Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (397. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
16 Misafir (1 Mobil) - 15 Masaüstü1 Mobil
5 sn
88.005
Cevap
1.327
Favori
4.687.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
64. Sırada  bugün en iyi #19
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cenkvaran

Merhaba, bugün vatandaki indirimle beraber lg 55uh850v ile 55 eg910v aynı fiyat yaklaşık. oled fhd olmasına rağmen görüntüsünü çok beğendim. siz hangisini tavsiye edersiniz.

Eğer pasif 3D kriterin yoksa
    Lg 55uh850 olsun
    Ve fiyatı 5bin küsürlü ama fhd olan lg 910 olsun çok çok yanlış karar olur.
    Sana tavsiyem
    Samsnung 55ks8500
    http://m.n11.com/ue55ks8500-55-138-cm-curved-4k-uhd-smart-led-P113659974?cid=700102&utm_source=aff_go&utm_campaign=price_comp&utm_medium=cpc&utm_term=21

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bugun media markete gittim biraz tv modeli bakayim diye lg olarak tavsiyeler uzerine 650v serisi vardi. Aklimda grundig var ama orada olmadigi icin bakmadim.

Bu 49pus6551 philips modelindede bugun indurim var diye saticida bunu ovup durdu. Goruntu tabi flashta bitane yaris arabali bir goruntu detaylar cok canliydi tabi ama ozel hazirlanmis bi goruntu oldugu icin aldanmadim:) bide philips ler icin menuler berbat deniliyor oyuzden pek ilgilenemeidm. Media marketede bosuna bakmis oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kadyr -- 14 Ağustos 2016; 20:07:51 >
  • dallass kullanıcısına yanıt
    n11 bedava verse almam. bela aramıyorum. gg, donanımhaber, sahibinden kullanıyorum. Marka siteleri saymazsak.
    ote yandan samsung tv incelemelerde guzel puan almış. Ama gozumle kıyaslama imkanım olmadı. Ama o tvnin sorunu
    merkezden bakmazsanız açılı bakarsanız resimde bozulmalar oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jubeii -- 14 Ağustos 2016; 21:42:58 >
    Üstad önerdiğin grundig 48 85vlx 8586 modeline, vestel 48ua9300 den daha yakınım,bu tv yi inceleme şansınız oldu mu? Grundig hakkında 1 tane inceleme göremedim,sanki ülkemizde üretilen bir model değil de yeni zelanda da satılan bir marka gibi duruyor,hoş muadili olan beko ve arçelik tede durum farklı değil. Öte yandan şeytan da dürtüyor 50 ku7000 lerin fiyatları 2700 tl lere indi çekle falan 2600-2550 bandında alınabilir duruyor.Grundig 48'' 8586 nın teknosa fiyatı 2600 tl mağazadan al falan indirimlerle birleştirilirse 2200-2300 gibi bir fiyata alınabilir.

ku 7000 serilerinde canımı sıkan,sizinde belirttiğiniz gibi kısılmış ülkemize özel bir model olması. Öte yandan panelin 50 hz oluşu ( bu ne kadar etkili olur tam bilmiyorum ama,grundigte bile bu 100 hz), bugün arkadaşlarda okudum,hdr destekli değil hdr uyumlu olması ( bunu da bir açarsanız hdr gerekli mi,hdr destekli ile hdr uyumlu arasında ne fark var gibi arkadaşların kafasındaki soru işaretleri de gitmiş olacaktır), 50 '' bana sanki büyük kalır geliyor oluşu gibi konular beni düşündürüyor.

Tabi piyasada şuan ne kadar elle tutulur içimize sinen,gönül rahatlığıyla alabileceğimiz tv var orası da muamma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 14 Ağustos 2016; 22:01:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

Üstad önerdiğin grundig 48 85vlx 8586 modeline, vestel 48ua9300 den daha yakınım,bu tv yi inceleme şansınız oldu mu? Grundig hakkında 1 tane inceleme göremedim,sanki ülkemizde üretilen bir model değil de yeni zelanda da satılan bir marka gibi duruyor,hoş muadili olan beko ve arçelik tede durum farklı değil. Öte yandan şeytan da dürtüyor 50 ku7000 lerin fiyatları 2700 tl lere indi çekle falan 2600-2550 bandında alınabilir duruyor.Grundig 48'' 8586 nın teknosa fiyatı 2600 tl mağazadan al falan indirimlerle birleştirilirse 2200-2300 gibi bir fiyata alınabilir.

ku 7000 serilerinde canımı sıkan,sizinde belirttiğiniz gibi kısılmış ülkemize özel bir model olması. Öte yandan panelin 50 hz oluşu ( bu ne kadar etkili olur tam bilmiyorum ama,grundigte bile bu 100 hz), bugün arkadaşlarda okudum,hdr destekli değil hdr uyumlu olması ( bunu da bir açarsanız hdr gerekli mi,hdr destekli ile hdr uyumlu arasında ne fark var gibi arkadaşların kafasındaki soru işaretleri de gitmiş olacaktır), 50 '' bana sanki büyük kalır geliyor oluşu gibi konular beni düşündürüyor.

