Şimdi Ara

Haritalar uygulaması?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple kendi haritalar uygulamasında neden 4 sene önceki görüntüleri gösteriyor? yada güncel google earth gibi bi program yokmudur ios için

• quote:

Orijinalden alıntı: ErtugDark

Apple kendi haritalar uygulamasında neden 4 sene önceki görüntüleri gösteriyor? yada güncel google earth gibi bi program yokmudur ios için

Usa appstorede google maps var. Mağazayı abd ye çevirip indir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1ht1baron

quote:

Apple kendi haritalar uygulamasında neden 4 sene önceki görüntüleri gösteriyor? yada güncel google earth gibi bi program yokmudur ios için

mağazayı nası abd'ye çeviriyoruz? webdeki apple storedan abd yaptım ama olmadı
  • Apple 'ın haritası görüp görebileceğin en mal harita. İstanbul gibi bi yerde yazdığım yerlerin %70 ini bulmuyor.

Google maps'de lokasyon'u bulup sonra aynı yeri apple'ın haritasında işaretleyip yol tarifi alıyorum.
  • quote:

quote:

quote:

Appstore gir. En aşağı inip apple kimliğinizin üstüne basıp kimlik bilgilerini göster tıkla. Oradan ülkeyi Abd yap.
    İlla kredi kartı isterse appstore oturumunu kapat. Safariyi aç. Google maps appstore yaz. Çıkan sonuçlardan ilk baştakine gir. Oturum kapalıyken abd mağazasına girecek. Free'ye tıkla. Yeni bir hesap oluştur. Kredi kartı istemez. O oluşturduğun hesap ile google maps indirebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1ht1baron -- 25 Ekim 2014; 12:14:19 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Appstore gir. En aşağı inip apple kimliğinizin üstüne basıp kimlik bilgilerini göster tıkla. Oradan ülkeyi Abd yap.
    İlla kredi kartı isterse appstore oturumunu kapat. Safariyi aç. Google maps appstore yaz. Çıkan sonuçlardan ilk baştakine gir. Oturum kapalıyken abd mağazasına girecek. Free'ye tıkla. Yeni bir hesap oluştur. Kredi kartı istemez. O oluşturduğun hesap ile google maps indirebilirsin.

harika... çok teşekkürler.. direk maps le beraber google earth ide yükledim.. vay canına kimbilir başka ne programlar yada oyunlar kaçırdık..

• Google'nin çoğu uygulaması TR appstore'sinde yok. Yeni çıkan oyun ve uygulamalar ise ilk önce Kanada, Yeni Zelenda, Avustralya, Finlandiya gibi ülkelerin appstoresine geliyor. Haftalar sonra diğer ülkelerin appstoresinde yer alıyorlar.
  • quote:

Google'nin çoğu uygulaması TR appstore'sinde yok. Yeni çıkan oyun ve uygulamalar ise ilk önce Kanada, Yeni Zelenda, Avustralya, Finlandiya gibi ülkelerin appstoresine geliyor. Haftalar sonra diğer ülkelerin appstoresinde yer alıyorlar.

tamamdır çok teşekkürler tekrar.. kanadaya bakalım hemen o zaman :)
  • quote:

quote:

Google'nin çoğu uygulaması TR appstore'sinde yok. Yeni çıkan oyun ve uygulamalar ise ilk önce Kanada, Yeni Zelenda, Avustralya, Finlandiya gibi ülkelerin appstoresine geliyor. Haftalar sonra diğer ülkelerin appstoresinde yer alıyorlar.

Mesela bugün çıkan Yu-gi-oh! Duel Generation adlı oyun sadece Kanada Appstore'sinde bulunuyor. Ama yalnızca ipad içinmiş.
    Ayrıca ücretsiz camera+ için bu konuyu da incele:
    http://forum.donanimhaber.com/m_98750791/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1ht1baron -- 25 Ekim 2014; 13:15:07 >

• quote:

quote:

quote:

Mesela bugün çıkan Yu-gi-oh! Duel Generation adlı oyun sadece Kanada Appstore'sinde bulunuyor. Ama yalnızca ipad içinmiş.
    Ayrıca ücretsiz camera+ için bu konuyu da incele:
    http://forum.donanimhaber.com/m_98750791/tm.htm

anladım 3 tane oyunum var fifa 15 asphalt8 ve real racing 3.. ama tabi leo's fortune tarzı ücretsiz oyunlarda arıyorum.. bakıyorum dediğin konuyada :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.