Şimdi Ara

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) (244. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: fiat2001brava , Deathless12 , Deathless12 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir (2 Mobil) - 10 Masaüstü3 Mobil
5 sn
20.032
Cevap
1.356
Favori
2.111.634
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
94 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    grams dan alacağım çünkü teb hesabım var sadece (cepteteb)ve garanti bonus kartımda bonusum var onla almak istiyorum
  • arkadaşlar garanti bonus kredi kartım var ve kazandığım bonusları hangi sitelerde kullanabilirim ..grams da geçmiyor sanırım teb hesabıma gönderemedim?
  • samil422 S kullanıcısına yanıt
    Hesaba havale de puan kullanımı yok maalesef, fiziki olarak gittigidiyor ve HB den puan kullanarak alabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • htepeli kullanıcısına yanıt
    hiçbir sitede mi yok yoksa sadece grams da mı?
  • htepeli kullanıcısına yanıt
    tefo berrin biraz indirim yapsa da alsak tugruldan
  • adanaliboy kullanıcısına yanıt
    grams dan bugün işlem yaptım ve teb hesabıma hemen geçti fakat bonusu kullanamadım normal çekim yaptı
  • quote:

Orijinalden alıntı: oup59

Valla hocam dün kızılay şubesi aynen geri çevirdi. Sadece Kuveyttürk altınlarını alıyorlarmış. Geçiçi bir durummuş. Ama şu an en azından o şube almıyor.
    Neyse altın şu an yükselişte. En kötü vakıfbank altıngünüden hesaba geçiririm hafta başı. Orada satarım.

Kuveyttürk gişeden bozdurma esneklkiği güzeldi. Umarım devam ederler.

hocam sadece "Kuveyttürk altınlarını alıyorlarmış" demişsinizde ya da demişlerde
    gişeden ve ATM den almak istediğinizde size IAR altını veriyor! Yani Kuveyttürkün kendi altını dedikleri IAR altınları, bunun menbaıda şurasıdır;https://www.gramaltin.com/1-gr-24-Ayar-Gram-Kulce-Altin-ga5.html

Siz kimin altınını vermeye çalıştınız acaba?
    IAR ve Nadir dışında Harem, IsGold vb gram altınları altın günü dışında hiç bir şubeden yatırmanız zaten mümkün değil!

Ayrıca Bonus ve Axess Chipparalar ile Fiziki altın almak isteyenler IAR'ın sitesini kullanabilirler;https://www.gramaltin.com/yirmidort-ayar-gram-altin

2,5 gr fiyatı güzel sayılır, Garanti Hesabınıza havalede yapıyorlar ama puan kullanımı henüz aktif değil;https://www.gramaltin.com/elektronik-altin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NevhiSahsi -- 28 Ekim 2016; 15:31:21 >

• samil422 S kullanıcısına yanıt
    Hocam, ben gramaltin sitesi sanmıştım, grams.com u bilmiyordum.. Dolayısıyla , yukarıdaki yazdıklarım gramaltın.com için geçerli.. Mesajımı da düzelteceğim..
  • Hocam,gramaltın müşteri hizmetleriyle önceki gün görüştüğümde, hesaba havale henüz aktif değil, garanti bankası ile görüşülüyor dediler.. Hesaba havale dün mü aktif olmuş ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: adanaliboy

Hocam,gramaltın müşteri hizmetleriyle önceki gün görüştüğümde, hesaba havale henüz aktif değil, garanti bankası ile görüşülüyor dediler.. Hesaba havale dün mü aktif olmuş ?

Ben 25.10.2016 - Salı günü konuştum; satın alabilirsiniz aktiftir dediler, hatta maille başka sorularda sormuştum, aşağıdaki gibi;

[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/323900/99f70c21-ffe0-47d4-9c8c-0e70a6987014.jpg [/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NevhiSahsi -- 28 Ekim 2016; 16:17:41 >

• eyvallah
  • Yakın zamanda piyasada gram altın bozduran varmı? Fiyatlar ne durumda?

• Axess 3 taksit kampanyasindan faydalanmak icin cephaneciden altin aldim yanliz gelen bildirimde axess kartinizla telekomünikasyon islemi yaptiniz dedi herhalde bolmeyecek 3 taksite

• Cephaneciyi hacklemisler

• quote:

Orijinalden alıntı: @sL@N

Cephaneciyi hacklemisler

Bende sorun yok. Sizde nasıl bir sorum var?

• quote:

Cephaneciyi hacklemisler

mobilden girince açmıyor arkadaşım bilgisayardan girince sıkıntı yok
  • Şimdi düzelmiş. İki saattir başka bir siteye yönlendiriyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: MMistanbul

quote:

Cephaneciyi hacklemisler

İzlemobi diye bir siteye yönlendiriyor. Abonelik aylık 64 lira. Sadece cephaneci.comda bu sorun var

• quote:

quote:

quote:

Cephaneciyi hacklemisler

İzlemobi diye bir siteye yönlendiriyor. Abonelik aylık 64 lira. Sadece cephaneci.comda bu sorun var

bende de ads.hizli.mobi/reklam/reklam.php hepsini yazamıcam sitesine yönlendiriyor hala sorun var mobilde pcde sıkıntı yok
  • quote:

quote:

quote:

Cephaneciyi hacklemisler

Evet bende de devam ediyor. Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.