Şimdi Ara

Nette gezerken neden resimler açılmıyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
49.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu internette gezerken çoğu sitedeki hatta bu sitedekiresimler açılmıyor.Bunun nedeni ne olabilir? Limeware'ı yükledikten sonra oldu galiba.Düzeltmenin yolunu bilen varmı? Bu arada win 98 explorer 6,0 'ı kullanıyorum

• deli olacam ya. Niye açılmıyo resimler? reklamlar açılıyo rsimlerin yerinde "X" işareti var. Bunu düzeltmenin bir yolu varmı arkadaşlar?
  • ya hadi bir cevap veren yokmu bu sorunu çözmem gerek... Yazılım bilen arkadaşlar nerede?
  • java yükle tekrar dene
  • java zaten yüklüydü ama silip tekrar yükledim,değişen birşey yok. Başka fikri olan varmı?
  • arkadasim baska bir tarayıcı kullan

birde sunu dene bakalım

Araçlar->internet şeçenekleri>Gelişmiş
    orda Resimleri göster var oo na bakbakalım tıklımı...

birde internet explorer ayarlarının hepsini default yap...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AL[e]N -- 21 Ekim 2006; 16:47:27 >
  • evet oraya baktım. işaretli.
  • sorunum halen devam ediyor. Bir önerisi olan varmı? Lütfen yardım edin. Acaba telekomdanmı kaynaklanıyor??
  • bu sorun bende de bazen çıkıyor. önceki win kurmalarımda düzeltemiyordum. format atınca çözülüyordu. bu aralar bazı sitelerde yine sorun yaşıyorum. kimi resimlerin üzerine gelip sağ tıklayıp resmi göster dediğimde oluyor. ama gıcık oluyor insan.
  • yani tek çare formatmı? bende de bazı sitelerde açılıyo bazılarında açılmıyor. Bu ne yaa, deli olacam
  • Virüs taraması yap. Spyware-Adware taraması yap.

Temporary Internet Files ve Cookies klasörlerini boşalt. Bunu Internet Explorer > Araçlar > Tanımlama Bilgisi Sil & Dosya Sil ("Tüm çevrimdışı içeriği sil" de onaylı) & Geçmişi Sil tuşları ile yap. Sonra modemini resetle (en kısa yoldan fişini çıkarıp tak) ve bilgisayarını yeniden başlat.
    Bu klasörler çok dolduğunda IE, resim açmada sitelere girmekte falan zorluk çekebiliyor.

Ayrıca sana tavsiyem Firefox kullan. IE'nin açamadığı resimleri hep açıyordu.
  • arkadaşım bendede seninki gibiydi. opera indir kur sorunsuz kullan. explorerde bendede aynı sorun oluyodu ama opera indirdim onda takır takır :D
  • bende tam bu zamanda win 98 kullanılırmı diyecektim bi baktım konu hortlamış
  • Hort falan ama sorun flash player sorunu bence formata gerek yok
    zaten üzerinden bu kadar sene gecmis arkadas pc de degistirmistir
  • biraz hort ama problemi ararken bu konuyu buldum aynı benzer problem bende de var linke tıklayalım lütfen

http://forum.donanimhaber.com/m_62806375/tm.htm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.