Şimdi Ara

HDMI kablo tavsiyesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
1
Favori
63.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

• Arkadaşlar bana bir hdmı kablosu lazım, piyasada birçok kablo var bu kablolardan o kadar çeşit var ki... Daha önce Inca HDMI To HDMI 3MT 1.4 3D Altın Uçlu Kablo aldım hayrını görmeden bozuldu.O kadar basit yapmışlar ki tv'ye takılı iken, tv'yi modem bağladıkları için çekmek zorunda kaldım. O esnada kablo takılı olduğu yerden hafiften zorlandığı için yamuldu.Daha sonrasında ise tüm çabalarıma rağmen çalışmadı.Yani yeni aldığım 3 metrelik kablo öylece duruyor. Bunu ders sayıp oynar başlıklı hdmı kabloları araştırır oldum.Karşıma PHILIPS SWV3431H/S GOLD HDMI HAREKETLI 1 5M KABLO çıktı. Fikri olan arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz.

Saygılarımla,
  • hdmı kablo tavsiyesi banada lazım.hd ve 3d uyumlu olarak ne önerirsiniz acaba
  • Sanırım ben yazdığım modeli alacağım kimsenin bir fikri yok gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diveman

hdmı kablo tavsiyesi banada lazım.hd ve 3d uyumlu olarak ne önerirsiniz acaba

Hocam ben yukarıda belirttiğim modeli aldım.Oynar başlıklı olması bir avantaj neden diye soracaksanız hareketsiz olanlar yüzünden hdmı giriş yuvası bozuldu.Ayrıca 3d destekli gayet şık bir kablo.
  • mrb arkadaslar bu hdm kablolardn normal 5+1 analog kablolardan alınan arka sorrond sesi alınırmı
  • merhaba yeni bir televizyon aldım samsung 46f8000 ve son ev sinema sistemim var bdv ız1000 modeli orjinal blu ray almaktayım 3d ve normal bu linkteki hdmi kablosunu alsam en net görüntüyü elde edermiyim saolun

http://www.dr.com.tr/Elektronik/Atlona-Flat-Duz-24K-Altin-Kaplama-HDMI-HDMI-Kablo-18-m-//Ev-Elektronigi/Kablo-Soketler/urunno=0000000398282
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.