Şimdi Ara

Everest sm-770

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
13.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar oyun için ucuz mouse alacağım. Başlıkta yazdığım mouse 800-2000 dpi ayarı var dayanıklıymış. Sizce nasıl kullanan arkadaşlar var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 2 Ekim 2014; 3:59:51 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• 800-200 değil de 800-2000 olmasın o ? Eğer en yüksek 800'se mouse çöp diyebilirim. Yyani en azından oyun için çöp :)
  • Kurutucu kullanıcısına yanıt
    Bu mouse, firmaların üzerine logo basarak ve çok az sağı solu ile oynayarak piyasaya sürdüğü bir ürün. Aynısı frisby de mouse pad le birlikte satılıyor. Bende yedek mouse olarak bir adet almıştım. Öncelikle şunu söylemek isterim ergonomisi çok hoşuma gitti. Birçok üst düzey mouse ta bile böyle ergonomi yok. Eğer birerbir aynısı ise yandaki tuşları çok çok yumuşak, yanlışlıkla çok rahat basılıcak kadar yumuşak. Fiyatına göre ise performansı oldukca iyi. Özetle alırsanız pişman olmazsınız.
  • O zaman alıyorum fazla para dökmeye gerek yok :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Al gitsin hiç düşünme.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mousu aldım ama lazerde titreme var normal değil dimi? Değiştirteyim yani.

Titreme var derken, ekranda imleçmi titriyor?
  • Hayır boştayken lazeri titriyor. Hafif takılma yapıyor o yüzden oynarken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kurutucu -- 3 Ekim 2014; 18:51:30 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
    Takılma yapıyorsa değiştirin.
  • Optik lazerin titremesi normal mi boştayken önce hızlı hızlı yanıp sönüyor bir süre sonra yavaşlıyor yanıp sönmesi

Bendeki mouseda titreme yok sürekli sabit yanıyor.
  • Şimdi değişmi yaptırdum sorun mousedaymış yenisini aldım denettirdim evde de ben denicem :)

• O zaman hayırlısı olsun diyelim.
  • Bu seferkinde de bazen yeniden başlatınca mousu çıkarıp takmadan algılamıyor ve bir süre kullanmayıp kullanınca ilk bekliyor sonra hareket ediyor idare ederim artık değiştirmekle mi uğraşıcam evden uzak zaten :D

• ben de alıcam çok sorun yapıyor gibi gözüktü bana ama vatandaki olumlu yorumları görünce başka seçeneğim yok gibi.. bundan önce b ir frisbykırmızı oyuncu mouse u aldım ve scroll tekerleği mala b ağlamaya başladı faturaları kargolama pakedinde olduğundan benden habersiz çöpü boylamış değiştiremedim.. umarım bunda da sorun olmaz..
  • Bu mouse a macro ayarı yapılabiliyor mu yandaki butonları kullanmak için ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lesserevill -- 23 Ekim 2014; 20:18:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben tek bu mousta sorun yaşadım. Çok kalitesiz terletiyor ve lazeri titriyor. Bazı bilgisayarlarda bios ekranında kalmasına ve açılmamasına neden oluyor. Mousu çekince geçiyor bios ekranını. Şuan Frisbynin G3260k mouse padlisini aldım hiçbir sorun yaşamadım. Kaliteli ve sorun çıkartmıyor.

Yandaki tuşlar fonksiyon tuşu değil. İnternette gezerken mesela sayfalarda bir önceki bir sonraki sayfayı açıyor @Oğuz.

• Tavsiye edeceğim bir mouse özellikle csye yeni başlayanlar için. Peki oyunda iyi verim almak için ne yapmam gerekiyor ?
  • kardeşim diyebileceğim tek bir şey var o da insanları yanıltmayı seviyorlar. vatan bilgisayardan everest sm-770 aldım kullandıgım ilk gün baktım fare titriyor,değiştirmek istedim annem faturayı çöpe atmış. kısaca mal elimde kaldı sen en iyisi aliexpresse gir ordan al kardşim ben aldım bu mouse 10 basar ve 3 dolar! inan bana büyük kar edersin. iğrenç ötesi mouseleri görüntüsü güzel diye kakalıyorlar.! iyice sinirlendim

• selamun aleykum. gittigidiyordan kargo dahil 20,90 a aldım bu ürünü .. süper ötesi geldi gözüme fiyat performans falan.. win7 home basic laptopum... okumuyor bazen fareyi... sürücüsünü aradım bulamadım.. usb girişlerinde sorun yok , usb bellekleri , sonracıma kablosuz fareleri çalıştırıyo .. nasıl halledebilirim ? bide takılma olayı oldu oda okuma dan kaynaklı sanırım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.