Şimdi Ara

maximum haftasonu kampanyası 30 tl maxipuan (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
247
Cevap
16
Favori
9.628
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 05327524747 ye mesaj gönderdim kampanya başvurunuz başarıyla kaydedilmiştir diye mesaj geldi.

Düzeltme: başvurunuz yerine yanlışlıkla kaydınız yazmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blue legend -- 29 Kasım 2014; 0:36:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sword88

quote:

Orijinalden alıntı: bada38

Bir onceki haftasonu kampanyasinda internetten ve 30+20+50 tl seklinde toplamda 100 tl olacak sekilde parcali odemeyle alisveris yapmistim maxipuanlar yatmisti ;)

Forumda bir arkadaş ziraat maximum ile parça parça 100 tl yapmış ve puanını yatırmamışlardı. Mh yi arayıp görüşmüş, tek seferde 100 tl yapılması gerekiyordu, siz yanlış anlamışsınız gibi bir cevap verilmiş kendisine. Burada konu açmıştı, çoğu kişi de ziraat bankasını haklı görmüştü. Kampanya şartları okunduğunda arkadaş haklıydı aslında. Siz puanım yatmıştı deyince geçen ayki bu durum aklıma geldi.

Hocam bahsettiğin kişi benim, merhaba :)

Evet ziraat maximum parça parça yaptığımız alışverişlerde pek çoğumuzun maxipuanını yatırmamıştı, ve ben konu açtığımda birçok kişi okuduğunu anlamaktan aciz olup bankanın tarafını tutmuştu. Bir öğretmen olarak ziraat müşteri hizmetlerindeki bayan ile kampanya şartlarında aynı maddeyi okuduğumuz halde bayan "ama biz bugün tek seferde 100 TL'yi geçenlere puan yükledik" demişti.

Kampanya maddesi ise; "Alışveriş toplamı 100 TL'yi geçen her gün için 10 TL kazanır" idi.

Buraya konuyu açtığım gün resmi delillerle şikayetvar'a şikayet konusu açtım ve ertesi gün ziraat bankası "konu ile ilgilenecektir" şeklinde basit bir mesaj attı. 1 gün sonrasında da yatırılmayan 20 liram "düzeltilen maxipuan 20,00 TL" şeklinde kartıma yatırıldı.

Puanı son güne kadar kullanmadım, son gün sabah ziraatten aradılar; "beyfendi 20 lira puanınız var, bugün son gün. Kullanmazsanız puanınız silinecektir." dedi. O kadar korkuttum yani adamları :D

• kobra_45 kullanıcısına yanıt
    sinema bileti kampanyası linkini eklermisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: defansagelsenizelan

quote:

Orijinalden alıntı: sword88

quote:

Orijinalden alıntı: bada38

Bir onceki haftasonu kampanyasinda internetten ve 30+20+50 tl seklinde toplamda 100 tl olacak sekilde parcali odemeyle alisveris yapmistim maxipuanlar yatmisti ;)

Forumda bir arkadaş ziraat maximum ile parça parça 100 tl yapmış ve puanını yatırmamışlardı. Mh yi arayıp görüşmüş, tek seferde 100 tl yapılması gerekiyordu, siz yanlış anlamışsınız gibi bir cevap verilmiş kendisine. Burada konu açmıştı, çoğu kişi de ziraat bankasını haklı görmüştü. Kampanya şartları okunduğunda arkadaş haklıydı aslında. Siz puanım yatmıştı deyince geçen ayki bu durum aklıma geldi.

Hocam bahsettiğin kişi benim, merhaba :)

Evet ziraat maximum parça parça yaptığımız alışverişlerde pek çoğumuzun maxipuanını yatırmamıştı, ve ben konu açtığımda birçok kişi okuduğunu anlamaktan aciz olup bankanın tarafını tutmuştu. Bir öğretmen olarak ziraat müşteri hizmetlerindeki bayan ile kampanya şartlarında aynı maddeyi okuduğumuz halde bayan "ama biz bugün tek seferde 100 TL'yi geçenlere puan yükledik" demişti.

