Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (6526. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.147
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 65246525652665276528
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: No Way Out

Arkadaşlar yurtdışı alışverişinde amazon dışı bir soru soracağım, örneğin DHL ile yurtdışından bir ürün aldık ve gümrük vergisi istendi, gümrük ücreti dhl'ye online kredi karıt ile olarak ödebiliyor muyuz?

Bunu onlara telefon ile sorarsın yarın ama bence yatırırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egecano

Artik tr ye fazla urun gelmiyor. Xbox one s alacaktim gelmiyor. Kolu istedim gelmiyor. Laptop almak istiyorum da garanti durumlari canimi sıkıyor. 5 ay evvel vatandan aldim. Iade istedim daha cevap gelmedi ama iade olacak gibi. Servise verdikten 5 gun sonra sitede satilan laptop stoktan kalkti. Ne yapmaliyim

Bu durum seni ilgilendirmez, para iadesini almalısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrKemal17

Meşhur 30 dolarlık skechers ayakabıdan sipariş vermiştim. Amazon'un numara çeviricisinde Mühendis Murat'ın da ilk sayfada belirttiği gibi hata var ama Mühendis Murat'ın paylaştığı çevirme de hatalı. Benim sipariş verdiğim ayakkabı US11,5 numaraydı, Amazon'a göre bu numara EUR45, Mühendis Murat'ın paylaştığı listeye göre EUR47 ama ayakkabının içinde yazan EUR45,5.

Bunun çaresi yok en yakın o diye koyduk, modelden modele bile değişiyor bas bas bağırıyorum her zaman tarifi falan yok, millet başka markalardan uydurmaya çalışıyor ama o iş öyle olmuyor.
  • Razer FireFly almadan önce buna da bir bakın.

• Amazon.co.uk den aldığım S7edge lens cover ve North Face montum da biraz uğraştırdı gümrükten geçerken ama 1.5 haftada geçti elime. İki eşyada gayet iyi geldi. Lens de toz bile yok ve buralarda 400-500 TL, mont ise 700-800 ye satıldığını gördüm. Amazonun vergi iadesini direk olarak kendi yapması gayet iyi oluyor

Not: Kargo sıfır çünkü 20 küsür pound kargo fayla geldiydi. Chat e sordum evet yanlış hesaplanmış düzeltiyorum dedi ve sıfırladı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nox4949 -- 5 Ekim 2016; 0:53:46 >

• pre-order vermistim kargoya veriliyor. Insallah memnun eder.

Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazonda 2.el bir xbox klasik almak istiyorum.Lakin tr gonderimi mumkun degil tr dede yok gibi urun koleksiyonluk.Nasil alabilirim.Sifir onlarca urun almis biri olarak..

• quote:

Orijinalden alıntı: BadCatShero

quote:

Orijinalden alıntı: Drakoid

quote:

Orijinalden alıntı: BadCatShero

quote:

Orijinalden alıntı: MrKemal17

quote:

Orijinalden alıntı: Drakoid

Amazon'un TRye göndermediği şeyleri aracı firma kendisi uçağa yükleyip trye getiren firmaların adı neydi? Öyle laptop almayı düşünüyorum da

Örneğin;

https://www.amerikadaniste.com/

üstüne 1 tane daha laptop parası koyarlar

Kargo 82$ çıkıyor, amazon gönderse 25$ falan olacak. Bence alınabilir.

Okadarla sınırlı kalacaksa mantikli ama bi arastir derim

Yani sınırlı kalmaması için bir neden yok

• Geçenlerde bim sattı daha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Razer FireFly almadan önce buna da bir bakın.

Razer'inkini beğenmedim , bunun ki güzel mi şüpheliyim . youtube incelemeleri ve karşılaştırmalarında öğreniriz artık eğer güzelse sipariş verilir.

• dgndgn2 D kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de bunu merak ediyordum. Kullandıktan sonra bir yorum yaparsan, o fiyat bandındaki diğer kullanmis oldugun ürünlerle karsilastirirsan çok iyi olur.

