Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 4 ve Note Edge için Sıcak Fırsatlar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.324
Cevap
77
Favori
167.162
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lord Sparhawk

6 ay sonra 1600lere düşer şimdi kasmaya gerek yok, samsung kadar çabuk ve çok değer kaybeden telefon görmedim.

abartma dostum note 3 bir yıl oldu 1700
  • quote:

Orijinalden alıntı: caneryendi

quote:

6 ay sonra 1600lere düşer şimdi kasmaya gerek yok, samsung kadar çabuk ve çok değer kaybeden telefon görmedim.

n11 de çeklerle vs 1300 yakın fırsat olduğunu söyleyenler vardı. Çok değer kaybediyor orası bir gerçek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezing

quote:

quote:

n11 de çeklerle vs 1300 yakın fırsat olduğunu söyleyenler vardı. Çok değer kaybediyor orası bir gerçek.

n11de artan fiyat sıralamasi yaparsaniz 1500den başladıginı görürsünüz, 200 çek, 111 finans puan, 30 avantajix ile 1155 fiyatına geldiğini görürsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ugur59

quote:

Orijinalden alıntı: edi1907

Arkadaşlar en sonunda
    http://www.n11.com/samsung-galaxy-note-4-P33853605 adresinden siparişi verdim. 200 TL indirim + 111 Tl chip para + 32 TL avantajix ile 1956 TL'ye mal oldu. Düşünenler için şimdilik en iyi fırsat

111 Tl chip para mı, yoksa Finansbank ın parapuanı mı
    Bir de avantajx nedir acaba

Özür dilerim; finansbankın para puanı. Telefonu piyasa fiyatından 350 lira aşağıya aldık ama halen aklımda o saat var. Gelecek hafta çıkıp yanında saat verirse, samsung'a çok pis söverim o zaman. Çünkü daha resmi satış başlamış değil
    Son olarak avantajix'i sormuştunuz; avantajix bir geri ödeme sitesi. İlk önce oraya girip üye oluyorsunuz, ardından vadesiz hesabınızı sisteme tanımlıyorsunuz. Bu siteyle anlaşmalı pek çok site var. Örneğin teknosadan alışveriş yapmadan önce avantajix.com sitesine girip, site içerisindeki arama motoru üzerinden teknosaya girdiğiniz anda yapacağınız alışverişin cuzi bir kısmını hesabınıza iade ediyor. Daha detaylı bilgi için;
    http://www.avantajix.com/avantajix-nedir-nasil-calisir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edi1907 -- 22 Ekim 2014; 20:19:24 >

• quote:

quote:

Valla 6 ay sonra görürsün. S3 iki yılda 1800den 800 liraya düştü. Yaygınlaştıkça fiyatı düşüyor. En az 6 ay beklemek cüzdan için çok faydalı. Daha fazla bekleyen daha da kara geçecektir. Mesela s3, note 2 sahipleri kolaylıkla 1-2 sene daha bekleyebilirler telefonları iyi olduğu için. O zaman note 4 bedava fiyatına alınır ki çok yeterli bir donanımı var, ondan sonraki çıkacak jenerasyonlarda artık daha neyi arttıracaklar merak ediyorum. Belki pil, belki ön kamera.

• quote:

quote:

quote:

Valla 6 ay sonra görürsün. S3 iki yılda 1800den 800 liraya düştü. Yaygınlaştıkça fiyatı düşüyor. En az 6 ay beklemek cüzdan için çok faydalı. Daha fazla bekleyen daha da kara geçecektir. Mesela s3, note 2 sahipleri kolaylıkla 1-2 sene daha bekleyebilirler telefonları iyi olduğu için. O zaman note 4 bedava fiyatına alınır ki çok yeterli bir donanımı var, ondan sonraki çıkacak jenerasyonlarda artık daha neyi arttıracaklar merak ediyorum. Belki pil, belki ön kamera.

note serisi ile s serisini kıyaslamak zaten saçmalık..S3 bana göre pişmanlıktır.

• quote:

quote:

quote:

verdigin örnekler yanlış. yada düşünceniz yanlış arkadaşım.

