Şimdi Ara

PES 2015 MYCLUB MODE [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
2.533
Cevap
19
Favori
98.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de pre-order yaptım bekliyorum bakalım nasıl bir mod olacak? ronaldo ve ibra çıksa süper olur ama bakalım kısmet :)
  • http://airherald.com/pes-15-challenges-fifa-15s-ultimate-team-concept-with-myclub-november-13th-release-date/14940/

When you want to sign a new player this accomplished by hiring the services of an agent with in-game or real world money, who themselves have a skillset which reflects what kind of player they go after. For example they may be more equipped to sign players for a certain position or from a certain country. The player you get will always be random, but their quality is dependent on your agents and ultimately how much money you’re willing to spend.

Yeni bir oyuncu almak istediğinizde bunu almak istediğiniz oyuncu türünün peşinden gidecek becerilere sahip menajerleri gerçek yada oyun içi para ile kiralayarak yapabilirsiniz. Örneğin belirli pozisyonlarda yada belirli ülkelerden oyunculara imza attırmakta daha becerili olabilirler. Alacağınız oyuncular her zaman rastgele olacaktır, ama kalitesi menajerlerinize yada ne kadar para harcamak istediğinize bağlıdır.

Bu sayfada önemli gördüğüm bir kısmı çevirdim. Alacağınız oyuncular her zaman rastgele çıkacak diyor. Çok saçma!

• quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

http://airherald.com/pes-15-challenges-fifa-15s-ultimate-team-concept-with-myclub-november-13th-release-date/14940/

When you want to sign a new player this accomplished by hiring the services of an agent with in-game or real world money, who themselves have a skillset which reflects what kind of player they go after. For example they may be more equipped to sign players for a certain position or from a certain country. The player you get will always be random, but their quality is dependent on your agents and ultimately how much money you’re willing to spend.

Yeni bir oyuncu almak istediğinizde bunu almak istediğiniz oyuncu türünün peşinden gidecek becerilere sahip menajerleri gerçek yada oyun içi para ile kiralayarak yapabilirsiniz. Örneğin belirli pozisyonlarda yada belirli ülkelerden oyunculara imza attırmakta daha becerili olabilirler. Alacağınız oyuncular her zaman rastgele olacaktır, ama kalitesi menajerlerinize yada ne kadar para harcamak istediğinize bağlıdır.

Bu sayfada önemli gördüğüm bir kısmı çevirdim. Alacağınız oyuncular her zaman rastgele çıkacak diyor. Çok saçma!

kesinlikle saçma olacaktır rastgele oyuncu almak ben ronaldo istersem ronaldoyu alırım kendi adıma demoda kontrol edilemez derecede hızlı olan ve hiçbir işime yaramayan bale'yi alırsam sırf oyun istedi diye ne yapacam onunla satıp bir daha mı deneyecem valla genel olarak mlo üzerinden yola çıkarsak pek kolay olmuyordu yıldız almak para biriktirmek uzun sürüyordu şimdi o parayı biriktirip istemediğimiz oyuncuyu almak ne derece mantıklı anlamış değilim saygılar konami

• Artık yeni başlığımız bu açmakla iyi yapmışsın dostum sagolasin benim açtığım başlığın bir manası kalmadı maalesef oml tarihe gömüldü...

• Bu da Türkçe!
  • MyClub'da ki oyun türleri:

<DIVISIONS>
    10 maçlık seri üzerinden kazandığınız puanlara göre bir üst lige çıkabilirsiniz.

<DIVISIONS (SIM)>
    Divisions'ın koç modu.

<VS COM>
    Online kullanıcılar tarafından kurulan ama COM tarafından yönetilen takımlara karşı mücadele edeceksiniz. 6 maçta 10'dan fazla puan toplarsanız seviyeniz artacak.

<Competition>
    Turnuvalar. Eleme usulü asıl GP'nin (oyun puanı) döndüğü yer:)
  • quote:

MyClub'da ki oyun türleri:

<DIVISIONS>
    10 maçlık seri üzerinden kazandığınız puanlara göre bir üst lige çıkabilirsiniz.

<DIVISIONS (SIM)>
    Divisions'ın koç modu.

<VS COM>
    Online kullanıcılar tarafından kurulan ama COM tarafından yönetilen takımlara karşı mücadele edeceksiniz. 6 maçta 10'dan fazla puan toplarsanız seviyeniz artacak.