Tabi piyasada şuan ne kadar elle tutulur içimize sinen,gönül rahatlığıyla alabileceğimiz tv var orası da muamma

Bu konuya bir göz at...
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=119494583

• En üstteki Samsung JS7200
    Ortadaki LG UH650V
    En alttaki Philps PUS7001

Hangisi gerçek rengi vermiş bilemedim. Phlips 1 adım önde gibi geldi

• bana kalırsa phılıps aşırı kontrastlı.
    bana lg gibi geldi ama adamın ten rengini öğrenmek laızm tabi :D
    :)) üstad o konuyu senin tavsiyen üzerine açan benim.Kullanıcı yorumlarınıda almak istedim, ama tv yi kullanan eden yok bir incelemesi yok 8 sadece bu model değil neredeyse hiçbir beko arçelik grundig incelemesi yok,nasıl olurda fiyatına göre bu özelikleri sunan bir tv talep görmez, incelenmesi yapılmaz anlam veremiyorum. Hani sizde öenrmeseniz bende ne olursa olsun aklıma gelmezdi bu grundig,illa birşeyi vardır derdim ama???
  • Kadyr K kullanıcısına yanıt
    Sonradan daha dikkatli baktm da LG daha gerçekçi renkleri vermiş gibi adamın sol göğsüne dikkatli bakınca samsung ve philps renkleri patlatmış gibi

• 20 sayfa okudum bu başlığı baya bi şey öğrendim gerçi öğrendikçede bu elektronik ürünlerde insanın kafası daha da karışıyor . Öncelikle alacağım tv yi pc ye bağlamak olacaktır ben spor sever ve özellikle futbol sever biriyim alacağım tv de top havada donarak gitmemesi lazım boyut olarak min 40 inch düşünüyorum 43 e kadar çıkabilirim keşke odam büyük olsa daha da büyük alsam :D Son olarak playstation da oynayacağım vakit bulursam o yüzden onada uygun olması önemli bütçem ise 2000 civarında belki biraz daha yükseltebilirim kafama yatan bir ürün olursa tavsiye verenlere şimdiden teşekkürler.
  • Arkadaş bu ne ya bir televizyon almaya niyetlendimık işin içinden çıkabilirsen, bu forum ömrümü yedi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: barracudaaa

Arkadaş bu ne ya bir televizyon almaya niyetlendimık işin içinden çıkabilirsen, bu forum ömrümü yedi :)

Al benden de o kadar. Hala karar veremedim valla :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultiMance

quote:

Orijinalden alıntı: yzd1461

bugün sony xd85 cihazımı pixel hatasından dolayı servise teslim edeli 15 gün oldu.
    hiç bir işlem yok.
    hiç bir muhattap yok.
    merkezden cevap bekliyoruz diye ukalaca cevap verip hızlıca telefonu kapatmaya çalışıyolar.
    aramadığım yer kalmadı kimse servisin işine karışamıyor.
    ya bu hafta sonu servise gidip dükkanda olay çıkartıcam yada 1 hafta daha beklıyecem. tavırlarına göre.
    sony bile bozulmuş marka kalmadı birçok şeyde.

hiç kimse sony almasın bana yapılan muameleye kimse katlanmak zorunda kalmasın.

tüketici hakları mahkemesi falanda anlamam gider bi kaç kişi olay çıkartır alabilirsem alır tv mi alırım alamazsam (büyük ve ağır ve uzak) dükkanı yıkar başlarına gelirim.
    tv de onlarda kalsın.

Servis konusunda Sony Türkiye berbat demiştim yüz kere uyarmışımdır servisi kötü ona göre alın diye. Servis konusunda Samsung Türkiye çok daha iyi.

Kayınpederimin Samsung Televizyonu'nu Garantinin bitimine 3(üç) gün kala lokal ufak belirli belirsiz karartı şikayeti ile gönderdiği servisten bir üst modeli ile değiştiğini öğrenince şok olmuştum :)

• Sony KD-55XD9305 mi Samsung 55KS9500 mi? kullanan arkadaşlar varsa yorum yapabilir mi acaba ?
  • 1 hafta içinde almam lazım vaktim iyice daraldı yardımlarınızı bekliyorum..
    yukarda yazdım ama cevap alamadım o yüzden tekrar ediyorum..

55ku7000 ile 55ku7500 arasinda sadece curved olmanın dışında başka bir fark varmıdır? ( Nacizane arstirmalarim bence oyle )
    Peki bunun için 1000 tl ye yakın fark vermek gerekirmi? 55ku7000 yandan görünüşü çok kaba geldi 55ku7500 ise aksine ince ve hoşuma gitti.

55ju6570 4k tv ile 55ku7000 arasında yine yaptığım araştırmalara göre yenileme hizi dışında bi fark yok. Ikisi arasında seçim yapmak zorunda hangisini neden secmeliyim.

Itiraf etmek gerekirse curved taraftariyim ekran görünüşü ve yandan görünüş çok önemli benim için.

Değerli yorumlarinizdan banads pay düşerse sevinirim.

Iyi gunler iyi forumlar
  • vollkan59 kullanıcısına yanıt
    Konu açana değilde
    Grundig konusunda
    Humboldt arkadaşımızın bireysel incelemesi dikkatimi çekmişti,
    Ever meğer konuyu açan senmişsin :)

• 8585 i eklemiştim favoriya ama 50 hz ise 8586 olarak değiştirdik. grundig hoşuma gitti ses sistemi ilede.
    grundig epey kafama yatıyor.
  • 50KU7000 Kullanan arkadaşlar servis ayarlarına girmek istiyorum . hotel modunu açtım fakat İnfo menü mute power tuşlarına basınca tv açılıyor servis ayarları gelmiyor. kumanda menü info tuşu yok basit bir kumanda servis elemanı açmıştı ama nasıl açtı sormak aklıma gelmedi.
  • Lg 82 ekran (32") led tv arıyorum. Smart olmasa da olur. Dahili uydu alıcı olsun. Fiyat performans açısından bu marka tv tavsiyeniz var mı?

• 
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.