DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
avea mesaj göndermiyor
18
Cevap
0
Favori
2.775
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Mobil Operatörler >> Türk Telekom >> avea mesaj göndermiyor
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      1070 Mesaj
      14 Ekim 2006 04:36:18
      samsun merkezdeyim öğrenci hattım var. 250 beleş mesajım var ama göndermiyor. bunun mantıklı bi nedeni olabilirmi? eskiden telefon hat bulamazdı mesajlar giderdi şimdi mesaj göndermiyor arama yapabiliyorum. tamam türkiyenin en kötü altyapısına kaldırabileceğinden fazla insan bağlı ama bukadarda olmazki madem gönderemeyecez neden beleş mesaj verirki.

• Teğmen
      217 Mesaj
      14 Ekim 2006 15:14:12
      müşteri hizmetlerini ara düzeltsinler

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      19 Ekim 2006 11:58:59
      göndermedi deyip hepsini yolladığıda oluyo sakın unutmaavea bunu çok yapıyo faturalı hattım vardı arkadaşa sms attım gitmedi sürekli denedim acildi işim 29 kere gitmiş msj faturam bi geldi sormayın her defasından böle gitmiş

hoop dedik
    • Yarbay
      2831 Mesaj
      19 Ekim 2006 12:17:39
      mesajın gitmedıgını naısl anlıyorsun? msg gönderılemedı mı dıyor yosa iletim raporu mu gelmiyor?

Mühendisten iyi koca olur, Çünkü problemlerle uğraşmak ve çözmek onun işidir.
    • Binbaşı
      1070 Mesaj
      19 Ekim 2006 22:02:50
      mesaj göndermiyor raporla alakası yok. müşteri temsilcisini aradım düzeldi sonra yine gitti sürekli adamı aramam gerekiyor sanırım. avea işte. kontor alan ellerim kırılsın.

• Yüzbaşı
      707 Mesaj
      20 Ekim 2006 09:43:54

quote:

Orjinalden alıntı: mutimuti

samsun merkezdeyim öğrenci hattım var. 250 beleş mesajım var ama göndermiyor. bunun mantıklı bi nedeni olabilirmi? eskiden telefon hat bulamazdı mesajlar giderdi şimdi mesaj göndermiyor arama yapabiliyorum. tamam türkiyenin en kötü altyapısına kaldırabileceğinden fazla insan bağlı ama bukadarda olmazki madem gönderemeyecez neden beleş mesaj verirki.

+1

I am the Alpha and the Omega
    • Yarbay
      2831 Mesaj
      20 Ekim 2006 10:23:10
      merak etmeyin, ne zaman ki telsım ve avea turkcell kadar iddiali olur o zaman kaliteleri yukselir,
      kalite=az yogunluk anlayan anladı.

Mühendisten iyi koca olur, Çünkü problemlerle uğraşmak ve çözmek onun işidir.
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      20 Ekim 2006 22:48:50
      aynısı bana da oldu dün malum mubarek kadir gecesi bizdede beleş mesaj varya toptan bi sms çekiyim dedim takır takır saydırdı bide baktım beleş mesajlar olduğu gibi duruyo hep cepten yemiş nalet olsun mubarek gün tövbe tövbe

Kelime hatası yapabilirm harf harf boşuna uğraşmayın.
    • Binbaşı
      1070 Mesaj
      21 Ekim 2006 03:04:52
      öyle geceler öyle malesefde benim sorun odeğildi. turkcell bi 19 mayız öğrencilere sınırsız mesaj hakkı vermişti. biz türk milleti olarak türkseli bile çökertmiştik. adamlar artık mesajları harf harf gönderiyordu yani zihniyete bak . öyle geceler de mesaj göndermeye pek anlamda veremiyorum açıkçası bikere yaz 1000 kişiye gönder ne mantığı var

• Yarbay
      6042 Mesaj
      22 Ekim 2006 13:38:16
      bu konuda müşteri hizmetlerini aramıştım geçenlerde. verdikleri cevap şuydu: Önümüzdeki 2 yıl boyunca altyapı geliştirme çalışmalarına hız vereceğiz

Siyah-beyaz devam.
    • Yüzbaşı
      804 Mesaj
      23 Ekim 2006 16:15:39
      avea da mesaj yollayabilen varmı şuan ?

• Teğmen
      216 Mesaj
      23 Ekim 2006 18:28:18
      avea ve telsime rezil ettiler bayramı

AkLıNı KuLLaN ADINI CıKaR DeLİYE, HeR GüN BaYRaM EGLeNMeK KaLıR GeRiYe...

• Yarbay
      6042 Mesaj
      23 Ekim 2006 20:32:04
      ben bu bayram mesajları gece 2'de yolladım. henüz yoğunluk başlamamışken.

Siyah-beyaz devam.
    • Çavuş
      67 Mesaj
      23 Ekim 2006 22:34:45

quote:

Orjinalden alıntı: erhaninho_cArsi

ben bu bayram mesajları gece 2'de yolladım. henüz yoğunluk başlamamışken.

aynen,yalnız milleti uyandırmışım :)

her kandil ve bayramda yaşadığımız şey.. yeni değil bu. kalite sadece turkcellde.

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

iyi de imzamda ve vardı ki :((
    • Yarbay
      6042 Mesaj
      23 Ekim 2006 23:00:44
      trajikomik bi durum gerçekten
      2 yıldır turkcell kullanmıyorum. şu an turkcell'de öyle bi sorun yok mu?
      quote:

Orjinalden alıntı: tırtılcık

Alıntıları Göster

aynen,yalnız milleti uyandırmışım :)

her kandil ve bayramda yaşadığımız şey.. yeni değil bu. kalite sadece turkcellde.

Siyah-beyaz devam.
    • Binbaşı
      1070 Mesaj
      23 Ekim 2006 23:29:29
      turkcel dünya yıkılsa yıkılmaz değil tabi. ama bayram sorun olmuyor depremde çökebiliyor bide 19mayısda öğrencilere sınırsız mesaj hakkı verdiği gün çökmüştü. herkese bi turkcell hat lazım ama sürekli kullanamk için değil başın sıkışınca. yoksa ona para yetişmez.

• Binbaşı
      1070 Mesaj
      23 Ekim 2006 23:50:02
      bu arada benim mesaj çekememe nedenimi keşfettim. benim tek kartta 3 sim kart kopyalı çalışıyor. burdaki ave hattından mesaj alıyorum arama yapıyorum ama mesaj çekemiyorm iziin vermiyor ama gerçek kartla mesaj çekebiliyorum. mantıklı bi neden bilen varsa sölesin.

• Yarbay
      6042 Mesaj
      23 Ekim 2006 23:59:54

quote:

Orjinalden alıntı: mutimuti

bu arada benim mesaj çekememe nedenimi keşfettim. benim tek kartta 3 sim kart kopyalı çalışıyor. burdaki ave hattından mesaj alıyorum arama yapıyorum ama mesaj çekemiyorm iziin vermiyor ama gerçek kartla mesaj çekebiliyorum. mantıklı bi neden bilen varsa sölesin.

Siyah-beyaz devam.
    • Binbaşı
      1070 Mesaj
      24 Ekim 2006 01:22:15
      çok mantıklı bi post atmışsın kardeş. bukadar postun nasıl olduğu anlaşıldı.

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Mobil Operatörler >> Türk Telekom >> avea mesaj göndermiyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.