Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
260.705
Cevap
2.701
Favori
13.891.358
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hp tablet siparişi verdim 79 dolara. Bu ürün gümrüğe takılır mı ? yazdıklarından takılacağı görülüyor ? Ben dahil birçok kişi satın aldı..
  • fth-bsky F kullanıcısına yanıt
    Benim de aynı durumda, dhlden bakınca detaylı bilgi kısmında "Gönderi bir sonraki operasyonel süreci beklemektedir." yazıyor. Chatten sorduysanız beni de bilgilendirebilir misiniz?

Bu arada Sandisk Ultra II ssd aldım, ürün için sandisk türkiyeye mail attım garantisi burada işliyor mu diye. Şöyle bir cevap verdiler, aynen kopyalıyorum:

quote:

Sayın Onur,

Ultra II 240 GB SSDnizin garantisi ile ilgili bilgi sahibi olmak istediğinizi anlıyorum.

Tabiki de garanti uluslararası. Bir sorun çıkarsa bizimle iletişim kuracaksınız ve size yardımcı olmaya çalışırız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlıtzKrıeg

Hp tablet siparişi verdim 79 dolara. Bu ürün gümrüğe takılır mı ? yazdıklarından takılacağı görülüyor ? Ben dahil birçok kişi satın aldı..

Hangi tablet, link verebilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GulfStream kullanıcısına yanıt
    http://www.amazon.com/gp/aw/d/B00NSHLVD2/ref=pd_aw_sims_1?pi=SS115&simLd=1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GulfStream

quote:

Hp tablet siparişi verdim 79 dolara. Bu ürün gümrüğe takılır mı ? yazdıklarından takılacağı görülüyor ? Ben dahil birçok kişi satın aldı..

Hangi tablet, link verebilir misiniz?

Ürün bu ama ben indirimdeyken 79 dolara satın aldım.

http://www.amazon.com/gp/product/B00NSHLVD2/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

• quote:

http://www.amazon.com/gp/product/B00NSHLVD2/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

buna simcard takılamıyor ki normal tablet bu bilgisayar cinsinden birşey olmaz buna.
  • onurmio kullanıcısına yanıt
    bugün de çıkmazsa yarın soracağım ama dhl ile ilgili bir sıkıntı heralde. zaten benim bu ürünün bana ulaşması mucize gibi birşey olacak galiba.

dhl sitesinde bende gönderi bekletiliyor yazıyor.
  • fth-bsky F kullanıcısına yanıt
    Bende de aynısı yazıyor ama detaylı bilginin solundaki + işaretine tıklayınca "Detaylı Bilgi: Gönderi bir sonraki operasyonel süreci beklemektedir. Sonraki Adım:Gönderinin işlemine bir sonraki operasyonel süreçte devam edilecektir." yazıyor. Yani bir sorun yok bence hocam, uçağa yükleme için bekletiliyor büyük ihtimalle. Sorun olsa bi şekilde ulaşırlardı diye düşünüyorum. Bir de orada şuan saat daha sabah 8 yani bi 12 saat sonra falan tekrar ne durumda olduğuna bakıp ona göre chat ile iletişime geçmek gerek bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

buna simcard takılamıyor ki normal tablet bu bilgisayar cinsinden birşey olmaz buna.

Gümrüktekilerin bunu ayırt etme oranı yüzde kaçtır sence ? Yani özelliklerini inceleyipmi karar verirler yoksa tablet görünümlü olduğu için geçişini iptalmi ederler. O konuda şüphelerim var.

• quote:

Gümrüktekilerin bunu ayırt etme oranı yüzde kaçtır sence ? Yani özelliklerini inceleyipmi karar verirler yoksa tablet görünümlü olduğu için geçişini iptalmi ederler. O konuda şüphelerim var.

yok bunlar taa en başından belirlenir zaten kardeşim imeili olanlar türkiyeye gönderilmez bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 2 Aralık 2014; 16:13:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

yok bunlar taa en balından belirlenir zaten kardeşim imeili olanlar türkiyeye gönderilmez bile.

Anladım hocam. Resmen tecrübe kokuyor mesaj. İçim rahatladı

• Aynen hocam adamları gece gece rahatsız etmeyeyim dedim bende
  • Ya bu arada normal kargoyla alınan ürünleri neden hızlı kargoyla yolluyorlar ben onu anlamadım. Klavye aldım. Hızlıyla yollamışlar.
  • Alacağım ürün kargoyla beraber 96$ tutuyor gümrüğe takılma riski nedir müşteri hizmetleriyle konuşuyorum 3$ indirmediler bir türlü kafayı yedim ne yapmam gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kassatura

Ya bu arada normal kargoyla alınan ürünleri neden hızlı kargoyla yolluyorlar ben onu anlamadım. Klavye aldım. Hızlıyla yollamışlar.

i-Parcel ile mi UPS mi ?

quote:

Orijinalden alıntı: hissetme

Alacağım ürün kargoyla beraber 96$ tutuyor gümrüğe takılma riski nedir müşteri hizmetleriyle konuşuyorum 3$ indirmediler bir türlü kafayı yedim ne yapmam gerekiyor?

ilk sayfayı okumamışsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 2 Aralık 2014; 16:57:32 >
  • preparing for shipment diyor hadi bakalım umarım sorunsuz yola çıkar.
  • onurmio kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam adamları gece gece rahatsız etmeyeyim dedim bende
  • En başından sonuna kadar detaylıca hazırlanmıştır.

Sormak istediğiniz sorularınız var ise , kanaldan da sorabilirsiniz.

Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım.

• http://www.amazon.com/Tommy-Hilfiger-Sleeve-Chapman-Plaid/dp/B00K879S0I/ref=pd_rhf_dp_s_cp_5_6E10?ie=UTF8&refRID=1BMKJ1592Q63PPVG2FGM

yukarıdaki adresteki Tommy Hilfiger gömleği almak istiyorum ama Türkiye'ye göndermiyorlar. Başka giyim firmalarının örneğin Lacoste'nin ürünlerini gönderiyorlar. Bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahaak

http://www.amazon.com/Tommy-Hilfiger-Sleeve-Chapman-Plaid/dp/B00K879S0I/ref=pd_rhf_dp_s_cp_5_6E10?ie=UTF8&refRID=1BMKJ1592Q63PPVG2FGM

yukarıdaki adresteki Tommy Hilfiger gömleği almak istiyorum ama Türkiye'ye göndermiyorlar. Başka giyim firmalarının örneğin Lacoste'nin ürünlerini gönderiyorlar. Bilgisi olan var mı?

ee sorun ne ?

yollamıyorsa yollamıyordur :)

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.