Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (6157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.161
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 61556156615761586159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazon'dan ilk siparişimi verdim. Ürün kargolandı ve Kargo sitesinden kontrol ettiğimde teslim edildi gözüküyor buraya kadar herşey normal gözüküyor. Ancak bana teslim edilen bir ürün yok. Sabahta beri defalarca kez Kargoyu arıyorum ama şaşırmayacağınız gibi yanıt veren yok. Ne yapmam lazım sizce. Kargo firmasına karşı aşırı doldum şu anda
  • ihsancnr kullanıcısına yanıt
    PTS'yi ara bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tazmannia

Logitech web kamera almak isteyipte aklinda soru isareti olanlar gonul rahatligiyla alabilir. Bende c270 var mikrafonunuda kullaniyorum ayni zamanda oldukca iyi. Mouse kulaklik konusunda modeline gore degisiyor bazi modeller cidden 5 para etmez.

Hocam ben aldım youtube twitch te kullanmayı düşünüyorum inşallah guzeldirde a4tech ten kurtulurum 😀

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihsancnr

quote:

Orijinalden alıntı: ASiL35

Skechers Sport Men's Skech Air Infinity Training

Satıcının fiyatı $34.58 Amazonun fiyatı $40

https://www.amazon.com/gp/product/B014IUFASY/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Aldım ayakkabı sonunda

Bende ekledim sepete şimdi İstanbul için 55$ kargo çıkardı :( çok ilginç.

Bende $15.51 çıktı toplam 50 dolar yani.

• Arkadaşlar merhaba pre order ürünlerdeki %20 indirimden nasıl faydalanıyoruz acaba amazon prime ile cevabınız için şiödiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadmert0172

quote:

Orijinalden alıntı: RASP

Bu kabloları doğru şekilde mi taktınız

Hocam sizin canınızı yerim ha power swichi takmamisim kasa şimdi çalıştı

Yazılarınızı okudum da , o bilgisayarı yakmamanız mucize. biraz uzaksınız bilgisayar toplamaya sanırım

• REF2 düşmüş, bekleyen varsa kontrol etsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 29 Ağustos 2016; 16:32:55 >
  • gaddarbaba G kullanıcısına yanıt
    470 alirsan freesync oldugundan yirtilma titreme olmaz goruntude. 1060 alirsan biraz daha yuksek fps ile oynarsin. Sana kalmis.

• quote:

Orijinalden alıntı: StevieW

Arkadaşlar merhaba pre order ürünlerdeki %20 indirimden nasıl faydalanıyoruz acaba amazon prime ile cevabınız için şiödiden teşekkürler

Ödeme kısmında otomatik düşüyor

• siparişi verirken id kısmı falan varmış oraya tc yazıyormuşuz. ben onu görmedim direk satın aldım. sorun olur mu ? topu topu 30$'lık bi ürün

https://www.amazon.com/gp/product/B00O65I2VY/ref=ask_ql_qh_dp_hza
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Bende daha Ref2 düşmemiş. 48 saat içinde düşecekmiş.
  • Peyloride kullanıcısına yanıt
    Değmez . Amazon'un kendisinden almak her zaman daha iyi ve güvenilirdir .
  • quote:

Orijinalden alıntı: marxx

470 alirsan freesync oldugundan yirtilma titreme olmaz goruntude. 1060 alirsan biraz daha yuksek fps ile oynarsin. Sana kalmis.

Aradaki farka deger mi hocam

• Kafayi yicem ya elime gore mouse bulamiyorum razer deathadder de bile 2 parmağı bosta kalır mı insanın ya :((

• Hayat parası olan güzel canım neler neler almak istiyor ama kedinin ciğere baktığı gibi giriyorum siteye bakıyorum ürünlere sonra cıkıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock Holmes

siparişi verirken id kısmı falan varmış oraya tc yazıyormuşuz. ben onu görmedim direk satın aldım. sorun olur mu ? topu topu 30$'lık bi ürün

İsterse 1$ olsun, i-parcel size mail attığında girersiniz gerekli yere.
  • Amazonun tahmini varış olarak 9 Eylül belirttiği siparişim bugün İstanbul Güneşliye varmış bile . 6 günde İstanbul'da . Bu süre zarfında Türkiye içi teslimat yapamayan / beceremeyen firmalar mevcut .
  • Arkadaşlar rival 300 ve razer deathrader chroma arasında kalmış bulunmaktayım.Kullanan arkadaşlar fikir verebilirlermi ?
  • Su aptal yurtiçi çalışanları babama hepsiburada dan aldığımiz kargoyu vermiş. Amazondakini vermemiş ama verilmiş gösteriyor. Hepsiburadakini de vermemiş gösteriyor takip sitesi. Şimdi amazondan aldığım ürünü geri falan göndermezler değil mi? Yarın gidip tekrardan bakıcam kargoya.

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock Holmes

siparişi verirken id kısmı falan varmış oraya tc yazıyormuşuz. ben onu görmedim direk satın aldım. sorun olur mu ? topu topu 30$'lık bi ürün

İsterse 1$ olsun, i-parcel size mail attığında girersiniz gerekli yere.

Alıntıları Göster
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ofsayt Bozan Stoper -- 29 Ağustos 2016; 18:56:16 >

• 
Sayfa: önceki 61556156615761586159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.