Şimdi Ara

PES 2015 MYCLUB MODE [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.533
Cevap
19
Favori
98.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fantastik74

4 lü komba yapsak ne olur hocam

menajerlerle maksimum 3'lü kombi oluyor hocam
  • Beyler bir şey dicem. Öncelikle oyunum orjinal değil baştan söyliyeyim de, bende 2 tane mario götze hediyesi var? İlkini kullandım götze çıktı haliyle, şu an takımda fakat bir tane daha götze hediyesi duruyor. Bir de 4 tane uefa yılın oyuncusu hediyesi var açmadım onları. Sizde de mi öyle? Bir de DOS oynayan bir oyuncuyu nasıl GÖ yapıcaz yav? Menajerin ezikliğinden mi kaynalanıyor bu, yapılmıyor bir türlü Bir de son olarak myclub'taki bilgisayarın zorluğunu nasıl değiştiricez? Hep orta seviye geliyor fark atıyorum.
  • Bu modda taktik üzerinden maalesef oyuncu pozisyonları değiştirilemiyor sadece sağa sola ileri geri gibi pozisyonunda oynatma yapılıyor.
  • Deneyince fark ettim hocam ben tek tek alıyodum :)
  • Ya bende gotze yok.

Bir yilin oyunculatridan verdi ibra cikti baskada birsey yok

Gotze icin bir islem yapmak falanmi gerekiyor???
  • arkadaşlar myclub mağazasında oyuncu yuvalarını arttır diye bir seçenek var. o ne işe yarıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nxplay

arkadaşlar myclub mağazasında oyuncu yuvalarını arttır diye bir seçenek var. o ne işe yarıyor?

yuva artırma takıma alabileceğin oyuncu sayısını artırıyor normalde 25 yuva açarsan 30 oluyor şuanda 1000 gp ye açılıyor diye biliyorum.

bende bir şey sormak istiyorum şuanda bnm my club bilgisayar eşleştirmesi orta seviye geliyor bunu değiştirmenin bir yolu varmı ? eğer değişiyorsa zorlaştırınca gelen para artıyor mu ?
  • Konuyu bi inceledim de şevkim kaçtı. Nerede PES 11 zamanında ki o master lig nerde şimdi ki myclub :/ Yahu taktik değiştirememek, oyuncunun yerini değiştirememek ne demek? Her takıma karşı aynı taktikle oynanmaz ki, PES 11 zamanında deli gibi taktikler, stratejiler geliştiriyordum. Yendiğim adamlar PSN'den pm atıp strateji ve taktik bilgilerimi istiyordu. Üstelik adamına göre de formasyon değiştiriyordum, bazen 3 forvetle hücum etmen gerekiyor bazen de tek forvetle yetinip orta sahayı kalabalık tutmak gerekir. Üstelik oyuncu alamayıp da sadece kiralamak ayrı bir dert sanırım.
  • Ya boyle isin icine miillete ikiser ucer gotze gelio bize bir bale :)
  • Millet takımını kurmuş biz de sadece reus ve birkaç 70lik eleman
  • quote:

Orijinalden alıntı: wertymat

Ya bende gotze yok.

Bende ön sipariş hediyeleri olmadığı için net birşey diyemem ama PES konusunda bir arkadaş nasıl alınacağını anlatmış. PSN'de duyuru yada bildirimler kısmına kod geliyormuş. Onun üzerinde x'e basınca psn store'a otomatik olarak yazılıyor ve sadece onaylamak gerekiyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

quote:

Ya bende gotze yok.

Bende ön sipariş hediyeleri olmadığı için net birşey diyemem ama PES konusunda bir arkadaş nasıl alınacağını anlatmış. PSN'de duyuru yada bildirimler kısmına kod geliyormuş. Onun üzerinde x'e basınca psn store'a otomatik olarak yazılıyor ve sadece onaylamak gerekiyormuş.

o mesajın linki var mı acaba hocam ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

quote:

quote:

Ya bende gotze yok.

o mesajın linki var mı acaba hocam ?

http://forum.donanimhaber.com/tm.asp?m=91748945&mpage=248 bu sayfada esevetnov nickli arkadaş yazmış. bende olmadığı için deneyemiyorum

sağol hocam. :)

• Arkadaslar birşey sorucam ben də ps4 ve pes 2015 var PSN den üyelik yapicaz degil mi? Ve ayrıca para veriyoruz galiba? Yoksa online oynayamiyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinanbjk06

Arkadaslar birşey sorucam ben də ps4 ve pes 2015 var PSN den üyelik yapicaz degil mi? Ve ayrıca para veriyoruz galiba? Yoksa online oynayamiyor muyuz?

PS4'te online oynamak için makinada yüklü bir plus hesabı olması gerekiyor. Şu an en ucuz yolu Hong Kong psn'den alıp o hesabı ana hesap olarak etkinleştirmek.
  • Selam herkese, sorum şu My Club modunda yeni menajer aldım, eski menajerimi serbest bırakmak istedigim de Şu an onun taktigini vs kullanıyorsun diyor. Kısaca eski menajerimi nası deaktif edebiliyorum? yeni menajerin taktigine geçişi nasıl sağlıyoruz?
    teşekkürler şimdiden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: one49

Selam herkese, sorum şu My Club modunda yeni menajer aldım, eski menajerimi serbest bırakmak istedigim de Şu an onun taktigini vs kullanıyorsun diyor. Kısaca eski menajerimi nası deaktif edebiliyorum? yeni menajerin taktigine geçişi nasıl sağlıyoruz?
    teşekkürler şimdiden.

Menude oyun planin ustunde ki kutuya gir sonra solust kosede td nn uzerine grl kareya bas.oradan degistirebilirsin...
  • beni sinir eden t.d. taktik ve ona göre oyuncu bulamamam
    ben sol bek sağ bek dos nerden bulacam
    4 tane seçenek var ne kadar saçma şimdi stoper oos forvet mi dolduracam
    ben heralde satın alamıyacam dos bulamıyacam mı sürekli kiralık oyuncumu alacam o mevkilere
  • Muhteşem kadromu paylaşayım sizinle :) 85 lik olan gareth bale diğerleri isimsiz kahramanlar:)
  • Saol dostum Teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.