Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (6529. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.891.687
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 65276528652965306531
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Meşhur markaların çoğu kulaklığını kullandım.

CLOUD 2 için; Kendi usb ses kartından çok birşey beklemeyin.. Ama yine de Cloud 2 nin kendi ses kartına 7/10 veririm puan olarak.

En verimli kombinasyon ; Cloud 2 ve Creative Omni ses kartı. Bu ikiliyi alan kişi, bir daha kolay kolay kulaklık değiştirmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler skechers ayakkabı alacağım ama fiyatlar 50 60 dolar ve kargo da 15 dolar tutuyor. Şuan almak cazip mi ya da indirim olacaksa bekleyeyim

• AOC monitor ve evga psu haliyle priz uyumlu değil bunun için herhangi dandik bi güç kablosu taksam olur mu yoksa belirli bişey almam gerekir mi? Çook eskiden kalma kablolar var elimde

Kendi içlerinde buluna kablolarda 10A 125V yazıyor bende bulunanlarda 10A 250V yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Windmark -- 5 Ekim 2016; 13:59:52 >
  • Merhaba arkadaşlar amazondan aldıgım ayakkabıyı büyük geldiği için bana geliş fiyatından satmayı düşünüyorum hem kargonun gelmesinide beklememiş olursunuz 44 numara -10.5 us ürünün linki
    https://www.amazon.com/gp/product/B014IUF660/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furky41

quote:

Orijinalden alıntı: MrKemal17

quote:

Orijinalden alıntı: furky41

Yurtdışından satın alsam sigara gelir mi? Gümrükte sıkıntı yaşar mı?

Tütün ürünlerinin kargo yoluyla -ithalat harici- gümrükten geçmesi yasaktır ancak imkansız değildir.

quote:

Orijinalden alıntı: cthax

Gelmez

Lucky Strike Double Click yada Sobranie Coctail Türkiye de bulamayız sanırım.

Yurt dışından gelirken yanında getirip satanlar oluyor.

• 4 günde elime ulaştı kargo , bu arada isim ve soy isimlerde harf eksikliği ve harf yanlışlığı var. İyi sıkıntı çıkmadı allahtan..
  • Erdo4 kullanıcısına yanıt
    Link koyacaktım unutmușum Kullandıysanız Cloud 2 ye göre bu nasıldır? Creative Omni ile kullanıldığını düșünürsek.

https://www.amazon.com/Corsair-Gaming-Stereo-Headset-Black/dp/B013GMX68G

• quote:

Orijinalden alıntı: Emilia_Clarke

Link koyacaktım unutmușum Kullandıysanız Cloud 2 ye göre bu nasıldır? Creative Omni ile kullanıldığını düșünürsek.

https://www.amazon.com/Corsair-Gaming-Stereo-Headset-Black/dp/B013GMX68G

Arkadaşımda var. Memnun değil rahatlık ve ses kalitesi bakımından.

• quote:

Orijinalden alıntı: burak20055

Merhabalar beyler,
    görüşleriniz lazım bana ben hiç gamer kulaklık kullanmadım ancak fiyatların cazipliği beni almaya yönlendiriyor
    şu kulaklıklar arasında kaldım sizce hangisi en kaliteli, en rahat, en iyi ses ve deneyim yaşatır. yardımcı olursanız sevinirim.
    isimleri ve linkleri:

plantronics rig 500e: Amazon

Razer Kraken 7.1 Chroma : Amazon

HyperX Cloud Revolver : Amazon

HyperX Cloud II : Amazon

Logitech Wireless Gaming Headset G930 Amazon

Logitech G35 Amazon

Logitech G633 : Amazon

Yorumlarınız benim için çok önemli. herkezden yorum beklerim
    Teşekkür ederim.

