Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (412. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bootloader başvurusu için ilk kullanıcı adımı ve şifremi giriyorum fakat daha sonrasında sitede şöyle bi hata veriyo

http://prntscr.com/cxy9ok

ne yapmam lazım lütfen yardım edin
  • miui 7 den 8e geçemezsin çünkü cihazında FAKE rom var yani çin sürümü rom. Hemen kutunu toparla geri gönder hepsiburadaya . Aynı sıkıntı bende de var topluca şikayetci olursak yardımcı olurlar kesinlikle !
  • Çin romlu telefonların daha doğrusu Türkçe karakterli olmayan telefonların resmî olarak satılması yasak diye biliyorum. Paşa paşa iade alacaklar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hb üzerinden satın alıp garantisi evo olanların satıcısı HB mi yoksa diğer satıcılar mı
  • Arkadaşlar son güncellemeden sonra dokunmatikte 1 cmlik kesim çalışmıyor. Dokunmatik kalibrasyon nasıl yapılıyor?
    ★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir arkadaşım hesiburadadan xiaomi mi5 ithalatçı garantili almayı düşünüyor? Önerir misiniz? Bozulursa bire bir değişim yapıyorlar mı? Arıza olursa nereye yaptırıyorsun? Yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar mi 5 alacaktım onun için telefonu almadan bu kılıfı aldım. Son anda Mi5s aldığım için boşa çıktı kılıf uygun bir fiyata bırakmayı düşünüyorum ilgilenenler pm atabilir.

http://urun.n11.com/hoparlor-speaker/xiaomi-mi-5-kilif-orjinal-eu-blister-P135193166
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

quote:

Orijinalden alıntı: kabalili

Arkadaşlar merhaba çinden mi5 sipariş ettim 64 gb'lık sanırım telefon unlock modda fakat imei değğiştirmek istiyorum. Konulardan hiç haberadr değilim ve ilk defa yapacağım, küçük bir çocuğa anlatır gibi ne yapmam gerektiği hangi programları nasıl yüğkleyeceğim ve ime yi değiştireceğimle ilgii herhangi bir link var mı veya anlatıp hayır işlemek isteyen birisi var mı acaba ? saygılarımla

Merhaba.

Cihaz sipariş mi oldu ?

Şuanda elinizde mi?

konu tarihine bakınca (imei atılması) bir çok kişi ÇİN den satın almış, bir o kadarı güvenli DH satıcılarından,

Hiç kimse hiç bir açıklama yazmamış mı? Aylardır ? bunca kullanıcı varken hem de.

Herkes övüyor ! Mi5 alın diyor ama ana konu da imei atılması hkk. bilgi olmaması kötü olmuş.

İmei gibi işlemleri forumda paylaşmak yasak o yüzden kimse yazmıyor. Ayrıca imei işi son derece basit ben bile yapabildikten sonra herkes yapar. Sadece buraya bağlı kalmayın Google amcada var aradığınız herşey.

• quote:

Orijinalden alıntı: Enginesin_55

quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

quote:

Orijinalden alıntı: kabalili

Arkadaşlar merhaba çinden mi5 sipariş ettim 64 gb'lık sanırım telefon unlock modda fakat imei değğiştirmek istiyorum. Konulardan hiç haberadr değilim ve ilk defa yapacağım, küçük bir çocuğa anlatır gibi ne yapmam gerektiği hangi programları nasıl yüğkleyeceğim ve ime yi değiştireceğimle ilgii herhangi bir link var mı veya anlatıp hayır işlemek isteyen birisi var mı acaba ? saygılarımla

Merhaba.

Cihaz sipariş mi oldu ?

Şuanda elinizde mi?

konu tarihine bakınca (imei atılması) bir çok kişi ÇİN den satın almış, bir o kadarı güvenli DH satıcılarından,

Hiç kimse hiç bir açıklama yazmamış mı? Aylardır ? bunca kullanıcı varken hem de.

Herkes övüyor ! Mi5 alın diyor ama ana konu da imei atılması hkk. bilgi olmaması kötü olmuş.

