Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (418. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 416417418419420
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evet
  • bhttnky B kullanıcısına yanıt
    4gyi 3g yi falan nerden ayarliyoruz bendr suan 4g ama sarji cok goturuyosa 3g yapayim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar konuyu en azından 4-5 sayfa geriden okuyun lütfen. Aynı sorular tekrarlanıyor devamlı.

• Çinden felan getirenler kaça satıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: adeleks

HB telefonun faturasını mail olarak gönderdi e-devletten imei sorguladım Xiaomi A2 diye kayıtlı gözüküyor sizde de bu şekilde mi

bendede aynı şekilde a2 gözüküyor
  • Çok iyi duruyor cihaz ama xiaomi nin bu ürün politikası çok can sıkıcı. Daha yeni mi5 almışken kısa sürede mi5s çıkardılar piyasaya ve şimdi de bunu tanıtıyolar. Kendi telefonumu eski bi modelmiş gibi hissettiriyor bana.

• arkadaşlar gps ile ilgili problemi olan var mı?

1- Huawei p7 telefonumla gps ve yandexi açtığımda hemen yer belirlenip rota oluşturuluyordu, bu telefonda gpsi açınca yeri çok geç belirliyor

2- Yer belirledikten sonra yandexten çıkıp tekrar girdiğimde gps kafayı yiyor farklı bir yerden başlıyor, tekrar doğru yere gelme süresi 30-40 saniyeyi buluyor. acaba donanımsal mı yazılımsal bir sıkıntımıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: seberhan1907

arkadaşlar gps ile ilgili problemi olan var mı?

1- Huawei p7 telefonumla gps ve yandexi açtığımda hemen yer belirlenip rota oluşturuluyordu, bu telefonda gpsi açınca yeri çok geç belirliyor

2- Yer belirledikten sonra yandexten çıkıp tekrar girdiğimde gps kafayı yiyor farklı bir yerden başlıyor, tekrar doğru yere gelme süresi 30-40 saniyeyi buluyor. acaba donanımsal mı yazılımsal bir sıkıntımıdır?

gps ayarlarından yüksek doğruluğu seçince sorun kalmıyor .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • H_ka H kullanıcısına yanıt
    Model sayıları arttığı için eskimiş hissedebilirsin.Ama bu cihaz uzun süre güncelliğini korur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeneraL7 -- 25 Ekim 2016; 17:53:48 >
  • yaralitim Y kullanıcısına yanıt
    Ayarlar. Sim kartlar&mobil aglar. Sim1. Tercih edilen ag turu

• arkadaşlar selam. sorcaklarımı yanlış anlayıp linç etmezseniz sevinirim.

çin telefonlarında sürekli rom arama,rom atma ve sorunlarla uğraşma sorunu varken neden hala kullanılıyo. Aldığından beri 2 aydır hala düzgün rom arayan bir sürü adam görüyorum zevk mi alınıyo yoksa ucuz diye sorunlar görmezdenmi geliniyo

xiaomi çok güzel telefonlar üretiyo ama stabil ve sorunsuz rom varmı ? yani ben alırım problemsiz kullanırım dediğiniz telefon ve rom varmı ? ben mi5 i aldım fiyatı iyi diye ısınma kasma vs yada kamera durduruldu galeri görülmüyo vb sorun yaşarmazmıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vforfreedom

arkadaşlar selam. sorcaklarımı yanlış anlayıp linç etmezseniz sevinirim.

çin telefonlarında sürekli rom arama,rom atma ve sorunlarla uğraşma sorunu varken neden hala kullanılıyo. Aldığından beri 2 aydır hala düzgün rom arayan bir sürü adam görüyorum zevk mi alınıyo yoksa ucuz diye sorunlar görmezdenmi geliniyo

xiaomi çok güzel telefonlar üretiyo ama stabil ve sorunsuz rom varmı ? yani ben alırım problemsiz kullanırım dediğiniz telefon ve rom varmı ? ben mi5 i aldım fiyatı iyi diye ısınma kasma vs yada kamera durduruldu galeri görülmüyo vb sorun yaşarmazmıyım ?

Global rom yukleyince hiçbir sorun olmaz.

• Beyler bende müziklerim uygulaması ve kumanda silindi telefonu sifirlayinca nasıl olacak bu iş nasıl yüklerin tekrar

• quote:

Orijinalden alıntı: H_ka

Çok iyi duruyor cihaz ama xiaomi nin bu ürün politikası çok can sıkıcı. Daha yeni mi5 almışken kısa sürede mi5s çıkardılar piyasaya ve şimdi de bunu tanıtıyolar. Kendi telefonumu eski bi modelmiş gibi hissettiriyor bana.

Katılıyorum sana kardeşim. 6 ayda demode ettiler telefonu. Nasıl bir politikadır anlamadım.

• tgezer kullanıcısına yanıt
    Hocam mi 5s plusu begendiniz mi? Mi5s tasarim olarak guzel olmus da mi5s alinmaz 5s+ varken. 5s+ninda tasarimini begenmedim..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ya telefon 39dereceye geldi dokunmatik kafayi yedi nedir bu boyle bendemi sorun var

• Arkadaşlar telefonu kullanmasam da forumu takip ediyorum. Ablama almıştım mi 5 ve takip ediyorum hala :) Bir iki arkadaşımız paylaşmıştı ancak henüz yazdığı mesajları bulamadım. Tecrübe ettiğiniz parmak izi pek bırakmayan temperli cam koruyucu önerilerinizi bekliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam almayı düşünüyorsanız bence gerek yok.ya mi note 2 yi bekleyin yada mi6 yı.

• H_ka H kullanıcısına yanıt
    Hocam biraz da bizi düşünün yeni modeller çıksın ki diğer modellerin fiyatlarıda biraz düşsün biz de alabilelim
  • 
Sayfa: önceki 416417418419420
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.