Şimdi Ara

MORPG türündeki Darkness Reborn indirmeye sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
2.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• MORPG türündeki Darkness Reborn indirmeye sunuldu

Boolean Games ve Gamevil stüdyoları tarafından geliştirilen Dark Avenger'ın devamı niteliğindeki Darkness Reborn, Android ve iOS platformları için indirmeye sunuldu.

Çok oyunculu bir rol yapma oyunu olan Darkness Reborn, fantastik dünyasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Ejderha şeytanı tarafından lanetlenmiş bir şövalyenin gazabından kurtulmak için arkadaşlarınızla güç birliği yaptığınız oyunda gerçek zamanlı 3v3 mücadeleler veya 6 kişi olarak Rift bosslara karşı mücadeleler yapabiliyorsunuz. 

Zindan ögelerinin de bolca kullanıldığı Darkness Reborn, tek kişilik modda görevler tamamlayarak savaşçınızı geliştirmenizi sağlıyor. Ayrıca Rage modu ile güç ve hızda zirve yapmak mümkün. Oyun ücretsiz olsa da 2TL-200TL arasında değişen satın alma teklifleri mevcut. 

MORPG türündeki Darkness Reborn indirmeye sunuldu

• Güzele benziyor, deneyeyim.
  • Aynı Dungeon Hunter 4 gibi, oyunu ücretsiz veriyor ama oyun içi satın almayla tartaklamaya çalışıyorlar.
  • Kafamdaki tek soru İOS ve Android ortak platformunda oynanabilecek bir oyun mu? Yoksa her platform kendi arasında mı oynuyabilecek?

• Beyler mmorpg mu bu oyun yani order and chaos gibimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Para vermeden bir yere gelinebilecek ender oyunlardan. 1 haftadır oynuyorum level 53 oldum. Oyundaki ismim forumdakiyle aynı isteyen ekleyebilir.

• 5s'te oyun açılmıyor malesef. Bir çok kişi aynı problemi yaşıyor.
  • Kritika nin aynısı. Bi süre sonra sıkıyor bu tarz oyunlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen bir süre sonra bırakıyorum

• Oyun Kritika ile benzerlikler taşıyor ama aynısı demek haksızlık olur. Orada yapılan hatalardan ders çıkarılarak yapılan gelişime açık bir oyun konumunda benim gözümde.
    Sıkılma olayında ise oyunda enerji kavramı var. Oyuna gireyim 5 saat kasayım olayını yapamıyorsunuz. Bu biraz gelişimi kısıtladıgından daha uzun süre oyuna ilgi sürüyor ama yeni etkinliklerinde gelmesi şart oyuna.

• Güzele benziyor aslında

• @resolument oyun içi bir kaç soru sormam gerek size yardım ederseniz eğer :)

• Bu tür oyunları sevmeme rağmen mobil üzerinden oynayınca keyif alamıyorum.

• Oyun fenaa

• Oha o kadar takip ediyorum görmemiştim sömüreyim hemen

• Oyun baya jyi 30 lv olduk

• Oyun 5s de siyah ekranda kaliyor

• darkness reborn türkiye sayfasını beğenelim

• Arkadaşlar oyunu oynuyan varsa ios da hala güncelleme gelmedi.Version 1.0.9 şuan.Ama android de version 1.1.Ve androidde exp pot mevcut.İos da eski sürüm diye exp potlar yok.Bu konuda fikri olan var mi ?

• uğraştım didindim 60 level oldum 10000 hp 10000 dps 6000 armor ve bir dünya legend silah zırh vs aldım en az 300 tl para harcadım. fakat oyunu yeniden yüklemem gerekti ve hesabımla contağı kayboldu yani yapılandırılmamış.. hesabımı şimdi kaybetmiş oldum. nasıl geri alabiliirm. yardım edebilecek varmı ? nereyle iletişim kurabiliirm ?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.