<Competition>

hocam güzel ve heyecanlı gözüküyo
  • Şu online da bağlantı yavaşlatıp maçı koparan çakalların önüne geçememişlerse yine online ın içine edecekler. En kötü maçı koparanın tespit edilip mağlup sayıldığı bir sistem getirmeleri lazım artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sonic.Storm

Şu online da bağlantı yavaşlatıp maçı koparan çakalların önüne geçememişlerse yine online ın içine edecekler. En kötü maçı koparanın tespit edilip mağlup sayıldığı bir sistem getirmeleri lazım artık.

Artık o hilecilik sıkar biraz plus üyelik istiyor eskisi gibi 50 hesap acamaz banlanirsa uyelikte gider.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinanbjk06

Mentalist ve nxplay pes 2013 den beri tanırım bu sene inşallah güzel olacak hepinize bol şanslar

Sağolasın dostum sanada şimdiden bol şans dilerim.
  • Banlanıyorlar mı acaba ondan emin değilim? Pek banlandıklarını da sanmıyorum çünkü tekrar tekrar aynı hesapla hile yaptığı için adı çıkanlar oluyordu. Galiba pc den download vs. açıp bağlantıyı zorlayıp maçı koparıyorlar buna da hile olarak bakmıyor olabilirler.
  • <Competition>

sanirim pes6daki online turnuva modu geri donuyor .
    eger oyleyse sirf bunun icin oyunu alirim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sonic.Storm

Şu online da bağlantı yavaşlatıp maçı koparan çakalların önüne geçememişlerse yine online ın içine edecekler. En kötü maçı koparanın tespit edilip mağlup sayıldığı bir sistem getirmeleri lazım artık.

Bu mod icin FUT'tan cok fazla ilham almislar umarim ayni seyi hile konusundada yapmislardir. 2013'te hileden cok cektim oyunu erken birakma sebebimdi. Bu yil ne olacagini kestiremedigim icin onsiparis ile alip almama konusunda cok kararsizim.
  • Aynen hocam, ben de 2010 dan 2013 e hep bu hileciler yüzünden oyundan soğudum. Özellikle online kupalarda maç koptuktan sonra galip geleni kurayla belirlemesi çıldırtıyordu. Umarım dediğin gibi hile konusunda fifayı örnek almışlardır. Oyunu şahsen çok beğendim ama online sıkıntılı olursa hiçbir anlamı olmaz benim için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efehanpes

quote:

Ayrica MyClub hem online hem de offline olarak oynanabilecek.

Arkadaşım konu için öncelikle emeğine sağlık fakat konuyu açmadan keşke foruma bir baksaymışsın daha önceden online master lig olarak açılan konu senin konu açtığın tarihden önce düzeltilerek PES başlığı altında açılmıştı mod ile ilgili bakınırken bu konu denk geldi bence 2 konudansa sabit bir konuda ilerleyelim hem bilgi kirliliğini önlemiş oluruz hemde hep birlikte bir konuda sabitlenir ve konuyu güncellemiş oluruz yanlış anlama fakat PES bölümündeki konu daha geniş kapsamlı ve ileriye dönük bir konuya benziyor bence senin bilgilerin ve tecrubelerinde o konuda olmalı gerçi karar senin fakat PES bölümündeki konuyu incelemeni tavsiye ederim.

Konuyu incelemek isteyen arkadaşlar için link aşşağıda hepinize başarılar arkadaşlar

http://forum.donanimhaber.com/m_98121479/f_//tm.htm

Arkadaşım bilgilendirme için teşekkür ederim fakat ben bu konuyu açtığımda forumda MyClub konusu yoktu. Sonradan editlenerek MLO MyClub'a çevirildi ise bilemem. Konuyu kapatmayı düşünmüyorum. İsteyen arkadaşlar diledikleri konudan faydalanmaya devam ederler.

• Rica ederim dostum amacım konuyu saptırmak değildi sadece biryerde toplu olması güzel olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efehanpes -- 7 Kasım 2014; 14:17:47 >
  • yakında önsipariş vermeyi düşünüyorum kasım ayı felaket oldu hangi oyunu alacaz oynayacaz off off
  • quote:

Orijinalden alıntı: fantastik74

yakında önsipariş vermeyi düşünüyorum kasım ayı felaket oldu hangi oyunu alacaz oynayacaz off off

Myclub eğlenceli gözüküyor tavsiye ederim
  • efehanpes E kullanıcısına yanıt
    eğlenceli olucak ondan şüphe yok zaten online olmasa bile kardeşimle kapışıcaz epey , bir yanda da gta var hocam ondan dedim :)
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.