Edit: Kullanan arkadaşlar baya bir beğenmiş , Neyi beğendiklerini çözemesem de malzeme kalitesine aldanıyorlar herhalde Ne çevresel modu mod ne de kaliteli.. Zevk meselesidir tabiki.
    Cloud 2 'ye bulaşma ben hiç beğenmedim ayrıca ses kaltesi için bu kulaklığa ses katı şart e ne anladım o işten ses kartına tomar para dökeceksem... Listene corsair'in kablosuz void kulaklığını da eklemen lazım. Ama en nihayetinde senin ne istedeğin önemli. ??

G633 aralarında çok kaliteli ses verdiğini düşünüyorum Hani listede o varsa diğerlerine bakmaman gerekiyor hem teknolojisi bakımından hem diğer özellikleri bakımından Dobly ve DTS serifikalarından bahsediyoruz... Eğer senin için ergonomi ön plandaysa corsair void ya da g930 kablosuz kulaklıklardan birisini seçmelisin. Listedeki diğer kulaklıkları tek kalemde sil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KURSAD. -- 5 Ekim 2016; 14:36:30 >

• Amazon usa dan Rock Band 4 getirttim guitar bundle.10 günde geldi.65+20 $ kargo yaklaşık 250 liraya maloldu.işte resimleri:

http://i.hizliresim.com/Y4aBV6.jpg

http://i.hizliresim.com/nEa7pV.jpg

http://i.hizliresim.com/Wbynam.jpg

http://i.hizliresim.com/vZlE74.jpg

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Windmark

AOC monitor ve evga psu haliyle priz uyumlu değil bunun için herhangi dandik bi güç kablosu taksam olur mu yoksa belirli bişey almam gerekir mi? Çook eskiden kalma kablolar var elimde

Kendi içlerinde buluna kablolarda 10A 125V yazıyor bende bulunanlarda 10A 250V yazıyor

Tr den alinma bir kabloyla kullaniyorum evga psu yu bende. Tr kabloyla daha iyi.

• axXxo kullanıcısına yanıt
    kablosuz oyun faresi pek olmaz gibi mi yoksa kabloludan bir farkı yok mu?
  • arkadaşlar bu yoğun amazon gündeminde fark edilirsem sevinirim, bir kaç gündür fifa 16 takip ediyordum xbox için 19 dolardı bütçeyi ayarladım bir baktım 27 dolar olmuş bunun nedeni nedir? ikincisi ödemeyi usd kurundan yapsak 97tl oluyor TRY kurundan 104 civarı oluyor biraz bilgi verirseniz sevinirm.

• quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

quote:

Orijinalden alıntı: burak20055

Merhabalar beyler,
    görüşleriniz lazım bana ben hiç gamer kulaklık kullanmadım ancak fiyatların cazipliği beni almaya yönlendiriyor
    şu kulaklıklar arasında kaldım sizce hangisi en kaliteli, en rahat, en iyi ses ve deneyim yaşatır. yardımcı olursanız sevinirim.
    isimleri ve linkleri:

plantronics rig 500e: Amazon

Razer Kraken 7.1 Chroma : Amazon

HyperX Cloud Revolver : Amazon

HyperX Cloud II : Amazon

Logitech Wireless Gaming Headset G930 Amazon

Logitech G35 Amazon

Logitech G633 : Amazon

Yorumlarınız benim için çok önemli. herkezden yorum beklerim
    Teşekkür ederim.

Edit: Kullanan arkadaşlar baya bir beğenmiş , Neyi beğendiklerini çözemesem de malzeme kalitesine aldanıyorlar herhalde Ne çevresel modu mod ne de kaliteli.. Zevk meselesidir tabiki.
    Cloud 2 'ye bulaşma ben hiç beğenmedim ayrıca ses kaltesi için bu kulaklığa ses katı şart e ne anladım o işten ses kartına tomar para dökeceksem... Listene corsair'in kablosuz void kulaklığını da eklemen lazım. Ama en nihayetinde senin ne istedeğin önemli. ??