Teknoloji öyle bir ilerliyor ki insanlarda aynı hızda yakalamaya çalışıyor. kimse 6 ay sonra veya 1-2 yıl sonra 300-500 lira kar yapacak diye bukadar süre beklemez.
    ozaman ben şimdi 3310 alayım, 14 yıl önce alanlardan daha karlı mı oluyorum ? tabiki hayır...

ben note 3'ü de takip ettim bir süre. ve ülkemizdeki dolar (döviz) artışından dolayı anca mart nisan ayında 2000 lira , 1900 lü seviyeleri gördü.
    1 yıl sonra da yani bugun ise 1700-1800 lira civarında (kampanyasız) alınabiliyor.

unutmayın ki 2015 ocak ayında Tüm cep telefonlarına zam gelecek. torba yasası diye aratırsanız detaylar mevcut internette.
    Belki fiyatlarda oynama olmayabilir ama uzun süre 6 ay gibi 2000 liranın altına inecegini düşünmüyorum. (kampanyasız - hediye çeki vs hariç)

• gear s ile cikmasi bi umit ediyorum halen note 4

gear 1 ve 2 den cook onde bir saat

hem saate benziyor hem 2 inc ekrani ile onde hemdee tanitici videosunu izledim sim girisi ile yapayacagn bisi yok telde

yurt disi fiyatini 450 dolar oldgnu dusunursek turliyede 1100 tl cibari girer

satmayabilr belki ama hediye olarak 10 numara 5 yildiz hediye olur note 4 un yaninda

• Ben de takip ediyorum, mantıklı bir kampanya denk gelirse almayı düşünüyorum. Yoksa bekleyeceğim. Bir ümit 24 Ekim.

• Yeni bir teli cikar cikmaz almak sazanlama atlamadir.cunku ilk seri muhakkak sorunlari oluyor ayrica fiyatta yuksek oluyor.yukarda arkadaslarin dedigi ortalama 6 ay bekleyip hem sorunlardan kurtulan revize modeller cikacaktir ayrica fiyatta dusecektir.

• n11 de 200 TL bitmiş 50 TL lik kupon kalmış.
    Henüz sağlam bir kampanya bulup alamadım.
  • note 3 ün ortalama 1700 tl lerde olduğunu düşünürsek 6 ay sonra en fazla 2000 e düşecek zaten N11 den 200+111 tl ile 1980 lere geliyor.
  • Bir ümit lansmanda hediye olarak Gear s vereceklerini düşünüyorum, onun için takipteyim. Hediye verirse alırım note 4 yoksa sittin sene vermem samsunga bu paraları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi felisleox -- 23 Ekim 2014; 10:00:11 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: felisleox

Bir ümit lansmanda hediye olarak Gear s vereceklerini düşünüyorum, onun için takipteyim. Hediye verirse alırım note 4 yoksa sittin sene vermem samsunga bu paraları

Hangi lansman arkadaşım? Nerede, ne zaman yapılacak bu lansman acaba?
  • edi1907 E kullanıcısına yanıt
    cihazın resmi satışı 24 Ekim yani yarın. Herkes o günü bekliyor büyük bir ümitle ama ben pek bişey çıkacağını sanmıyorum
  • bi fikrim yok ama inandırıcı gelmedi ayrıca yurt dışından kendileri ithal ediyor orjinal tr garantili değil.
  • Az önce Samsung müşteri hizmetlerinden aradılar. Telefonu şimdi almanız durumunda yapılacak hediye kampasından faydalanamayacaksınız diye bilgi verdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edi1907 -- 23 Ekim 2014; 14:33:04 >
  • nasıl yani? ne zaman alacakmışız telefonu? ayrı ben neden aranmıyorum
  • quote:

Az önce Samsung müşteri hizmetlerinden aradılar. Telefonu şimdi almanız durumunda yapılacak hediye kampasından faydalanamayacaksınız diye bilgi verdiler.

Sen kiminle görüşüyorsun?

Bende arıyorum ve hediye namına hiçbir şey demiyorlar.. ilginç

• quote:

Orijinalden alıntı: Akustik34

quote:

Az önce Samsung müşteri hizmetlerinden aradılar. Telefonu şimdi almanız durumunda yapılacak hediye kampasından faydalanamayacaksınız diye bilgi verdiler.

Sen kiminle görüşüyorsun?

Bende arıyorum ve hediye namına hiçbir şey demiyorlar.. ilginç

sikayetvar.com sitesine Note 4 ile ilgili şikayetimi yazdım; ardından beni (0212) 312 10 00 nolu telefondan Samsung yetkilisi aradı ve bu bilgiyi verdi.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.