Şimdi Ara

Hyundai Starex Hakkında Ne Düşünüyorsunuz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
1
Favori
58.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Siz Önerir Misiniz ? Ehliyet Sınıfı Olarak Ne İster ? Görüşlerinizi Alabilirmiyim.

Hyundai Starex Hakkında Ne Düşünüyorsunuz.

• b sinifi yeterli.
    hafif ticari arac kullanabilirsin b sinifi ile.

bence transporter ya da vito ya bak derim.
    onlarin kalitesini bunda bulamazsin.

selamlar...
  • biraz fazla yaktığını duymuştum..transporter a bakmanı tavsiye ederim,her türlü daha keliteli ve kullanışlı olacağını düşünüyorum..ehliyet sınıfı kadar tecrübe de çok önemli bence bu araçları şehir içinde kullanabilmek için..kolay gelsin
  • Aynı şekilde bende çok yaktığını duydum ama ne kadar doğru ne kadar yalan bilemem
  • hemde acaip yakıyor. yakıtından mesele olur dersen alma. ama fiyat olarak makul. oto şanzıman bile mevcut
  • bende çok yaktığına dair söylentiler duydum ama kulak asmadım bence güzel araç ama motor konusunda ben ce biraz geri çünkü 2500 cc motoru var ve 100 bg ayıp yani transporter in bile 1900 cc si105 bg var sen düşün gerisini
  • Bu konu ile ilgili ayrıntılı bilgiler içeren bir topic açılmıştı daha önce. Arama yaparsanız bulursunuz.
    Starexte CRDI motor tercih edilmeli. 140 hp performans açısından çok iyi. Ve 100hp TCI motora göre daha az yakıyor. Şehirlerarası 8,5 lt civarı. Şehiriçi de 11-12 yakar. 1910 kglık bir araca göre makul bence. Rakipleri de en fazla bu değelerden 1 lt daha az yakar.
    Babamda var bu araçtan çok memnun. Ben de baya bi kullandım. Performans olarak hakikaten iyi. Diğer markalara 10 milyar fazla verdiğine pek değmez.
    Güvenlik paketi almak lazım ama ( ABS ve yolcu HY)
  • sakın aman ha allayım deme adam ocağına incir ağacı dikerler valla.kayınpeder aldı 2004 model 28.000 ytl. ye araba 8000 de hala binemiyo ki çok yakıyo diye gitti bir de motor aldı motorla geziyo yılın 9 ayı 3 ayda yürüyor :)))) satsa para da etmiyo ona da dedim alma diye ama dinlemedi...
  • 2. el starex 140 hp crdi alınabilir
    yakıt yakmayan araba varmı
  • quote:

Orjinalden alıntı: _codelinker_

b sinifi yeterli.
    hafif ticari arac kullanabilirsin b sinifi ile.

bence transporter ya da vito ya bak derim.
    onlarin kalitesini bunda bulamazsin.

selamlar...

aynen katılıyorum, hyundai'de yukarıdaki iki emsal aracın kalitesini asla bulamazsın...
  • FORD TRANSİT DAHA İYİ TAŞ GİBİ VALLA AMA NE AMAÇLA KULLANACAN
    BENCE HYUNDAİ YARAMAZ ÇOK YAKIYO KALİTESİZ VE GÖRÜNÜMÜ GÜZEL
  • bizde transporter var yakıt konusunda en çok yakan starex sonra transporter sonrada vito geliyor. ama starex kullanan komşu var çok yaktığını söylüyor. yanlış hatırlamıyorsam 30 kuruşun üstünde birde ikinci eli para etmiyor. yeni çıkan motorları hakkında malumatım yok ama beygir olarak iyi.

kendi kanaatimce 2200 cc vito derim. kısmetse değişeceğiz transporteri vito alacağız.
  • Yok be ya, bende çok düşündüm bundan almayı ama vazgeçtim sonradan...
  • arkadasin astra ctdi 90 hp ile gezerken bizi yiyen starex hatırlıyorum herifler nasıl motor koymuşlar öyle ticari araca gidemedik aracın peşinden biraz araştırdım 100 hp ve 140 hp liği varmış belki kalite olarak vitoya falan yaklaşamaz ancak performansta kesin numaradır ben olsam o kadar fiyat farkı vermem alırım 140 hp liği gezerim zaten en karizmatiği starex gibi duruyor adamlar iyi tip vermiş araca modifiye yapasın biraz süper olur bence
  • çok yaktığını biliyorum o yüzden tawsiye etmem
  • Çok yakıo starex alınmaz bence. transporter derim.
  • arkadaşlar 30 kuruş yanlışmış en az 35 kuruş yakıyor dendi. sizin için kullanıcısına sordum. bizde 99 tdi var 24 kuruş vito ise 20 belki bir iki kuruş arasında
  • starexlerın cok yaktıgını bılmeyen yoktur herhalde
    arac yakıyor ama performansı gercekten tatmın edıcı
    aydın -ızmır otobanında transporterla 160-170 le gıderken yanımdan bastı gectı strarex.bastıgım halde yakalayamadım.(eskı kasa TDI)
    o gunden berı ıcımde uhde oldu

bızım komsu aldı.daha sıfır araba strarex SV yazıyor arkasında .kac beygırlık oldugunu bılmıyorum.
    adamı gorursem sorarım. buraya yazarım.

ama bana kalırsa hıc bulasma starexe.alcaksanda sakın sıfır alayım deme .pıyasası yok arabanın.
    artı parcasıda pahalıymıs dıye bılıyorum.

kendımı bıldım bılelı tıcarı arac kullanıyorum benım tavsıyem.sehır ıcınde ford ve ya mıtsubıshı.sehır dısa cok cıkıyorsan transporter.
    neden dersen. sımdı transıt kullanıyorum 2000 model .kaya gıbı araba.boyle saglam araba gormedım ben.
    eksık yonu.cok agır olusu,buyuk olusu. dar sokaklarda zorluk yasatıy ınsana

• Sanki Starex diğerlerinin 2 katı yakıyomuş gibi yorumlar yapılıyor. CRDI starex, aynı motor hacmindekilere nazaran en fazla %10 fazla yakar. 1,9 Transpoter tabii ki daha az yakar. Ama Tranporter 105, Starex 140 Hp. Bunu da unutmayalım.
    Parçası pahalı falan değil. VW den çok daha ucuz. Muhtemelen Vitodan da. Bakım masrafları da oldukça düşük.
  • Parçası transporterdende vitodanda ucuzdur, bakımıda öyle.Vitoyla servise girmek bizim gibi ortadireğe ağır gelir.Kayınpederim 3 yıl bindi biraz fazla yakması haricinde genel olarak memnundu.Aracın performansı ve yol tutuşu tatmin edici.İşçilik ve konfordada öyle,Daha alırken 10 milyar kazanıyosun,Son karar tabiki senin
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.