Şimdi Ara

Müşteri Temsilcileri ne iş yapar...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
46.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya arkadaşlar, müşteri temsilcisi ne yapar bilen var mı? Bide ne gibi özelliklri olmalı bir müşteri temsilcisinin?

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi diye bir iş tanımı var, bu nedir?

Saygılar, sevgili DH halkı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aldirma128 -- 16 Ekim 2006; 19:45:34 >

• mesela türk telekom müşteri temsilcisi vardır :D hiç bir bilgisi olmadıgı halde adsl den anlamaz modemden anlmaz ama o müşteri temsilcisi olur

yani müş tem. herşeyin en iyisini en iyi en son en güncel şekilde bilecektir kendini her zaman geliştiricektır
    bu hangi işte çalışırsa hangi konuda çalışırsa çalışssın diger konulardada bilgisi olması gerekir
    benim düşüncem budur arkadasım

yani insanları bilgilendirir
  • quote:

Orjinalden alıntı: unutmamali89

mesela türk telekom müşteri temsilcisi vardır :D hiç bir bilgisi olmadıgı halde adsl den anlamaz modemden anlmaz ama o müşteri temsilcisi olur

yani müş tem. herşeyin en iyisini en iyi en son en güncel şekilde bilecektir kendini her zaman geliştiricektır
    bu hangi işte çalışırsa hangi konuda çalışırsa çalışssın diger konulardada bilgisi olması gerekir
    benim düşüncem budur arkadasım

yani insanları bilgilendirir

hmm, anladım
  • çalıştığı şirketten maaş alır
    bi nevi denetlemeye gittiği şirkettede öğle yemeğini yer haracını alır işleri düzgün gösterir ve gelir
    ( çok az tanırım adam gibi çalışan müşteri temsilcisi )
  • Müşterinin haklarını savunan kişi(!) Büyük şirketlerde müşteriyle ilgili muhatabı. Şirketle müşteri arasındaki aracı gibi manalara gelir.
  • Teşekkür ederim arkadaşlar...
  • Tezgahtarın modernize edilmiş hali
  • Ben çalışmıştım bir aralar müşteri temsilcisi olarak yerleri siler koli taşır sinirleri bozulur part time diye girer bi bakar günde 12 saat çalışmış yardımcı olabilirmiyim aradığınız bişey varmı diye sorar karşılığında bakmak yasak mı ulen diye bi cevap alır cins müdürlere denk gelir iyice sinirleri bozulur vs vs vs

Ama aslen arkadaşımında dediği gibi bölümüyle ilgili yeni çıkan yada eski her şeyi bilmelidir sattığı ürünün fiyatından yetkili servisinin adresine kadar , Biraz katlanırsan 3 sene kadar ayrıca üniversite mezunuysan bide müdürü kafaladıysan ondan bi referans alabilirsen kimbilir ilerde mağaza müdürü bile olabilirsin.....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.