G633 aralarında çok kaliteli ses verdiğini düşünüyorum Hani listede o varsa diğerlerine bakmaman gerekiyor hem teknolojisi bakımından hem diğer özellikleri bakımından Dobly ve DTS serifikalarından bahsediyoruz... Eğer senin için ergonomi ön plandaysa corsair void ya da g930 kablosuz kulaklıklardan birisini seçmelisin. Listedeki diğer kulaklıkları tek kalemde sil.

Aranızda kızanlar olabilir " ya burası kulaklık bölümümü forumu kirletmeyiniz " ama herkezin bilgilenmesi açısından çok önemli bence.

Kürşad bey; Kablosuz olması benim için önemli değil. kablolu olabilir. günde çok fazla oyun oynamıyorum.
    şunu söylemek istiyorum. bu oyun kulaklığı merağım aslında G430 ile başladı Murat Bey e de sordum hatta. sonra dedimki almışken en iyisini alayım. aslında ikinci baktığım ürün ise G633 oldu. Dolby ve DTS lisansı gerçekten çok hoşuma gitti buda demek oluyor ki dedim "demek ki adamlar sanal 7.1 deneyimini gerçekten diğer markalara göre daha iyi veriyor" hoş emin olmadıkları birşeyin lisansına para vermezler diye düşündüm. ardından ise sürücü kalitesine geldi. google amcadan araştırdım oradanda stüdyo kalitesi çıktı . insan ya doyumsuz oda olsun dedim. yukarıdaki modeller çıktı ortaya ve sizin başınızı ağtırmaya başladım

Ses kalitesi, ergonomi, rahatlık, performans açısından dersek siz diğer arkadaşlar için G633 mü Cloud 2 mi?

Benimle özel olarak ilgilenen Kürşat Bey, erdo4, Final Getsuga Tenshou, UfukAkkus1,
    lbyibo ve diğer arkadaşlara çok teşekkür ederim.

• Fiyat değişikliği normal bir şey, ne zaman ne olacağı belli olmuyor. Ayrıca amazon'un çeviricisini kullanmayın, USD olarak ödeyin. Bir de pm atarsanız sevinirim
  • 5 Dolarlık hediye çeki olan varmı
  • burak20055 kullanıcısına yanıt
    ses kartınız varsa ve gerekli donanıma sahipse n11'den plantronics gamecom 388 de alabilirsiniz. 109 liradan satılıyor. 100/20 çeklerle daha da uyguna gelmekte.
  • Playstation 4 Pro 399$ gözüküyor. Amerikadan alınan Playstation 4 Pro larda Türkiye'de kullanmanın bir sakıncası var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Selamlar ilk sayfada bir sıkıntı olmadığı yazıyor ama ben yine de pahalı olduğu için riske girmemek için sormak istiyorum.

Daha önce vergi sınırının üzerinde bir alışverişim olmadı. diyelim ki 6700k alacağım ve vergisi kargosu falan derken yaklaşık olarak 400 dolara geliyor. Bu ürün de herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım? Hani yeni bir kanun çıktı kutuların üzerine numara falan yazdırmak gerekiyormuş ya ondan soruyorum? Benim kart numaramı girmek dışında yapacağım bir işlem olacak mı?

Teşekkürler şimdiden.

Cevap verebilecek olan yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdo4

Meşhur markaların çoğu kulaklığını kullandım.

CLOUD 2 için; Kendi usb ses kartından çok birşey beklemeyin.. Ama yine de Cloud 2 nin kendi ses kartına 7/10 veririm puan olarak.

En verimli kombinasyon ; Cloud 2 ve Creative Omni ses kartı. Bu ikiliyi alan kişi, bir daha kolay kolay kulaklık değiştirmez.

Cloud II'nin yanında kolonları odaya güzelce yerleştirilmiş Z-506 5.1 kullanıyorum.Sizce dediğiniz ses kartını kullansam ses sisteminde de kayda değer bir kalite artışı yakalayabilir miyim?Anakartımda Supreme Fx var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oromë -- 5 Ekim 2016; 16:03:17 >
  • 
Sayfa: önceki 65276528652965306531
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.