Şimdi Ara

İSTANBUL ASKERALMA BÖLGE BAŞKANLIĞI / İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
4.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler burada askerlik yapacak olan var mı? Acemilik ankara mamak.

Askeralma bölge başkanlığında kısa dönemler ne iş yapar? 2000 kişilik listeye baktım bir tek ben varım burada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekadamm -- 29 Ekim 2014; 13:31:00 >

• kardeş sadece ikimiz varız herhalde :)
  • cok sanslisin haci bende istanbula cikmak isterdim ama mamak 28.mekanize de surunuyoz tabi benim tabur 28 le ilgisi yok ama gene ankara sikintili

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi olur inşallah hepimiz için, tekadamın daha çok bilgisi vardır iyi olup olmayacağı hakkında nasip artık.
  • Usta birliği burası olan 2 kısa dönem olduk. Yok mu arttıran?
  • tekadamm kullanıcısına yanıt
    Bende oraya düştüm arladsşlar ayrıca acemilik mebs Mamak Ankara

• 3 olduk iyi vallaha :)
    Şunu 4 yapalım tekadamm, acemilik mebs mamak ustalık istanbul küçük çekmece asal bşk.
    Denk gelmesi güzel olmuş beyler. Tanışalım ortak pm varsa ortak pm üzerinden.
  • 4 kis8 mi olduk gayet iyi yaaa :)

• Arkadaşlar telefonlarımızı bırakıp whatsptan grup kurabiliriz

• 4 kişiyiz şimdilik. 1 haftamız daha var. Aramıza yeni katılacak olanlar olabilir. Şimdiden 4 kişi olmamız çok iyi.
  • Beyler bizim sınıflandırma sonucumuz da İstanbul/Küçükçekmece yazıyor ama İstanbul Askeralma Bölge Başkanlığı, Küçükçekmecede değil. Beyoğluna bağlı sütlüce mahallesinde, halıcıoğlu askerlik şubesi diye de geçer. (halıcıoğlu metrobüs istasyonuna 5 dk) Bizim usta birliğimiz orasıdır, zaten askerlik şubelerinde asker olmuyormuş. Ama neden küçükçekmece yazıyor anlamış değilim. Bu arada acemiliğe az kaldı, hakkımızda hayırlısı :) Selamlar

İSTANBUL ASKERALMA BÖLGE BAŞKANLIĞI / İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE

• 364. dönem usta birliğim buraya çıktı.

daha önce burada askerlik yapan kısa dönem arkadaslar bilgi verebilir mi?
    Adres olarak dediğiniz gibi küçükçekmece yazıyor, sanırım biz de beyoğlu na bağlı olan yere gideceğiz. Biraz bilgi verme fırsatınız var mı ben de usta birliğimi burada yapacağım eylülden itibaren.
  • bayinnah B kullanıcısına yanıt
    Hocam sizde herhangi bir bilgi var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Probis kullanıcısına yanıt
    bende de hiçbir bilgi yok fakat tahmini olarak bizim ankara/mamak askeralma şubesi gibi olacağını düşünüyorum. oradaki askerler girişte kimlik kontrolu, fotokopi çekme vs içeride belli yerlerde nöbet tutma gibi işleri yapıyorlardı gördüğüm kadarıyla. eksta olarak netten herhangi bir bilgiye ulaşamadım. sizin acemilikte izmir narlıdere mi bu arada?
  • Dediğiniz gibi ise eğitim ya da ağır şartlar olmaz diye tahmin ediyorum
    Evet benim de acemi birliğim İzmir Narlıdere

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • acemilik amasya usta burası bilgi verirmisiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.