• Merhabalar beyler,
    görüşleriniz lazım bana ben hiç gamer kulaklık kullanmadım ancak fiyatların cazipliği beni almaya yönlendiriyor
    şu kulaklıklar arasında kaldım sizce hangisi en kaliteli, en rahat, en iyi ses ve deneyim yaşatır. yardımcı olursanız sevinirim.
    isimleri ve linkleri:

plantronics rig 500e: Amazon

Razer Kraken 7.1 Chroma : Amazon

HyperX Cloud Revolver : Amazon

HyperX Cloud II : Amazon

Logitech Wireless Gaming Headset G930 Amazon

Logitech G35 Amazon

Logitech G633 : Amazon

Yorumlarınız benim için çok önemli. herkezden yorum beklerim
    Teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: burak20055

Merhabalar beyler,
    görüşleriniz lazım bana ben hiç gamer kulaklık kullanmadım ancak fiyatların cazipliği beni almaya yönlendiriyor
    şu kulaklıklar arasında kaldım sizce hangisi en kaliteli, en rahat, en iyi ses ve deneyim yaşatır. yardımcı olursanız sevinirim.
    isimleri ve linkleri:

plantronics rig 500e: Amazon

Razer Kraken 7.1 Chroma : Amazon

HyperX Cloud Revolver : Amazon

HyperX Cloud II : Amazon

Logitech Wireless Gaming Headset G930 Amazon

Logitech G35 Amazon

Logitech G633 : Amazon

Yorumlarınız benim için çok önemli. herkezden yorum beklerim
    Teşekkür ederim.

Merhaba hyperx cloud 2 kullandim rahat ses kalitesi iyi malzeme kalitesine diecek yok tek eksigi yazilim destegi takinca pc ye kulakligi direk algilamiyordu suan plantronics rig 500e kullaniyorum cift hoparlor olmasi hafifligi ses kalitesi muzik film ws. Sadece oyuncu kulakligi deil ve gercekten cok rahat malzeme kalitesine diecek yok tamamen plastik malzeme bile olsa cerceve cok saglam.

• quote:

Orijinalden alıntı: PUT THAT COOKIE DOWN NOW

quote:

Orijinalden alıntı: zlatan9889

quote:

Orijinalden alıntı: bbvdk

27 sinde siparis verdim hala kargo hazırlanıyor diyor amazon dan ilk alışverişim arkadaşlar karttan para çekildi ürün gönderilmiş olabilir mi ?

Bu mesaja eklenen görseller:

kargoyu hızlı mı seçiniz?

Bende Cumartesi sipariş verdim bugün kargolanmış, sanırım bazı ürünler daha yavaş yürüyor prosedür ya da bu sıralar yoğunlar.

Galiba . Daha önce normal kargoyla 8 günde gelen ürünüm şimdi hızlı kargoyla 6 günde gelmedi bekliyorum

• 50$ Gif Card alsak 10 $ kazanmak için. Daha sonra bu Gif Cartd ile 50$ lık US PSN Code alabilirmiyiz digital olarak.
  • Hocam ses sorununuzu çözer en kötü siz de benim gibi sogutmada sorun yaşarsanız ikinci bir fan ekleyerek denersiniz. Ne pompa sesi ne de fan sesi duyuluyor, sessiz çalışıyor, iyi soğutuyor.

Bu kullandığım ilk sıvı soğutma, montajı gözünüzü korkutmasın diğer soğutuculardan pek bir farkı yok.. Fiyat performans değerine bakacak olursak ben 49 dolardan aldım, ama bir ara prime icin 39 a kadar düsmüstü 39 cok iyi fiyat, 49 da iyi fiyat, 49 un üzerine cıkılınca oyuna başka oyuncular dahil oluyor..
  • turindebrouche kullanıcısına yanıt
    Teșekkürler :) Black Friday da daha düșerse alacağım galiba. Doğru düzgün montaj rehberi de yok ki.

• Şunları da ekleyeyim, malzeme kalitesi gayet iyi, kasada da hoş duruyor, içinden çıkan kurulum rehberi de gayet yeterli, en kötü takılırsanız bu islere yatkın bir arkadasın yardımını rica edersiniz.

Yine de benim düsüncem overclock planlarınız yoksa cooler master hyper evo 212 de kasanıza sığıyorsa hiç gerek yok fazla para vermeye, keza cooler masterda ses probleminizi çözecek ve gereken soğutmayı sağlayacaktır.
  • Merhabalar. Amazon Prime'ı açıp Twitch Prime ile bağlayarak Hearthstone kodunu almaya çalışıyorum. Herkes TR kartlarıyla alabiliyorken ben alamadım ve de Amazon ödeme yaptığınız kart TR'ye kayıtlı, aşağıdaki ülkelerden birine kayıtlı olan kart ile deneyin yazdı. Bunu nasıl çözebilirim acaba?

https://forum.donanimhaber.com/m_120792015/tm.htm

Bu konudaki denilenleri yaptım.
  • 
Sayfa: önceki 65246525652665276528
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.