DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Müşteri Temsilcileri ne iş yapar...
7
Cevap
0
Favori
44.502
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Müşteri Temsilcileri ne iş yapar...
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      289 Mesaj
      16 Ekim 2006 19:44:36
      Ya arkadaşlar, müşteri temsilcisi ne iş yapar bilen var mı? Bide ne gibi özelliklri olmalı bir müşteri temsilcisinin?

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi diye bir iş tanımı var, bu nedir?

Saygılar, sevgili DH halkı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aldirma128 -- 16 Ekim 2006; 19:45:34 >

• Yüzbaşı
      449 Mesaj
      16 Ekim 2006 19:53:59
      mesela türk telekom müşteri temsilcisi vardır :D hiç bir bilgisi olmadıgı halde adsl den anlamaz modemden anlmaz ama o müşteri temsilcisi olur

yani müş tem. herşeyin en iyisini en iyi en son en güncel şekilde bilecektir kendini her zaman geliştiricektır
      bu hangi işte çalışırsa hangi konuda çalışırsa çalışssın diger konulardada bilgisi olması gerekir
      benim düşüncem budur arkadasım

yani insanları bilgilendirir

Düşman kelimesinin anlamını arkadaş
      sıfatını taşıyanlardan öğrendim...
      | N-Gage Qd | canon ixus 700 |Creative Zen Nano Plus 1gb |sennheiser cx300 + iriver t30 | Creative Sound Blaster 5.1 Live | U.S. Robotics 9107 |
    • Yüzbaşı
      289 Mesaj
      16 Ekim 2006 19:56:27

quote:

Orjinalden alıntı: unutmamali89

mesela türk telekom müşteri temsilcisi vardır :D hiç bir bilgisi olmadıgı halde adsl den anlamaz modemden anlmaz ama o müşteri temsilcisi olur

yani müş tem. herşeyin en iyisini en iyi en son en güncel şekilde bilecektir kendini her zaman geliştiricektır
      bu hangi işte çalışırsa hangi konuda çalışırsa çalışssın diger konulardada bilgisi olması gerekir
      benim düşüncem budur arkadasım

yani insanları bilgilendirir

hmm, anladım

• Yüzbaşı
      330 Mesaj
      16 Ekim 2006 20:01:22
      çalıştığı şirketten maaş alır
      bi nevi denetlemeye gittiği şirkettede öğle yemeğini yer haracını alır işleri düzgün gösterir ve gelir
      ( çok az tanırım adam gibi çalışan müşteri temsilcisi )

Yaşlanarak değil,
      Yaşayarak tecrübe kazanılır.
      Zaman insanları değil, armutları olgunlaştırır.
      Çaresiz kaldığım zamanlarda gider, bir taş ustası bulur seyrederim.
      Adam belki yüz kere vurur taşa. Ama değil kırmak, küçücük bir çatlak bile oluşturamaz.
      Sonra birden, yüzbirinci vuruşta taş ikiye ayrılıverir. İşte o zaman anlarım ki; taşı ikiye bölen o son vuruş değil, ondan öncekilerdir.
      Oben54
    • Çavuş
      52 Mesaj
      16 Ekim 2006 20:01:32
      Müşterinin haklarını savunan kişi(!) Büyük şirketlerde müşteriyle ilgili muhatabı. Şirketle müşteri arasındaki aracı gibi manalara gelir.

• Yüzbaşı
      289 Mesaj
      16 Ekim 2006 20:25:34
      Teşekkür ederim arkadaşlar...

• Yarbay
      8845 Mesaj
      16 Ekim 2006 21:51:44
      Tezgahtarın modernize edilmiş hali

O'nu Özlüyorum. Aslında O'nu hiç görmedim, yüz yüze gelmedim. Ama O'nu tanıyorum. Sesini cızırtılı bantlardan dinledim, hep siyah beyaz filmlerde gördüm yüzünü; çelik bakışlarını, şiirlerde okudum. O'nu yaşıyorum. Özlü sözlerini okudum köşe başlarında. Adını, her sabah okul sıralarında andım. Şimdi 77 yıl sonra, O'nunla son yolculuğa çıkıyorum bir kez daha. O'nun geçtiği yollardan geçiyorum, çektiği acıları ruhumda taşıyorum. O'nu arıyorum.. [1881 - 193∞]

Veteriner Hekimi, Gıda Güvenliği Danışmanı
    • Yüzbaşı
      260 Mesaj
      17 Ekim 2006 01:50:06
      Ben çalışmıştım bir aralar müşteri temsilcisi olarak yerleri siler koli taşır sinirleri bozulur part time diye girer bi bakar günde 12 saat çalışmış yardımcı olabilirmiyim aradığınız bişey varmı diye sorar karşılığında bakmak yasak mı ulen diye bi cevap alır cins müdürlere denk gelir iyice sinirleri bozulur vs vs vs

Ama aslen arkadaşımında dediği gibi bölümüyle ilgili yeni çıkan yada eski her şeyi bilmelidir sattığı ürünün fiyatından yetkili servisinin adresine kadar , Biraz katlanırsan 3 sene kadar ayrıca üniversite mezunuysan bide müdürü kafaladıysan ondan bi referans alabilirsen kimbilir ilerde mağaza müdürü bile olabilirsin.....

GamertagTharnan
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Müşteri Temsilcileri ne iş yapar...
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.