Şimdi Ara

Apple iPad Air 2 [ANA KONU] (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.046
Cevap
50
Favori
72.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Operatör ayarları güncellenmeyen var mı aranızda ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar orjinal ipad air 1 smart cover'ı ipad air 2 ile uyumlumu acaba bunu öğrenmek istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iempufy

Merhaba arkadaşlar orjinal ipad air 1 smart cover'ı ipad air 2 ile uyumlumu acaba bunu öğrenmek istiyorum.

Kalınlık farkı olduğundan (1,5mm) tam bir uyum olacağını sanmam. Biraz bol kalacaktır. Ama kullanılır mı kullanılır. Elinizde mevcutsa ya da bedelsiz alabiliyorsanız alın. fakat siz air 2 uyumu arayın benim tavsiyem kılıfta. o ufak bolluk tam korumaya engel olabilir düştüğünde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theory of a dead man

quote:

Orijinalden alıntı: Iempufy

Merhaba arkadaşlar orjinal ipad air 1 smart cover'ı ipad air 2 ile uyumlumu acaba bunu öğrenmek istiyorum.

Kalınlık farkı olduğundan (1,5mm) tam bir uyum olacağını sanmam. Biraz bol kalacaktır. Ama kullanılır mı kullanılır. Elinizde mevcutsa ya da bedelsiz alabiliyorsanız alın. fakat siz air 2 uyumu arayın benim tavsiyem kılıfta. o ufak bolluk tam korumaya engel olabilir düştüğünde.

Merhaba dün biraz araştırdım sırf ipad air 2 diye satılan bir smart cover yok apple'ın sitesinde satılan cover'da ipad air diye geçiyor uyumluluk kısmına baktığımda ipad air 2 ve air yazıyor.

• smart cover uyar. smart case uymaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar;

Askerden yeni geldim de, bir iPad alayım diyorum. Biraz baktım hala iPad Air 2 en uygun seçim gibi geldi. iPad Air 2 64GB Wifi modeli aklıma yatıyor ne diyorsunuz ? Hala alınmalı mı ?
  • ayhan_eee kullanıcısına yanıt
    Alınır hocam çek bi 64 miss gibi kullan. Prolar çıktı ama pek tuzlu

• quote:

Orijinalden alıntı: 131murat

Alınır hocam çek bi 64 miss gibi kullan. Prolar çıktı ama pek tuzlu

Ben de 64GB WiFi almayı planlıyorum hocam. Şu anda 3G paket kullanmayacağım için boşa ekstra 400TL vermek yerine WiFi versiyonunu almayı planladım.
  • ayhan_eee kullanıcısına yanıt
    Koşarak alın hocam 64 GB tadından yenmez sizi uzun süre götürür bu cihaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spike44 kullanıcısına yanıt
    İhtiyaçlarınıza göre değişir hocam. Çok müzik video oyun vb. indirip Garage Band iMovie gibi programlarla uğraşıyorsanız 16 yetmez.

• Arkadaşımdan ekranı yan sanayi değişmiş sorunsuz şarj aleti kablosu yok olarak 400 liraya alacağım bu cihazı en fazla 500 lira.. Sizce mantıklı mı? Oğluma alacağım..

Air 2 16gb wifi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Natsukaw.S -- 28 Nisan 2016; 11:07:29 >
  • severek kullanıyoruz
  • arkadaşlar aksesuar tavsiyesi alabilir miyim fazla tuzlu olmayan
    bir tane kap alayım diyorum düşme ihtimaline karşın
    ekranı kaplatmaya gerek var mı ? varsa telefonlara taktığımız gibi temperli cam mı takalım yoksa sadece jelatin yeter mi,yine bunun için de tavsiye verir misiniz n11 gibi sitelerde çok ürün var ama çoğu çin malı sanırım
  • Arkadaşlar bir problemim var, dün sıfır olarak air2 aldım ve ekranın solunda beyaz font açtığımda hafifte olsa siyahlık var, bu ileride sorun teşkil edermi ? Tribe girdim :(

• hem iPhone 5S'in hemde iPhone 6S modellerinin 16 gb olan modellerini kullanıyorum. Kapasite çözümü için Sandisk'in ve diğer markaların bir tarafı iPhone'lara diğer tarafı bilgisayara takılan çift taraflı usb bellekler var. Vodafone ve Turkcell bayilerinde satılıyor.

Ayrıca istenirse Sandisk Wireless Connect usb disk var. 128GB olan modeli Apple Store'da satılıyor, 350 Turkish Lira. Bu cihazı iPhone'a kablosuz internet (WLAN / Wi-Fi) üzerinden bağlanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkn345

Arkadaşlar bir problemim var, dün sıfır olarak air2 aldım ve ekranın solunda beyaz font açtığımda hafifte olsa siyahlık var, bu ileride sorun teşkil edermi ? Tribe girdim :(

hocam istanbulda oturuyoorsanız appledan randevu alıp değiştirin. direk apple ile ve/veya satıcıyla iletişim kurun. değişim yaparlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknocukullanici

Koşarak alın hocam 64 GB tadından yenmez sizi uzun süre götürür bu cihaz.

Hocam bilmekte 64 gb WiFi modelini 1480 aldım. Aynı Zaman'da 60 hobi parçacık verdi.

EKLEME: uygun fiyatlı bir klavye -kılıf önerebilir misiniz.?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhan_eee -- 29 Nisan 2016; 15:03:29 >
  • 11 martta zorlu center dan air 2 64 gb aldım.1.799,00TL.
    cihazdan çok memnunum.
    heleki positivegrid firmasının bias fx amphi ve jamıup pro gitar programlarını indirip bride irig hg aldıktan sonra evdeki prosesorlaerı satılıga cıkardım.
    hatta en buyuk memnuniyetım su oldu.gitar programlarında bır ozellıgın olmamasından dolayı zorlu center ı aradım musterı hızmetlerınden.uygulamada eksıkler oldugunu vs ızah ettım ama fırmanında yonlendırmesıyle bırcok yan uygulama satın aldım ama ben bunları kullanamıyorum nasıl ıade eder nasıl paramı gerı alabılırım dedım.apple makbuzlarını ve uygulamalarını kendılerıne soyledım sıstemlerınden gorduler herseyı bır defaya mahsus olmak uzere sıze bır ıyılık yapacagız ve bu uygulamaların parasını sıze ıade edecegız dedıler.param 1 hafta sonra garantı sanal kartıma ıade edıldı ve en guzelıde musterı temsılcısı arkadas sunu dedi.uygulamalrı sılmenıze gerek yok bır engellmee olmayacak uylamaların para ıadesını sıze yapacagız satın aldıgınız bu uygulamalarıda yın ekullanmaya devam edebılırsınız belkı guncellemelerde sorun yasanabılır yada ılerkı zamanda yenıden almak ıstersenız fırma sıze zorluk cıkarabılır yada ızın vermeyebılır almak ıcın dedı.ama ben aynı fırmanın ısıme yaran uygulamasını bulup aldım dıgerlerınınde guncellemesını yapabıldım.
    sonuç:paramı ıade ettıler
    uygulamaları sorunsuz kullanıyorum
    cıhazdan cok memnunum gıtarıslere sıddetle tavsıye edılır.

• Arkadaşlar önerdiğiniz klavye var mı.

http://urun.n11.com/klavye-ve-aksesuarlari/apple-ipad-air-2-logitech-keyboard-cover-turkce-bluetooth-klavye-P101845848

Kullanan var mı bunu?

• 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.