Şimdi Ara

avea mesaj göndermiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • samsun merkezdeyim öğrenci hattım var. 250 beleş mesajım var ama göndermiyor. bunun mantıklı bi nedeni olabilirmi? eskiden telefon hat bulamazdı mesajlar giderdi şimdi mesaj göndermiyor arama yapabiliyorum. tamam türkiyenin en kötü altyapısına kaldırabileceğinden fazla insan bağlı ama bukadarda olmazki madem gönderemeyecez neden beleş mesaj verirki.

• müşteri hizmetlerini ara düzeltsinler
  • göndermedi deyip hepsini yolladığıda oluyo sakın unutmaavea bunu çok yapıyo faturalı hattım vardı arkadaşa sms attım gitmedi sürekli denedim acildi işim 29 kere gitmiş msj faturam bi geldi sormayın her defasından böle gitmiş
  • mesajın gitmedıgını naısl anlıyorsun? msg gönderılemedı mı dıyor yosa iletim raporu mu gelmiyor?
  • mesaj göndermiyor raporla alakası yok. müşteri temsilcisini aradım düzeldi sonra yine gitti sürekli adamı aramam gerekiyor sanırım. avea işte. kontor alan ellerim kırılsın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mutimuti

samsun merkezdeyim öğrenci hattım var. 250 beleş mesajım var ama göndermiyor. bunun mantıklı bi nedeni olabilirmi? eskiden telefon hat bulamazdı mesajlar giderdi şimdi mesaj göndermiyor arama yapabiliyorum. tamam türkiyenin en kötü altyapısına kaldırabileceğinden fazla insan bağlı ama bukadarda olmazki madem gönderemeyecez neden beleş mesaj verirki.

+1
  • merak etmeyin, ne zaman ki telsım ve avea turkcell kadar iddiali olur o zaman kaliteleri yukselir,
    kalite=az yogunluk anlayan anladı.
  • aynısı bana da oldu dün malum mubarek kadir gecesi bizdede beleş mesaj varya toptan bi sms çekiyim dedim takır takır saydırdı bide baktım beleş mesajlar olduğu gibi duruyo hep cepten yemiş nalet olsun mubarek gün tövbe tövbe
  • öyle geceler öyle malesefde benim sorun odeğildi. turkcell bi 19 mayız öğrencilere sınırsız mesaj hakkı vermişti. biz türk milleti olarak türkseli bile çökertmiştik. adamlar artık mesajları harf harf gönderiyordu yani zihniyete bak . öyle geceler de mesaj göndermeye pek anlamda veremiyorum açıkçası bikere yaz 1000 kişiye gönder ne mantığı var
  • bu konuda müşteri hizmetlerini aramıştım geçenlerde. verdikleri cevap şuydu: Önümüzdeki 2 yıl boyunca altyapı geliştirme çalışmalarına hız vereceğiz
  • avea da mesaj yollayabilen varmı şuan ?
  • avea ve telsime rezil ettiler bayramı
  • ben bu bayram mesajları gece 2'de yolladım. henüz yoğunluk başlamamışken.
  • quote:

Orjinalden alıntı: erhaninho_cArsi

ben bu bayram mesajları gece 2'de yolladım. henüz yoğunluk başlamamışken.

aynen,yalnız milleti uyandırmışım :)

her kandil ve bayramda yaşadığımız şey.. yeni değil bu. kalite sadece turkcellde.
  • trajikomik bi durum gerçekten
    2 yıldır turkcell kullanmıyorum. şu an turkcell'de öyle bi sorun yok mu?
    quote:

Orjinalden alıntı: tırtılcık

quote:

Orjinalden alıntı: erhaninho_cArsi

ben bu bayram mesajları gece 2'de yolladım. henüz yoğunluk başlamamışken.

aynen,yalnız milleti uyandırmışım :)

her kandil ve bayramda yaşadığımız şey.. yeni değil bu. kalite sadece turkcellde.

• turkcel dünya yıkılsa yıkılmaz değil tabi. ama bayram sorun olmuyor depremde çökebiliyor bide 19mayısda öğrencilere sınırsız mesaj hakkı verdiği gün çökmüştü. herkese bi turkcell hat lazım ama sürekli kullanamk için değil başın sıkışınca. yoksa ona para yetişmez.
  • bu arada benim mesaj çekememe nedenimi keşfettim. benim tek kartta 3 sim kart kopyalı çalışıyor. burdaki ave hattından mesaj alıyorum arama yapıyorum ama mesaj çekemiyorm iziin vermiyor ama gerçek kartla mesaj çekebiliyorum. mantıklı bi neden bilen varsa sölesin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mutimuti

bu arada benim mesaj çekememe nedenimi keşfettim. benim tek kartta 3 sim kart kopyalı çalışıyor. burdaki ave hattından mesaj alıyorum arama yapıyorum ama mesaj çekemiyorm iziin vermiyor ama gerçek kartla mesaj çekebiliyorum. mantıklı bi neden bilen varsa sölesin.

• çok mantıklı bi post atmışsın kardeş. bukadar postun nasıl olduğu anlaşıldı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.