Kampanya maddesi ise; "Alışveriş toplamı 100 TL'yi geçen her gün için 10 TL kazanır" idi.

Buraya konuyu açtığım gün resmi delillerle şikayetvar'a şikayet konusu açtım ve ertesi gün ziraat bankası "konu ile ilgilenecektir" şeklinde basit bir mesaj attı. 1 gün sonrasında da yatırılmayan 20 liram "düzeltilen maxipuan 20,00 TL" şeklinde kartıma yatırıldı.

Puanı son güne kadar kullanmadım, son gün sabah ziraatten aradılar; "beyfendi 20 lira puanınız var, bugün son gün. Kullanmazsanız puanınız silinecektir." dedi. O kadar korkuttum yani adamları :D

Puanınızın yattığına sevindim hocam. Hakkınızdı zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackdiamond067

Ben de çok aradım ama bulamadım. Böyle bir kampanya varsa süper olur
  • mesaj atmadan önce yaptığımız işlemlerde dahil edildi mi acaba? tecrübesi olan varmı?
  • haber veren arkadaşa teşekkürler
  • beyler kyk ödemelerinde başarılı olan varmı?

dünden beri hata alıyorum ben, şifreyi giriyorum sürekli yanlış diyor

sonra da hata veriyor zaten..
  • quote:

Orijinalden alıntı: selam_bey

beyler kyk ödemelerinde başarılı olan varmı?

dünden beri hata alıyorum ben, şifreyi giriyorum sürekli yanlış diyor

sonra da hata veriyor zaten..

bende sms şifresi falan istemedi, hata vermedi... ilginç.
    yalnız ben sanal kartımı kullandım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cLk

haber veren arkadaşa teşekkürler

Rica ederim..nezaketiniz için teşekkür ederim.
  • x2y kullanıcısına yanıt
    hallettim sonunda ;)
    dedgim gibi şifreyi yanlış giriyomuşum hallettim
    ama dün beceremediğim için 10 tl gitti.
  • Cepten mesajda yolladım ,internetten de kayıt oldum. Ama ikiside değerlendirmeye alınmıştır diyor sadece . Onay mesajı gelen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackdiamond067

Smsle geldi hocam. Kişiye ozel olsa bence sinema yaz şuraya gonder demezdi bence ama eminde değilim oyüzden paylaştım. Isteyen gondersin bonus olur
  • Kazandınız mesajı gelmiyor mu?
  • Onay mesajı felan bana da gelmedi dün internetten kayıt oldum ardından sipariş geçtim zaten. Umarım olmuştur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kobra_45

Birleştirmek isteyenler icin Visa Ziraat Maximum kartinizla 10 Aralik'a kadar toplam 100TL alisverisinize tek, 200TL alisverisinize cift kisilik sinema bileti. Katilmak icin Sinema bosluk kart son 6 haneyi 4757'ye gonderin. Cinemaximum'daki tum filmlerde kullanabileceginiz bilet kodlari 12 Aralik'ta cep telefonlariniza gonderilecektir.

Hocam sinema bileti kampanyası bilgilerini aynen aktarabilir misiniz?
  • The Compass T kullanıcısına yanıt
    +1
  • ben daha yeni gördüm kampanyayı ve biraz evel msj attım acaba bize gelirmi ?

dün 200tl civari alışveriş yapmıştım toplamda. bugünde 100civari yaptım da
  • Bir önceki kampanyada mesaj atmadan önceki harcamalar da geçerli olmuştu bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamurun

Bir önceki kampanyada mesaj atmadan önceki harcamalar da geçerli olmuştu bende.

Tesekkurler, bizimkilerde dahil olur insallah, etmezlerse takipte kalip aramak lazim,
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.