Şimdi Ara

internet açılış sayfamı değiştiremiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
11.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaçlar açılış sayfam bir sohbet sayfam oldu ve değiştiremiyorum. virüs taraması yaptım herhangi bir şey çıkmadı.bilen varsa rica ediyorum..

• bendede oldu arkadaşım onun sebebi spy.spy taraması yapınca geçti ad aware yada spyware doctor yap ok.düzeliyo
  • arkadasım . öncelikle bu sorunu cevabını tamm olarak bilmiyorum sunlaru denemeni olmassa en son care olarkta format atmanı tavsiye edicem
    4:denetim masası - kullanıcılar :orada yenı bi hesap olusturup pc ni o oturumla ac
    5:FORMAT AT:::...

• Ekteki regedit işini görür diye düşünüyorum. İnternet kapalıyken dosyayı çalıştı ve 2 defa ok de sorun kalmaz!

TIKLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kmp16 -- 13 Ekim 2006; 2:36:43 >
  • şunu denedinmi masa üstündeki internet expolarer simgesine sag tıkla özellikler genelde adres yazan yerdir açılış sayfan yaz oraya yada kopyala yapıştır yap olsun bitsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: timeboy
    http://resim.donanimhaber.com/m_9478084/mpage_1/key_hijackthis/tm.htm
    buraya bak bi sorunu halleder serji

tskler dostum. buna ek olarak eger sadece anasayfam duzelsin diyorsanhttp://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=9583278 buraya bakman yeterli

• AD-AWARE 'İN GÜNCEL HALİ SORUNUNU ÇÖZER...4 KİŞİNİN AYNI PROBLEMİNİ ÇÖZDÜM BU ŞEKİLDE..DENE!
  • PC NE HİJACK TİPİ BİR VİRÜS GRİMİŞ OLABİLİR.SPYWARE YADA ADAWARE I DENE
  • aynı sorun bendede olmustu lavasoft adaware spyvare ile tara sorun çözülecektir
  • bunun ıcın basıt ve ufak programlar var kıtlenen pc sayfalarını acma adı altında.bır tanesı bul ve kullan zannedersem sorunun cozulur bende de var ısmı CWShredder cok basıt ve 10 sn suruyor..
  • sorunu çözdüm. ad- aware adlı programla. fprmat atmaya gerek kalmadı..
  • Spy ya da trojan girmiş. Anti-Spyware ya da anti-virüs programları ile temizleyebileceğin basit bir virüs ise silersin..
  • ad-aware kur güncelle ve tarat sonra değiştirirsin...Kolay Gelsin...
  • program ekle kaldırda garip bi program ismi varsa onu kaldır

çoğunlukla orda oluyor

adaware çözmez pek
  • Evet program ekle kaldırda Tracker yada manager vs gibi ilginç az boyutlu programlar warsa onları kaldırman da işine yarayabilir...
  • daha fazla uzatmaya gerek yok sanirim. arkadasin sorunu cozulmus olacak ki cevap yazmamis.
  • arkadaşlar sorunu çözdüm cevap da yazmıştım ama bazı arkadaşlar görmemiş sanırım .ad aware çözdü sorunu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.