyorum ancak bu ürün bu konuya girilmicek seviyede zaten.Premium segmentte bile değil.220 dolarlık bir kulaklıktan bahsediyoruz.Bunun dışında bu işin yarattığı farkın farkına vardıktan sonra daha kaliteli müzik dinlemek neden gereksiz olsun.
    |
    |
    WarSaw kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1720 Mesaj
    K5 kullanmıştım pro versiyonunda DAC var. Amfi kısmı aynımıdır bilmem. Ama elektronik müzikte çok başarılı idi. Gel gelelim akustik kayıtlı parçalarda iyi değildi. Eğer her türlü müzik dinlerim dersen yerli bir firma olan sedef amfilerini tavsiye ederim. Bolca incelemeleri mevcut. SE III ve SE IV versiyonlarını kullandım hatta inceledim.

Dac olarak çok büyük paralara çıkmak istemezsen home studyo ses kartları var behringer rolan m audio emu gibi markalara ait.

Ben SE III ile AKG Q701kullanıyordum cidden efsaneydi. Hanım zoru ile sattım ikisini de.
    |
    |
  • Yarbay
    7423 Mesaj
    Şimdi ne gerek var 100?'lik yeterciler gelir
    |
    |
  • Yarbay
    7423 Mesaj
    Sennheiser artık eski kalitede değil.
    Eski Sennheiser'ın ekmeğini yiyor, ne ses kalitesinde ne de malzeme kalitesinde eski Sennheiser değil.
  • Yüzbaşı
    559 Mesaj
    Çoğu zaman bu tarz kulaklıkları kullanmaya başladıktan sonra 1-2 ay sesi garip geliyor tatmin etmiyor, para boşa gitti falan diyorum, sonra eski kullandıklarımı tekrar deneyince farkını görüyorum. Aynı etkiyi yaşıyor olabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Do Squats -- 4 Mayıs 2020; 0:42:50 >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
kripto para haberleri
SEO
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,562
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.