İmei gibi işlemleri forumda paylaşmak yasak o yüzden kimse yazmıyor. Ayrıca imei işi son derece basit ben bile yapabildikten sonra herkes yapar. Sadece buraya bağlı kalmayın Google amcada var aradığınız herşey.

O zaman ben hiç denk gelmedim demek ki

Benim İMEİ ilgili sorunum/soru ve bilgi ihtiyacım yok. Sadece arkadaş çok ayrıntılı isteyince şaşırdım. Mİ5 çok popüler çünkü.

M2mini elle yazılıyor.
    K3note root sonrası,
    LG/SAMSUMG olursa box ile yükletiyorum tanıdık var

• Arkadaşlar dokunmatik kalibrasyon nasıl yapılıyor bilen yok mu? Donanım testindeki kısımdan kalibrasyon kaldırmışlar. Sıkıntı yaşıyorum şuan

• Aumar kullanıcısına yanıt
    hocam pm attım görmediniz sanırım. sizin telefon altın mı beyaz mı ?
  • Offical CM 13 kuran yok mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

Çin romlu telefonların daha doğrusu Türkçe karakterli olmayan telefonların resmî olarak satılması yasak diye biliyorum. Paşa paşa iade alacaklar.

Türkçe karakter var fakat rom olarak çin romu olarak görünüyor ayarlardan. İnternetten araştırdım bir çok yabancı bu ROM için Fake ROM diyorlar... Bende tam olarak anlamadım ama bu telefona güncelleme yapılmıyor. Email hesabı bağlanamıyor yada rehberinize hattınızdan veya da emailden numaları aktaramıyorsunuz. eğer zil sesi yada tema değiştirmek istersen çince yazılı sitelere bağlanıyor... FAkat telefon türkçe yine...Ayarlarda miui sürümü parantez içerisinde MAACNDB olarak geçiyor. BUda çin ROM olduğunu alalen açığa çıkarıyor... Canımı cok sıktı bu EVO garnati denen kurum zaten internetten araştırdım biraz... ADamlara şikayet bombardımanı yağmış resmen şikayet sitelerinde... Ne yapıp edip bu teli geri iade edip adam gibi bir ürün gelene kadar uğraşacağim. Delta garantili ürün alan herkes memnun... Bende aynı şekilde DELTA garnatili bir ürün isteyeceğim...

• Aumar kullanıcısına yanıt
    Ürünü Hepsiburadadan farklı bi satıcıdan mı aldın? ben hepsiburadadan aldım mer bilisim garantiliydi telefon güncellemede sıkıntı yaşadım gönderdim güncellediler 4g parmak izi sorunu çözüldü bugün yine sipariş verdim hepsiburadadan inşallah o sıkıntı bi daha çıkmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

Benim duyduğjm kadarıyla forumda satanlar gibi iemi atılmış halde satıyor. O yüzden n11 e koyamıyor.

anladim hocam,
    ama yine de Semers 1.150 32gb icin cok fiyat istemis, kupon mupon delta garantili n11den alinabilir o sekilde.
    facedeki xseller 1050 civari su anda.
  • Berroni61 B kullanıcısına yanıt
    mer bilişimin cihazı global romla ve ülkemize uygun şarj aletiylemi geliyor hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

Benim duyduğjm kadarıyla forumda satanlar gibi iemi atılmış halde satıyor. O yüzden n11 e koyamıyor.

anladim hocam,
    ama yine de Semers 1.150 32gb icin cok fiyat istemis, kupon mupon delta garantili n11den alinabilir o sekilde.
    facedeki xseller 1050 civari su anda.

N11 de satabilmesi için yasal yollardan ithal edilmiş olması ve fatura kesmesi lazım. Forumdaki arkadaşların bunu yapması zor.

• Merhaba arkadaslar, bu makineye redmi note 3 prodan gececegim. Batarya konusunda uzer mi ne dersiniz gecmeye deger mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla cihazı beklemek ayrı sorun hangi garantiyle geleceği başka sorun. Delta olmadığı takdirde kutuya dokunmadan iade edeceğim.

• bu konu hakkında yorum var mı ne dersiniz

Xiaomi Mi5 Bend Test - Scratch test - Burn test - Durability test

https://www.youtube.com/watch?v=d2jav7UdQtE
  • 
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.