Şimdi Ara

★★Apple Store Randevu Yardımlaşma (ANA KONU) ★★ (343. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.682
Cevap
145
Favori
208.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ayın 17sinden sonraya akasya randevuya ihtiyacım var çok acil..yardımcı olursanız sevinirim..1 haftadır alamıyorum randevu ne lanet bişey bu servis randevusu
  • Arkadaşlar Cuma gününe fazla iPhone randevusu olan varsa sevinirim, Akasya ya da Zorlu farketmez, teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar lütfen yardımcı olabilir misiniz ? 6 gündür randevu alamıyorum çok üzgünüm :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar randevu alamıyorum yardımcı olurmusunuz Edirne'de oturuyorum boş randevusu olan var mı acil ?

• 15 dk uğraştım 3 rezervasyon düşürdüm zorlu da. şanslı günümdeymişim
  • Artık kimlik istiyorlar. Boş yere milletten randevu istemeyin

• Zorlu'dan yardımcı olabilecek olan varsa çok sevinirm. Bir türlü yakalayamadım.

İphone'un kulak hoparlörü bozuldum, kulaklık takmadan kullanamaıyorum.
  • erc44 kullanıcısına yanıt
    Püf noktası ne hocam bunun. 1 tane bile yeter alabilsem

• Gs_KuRTuLuS kullanıcısına yanıt
    tamamen tesadüfi. f5 le sürekli yeniledim. yeniledikçe geldi rezervasyonlar
  • Elinde fazladan randevusu olan var mi? Zorlu veya akasya farketmez. Simdiden tesekkurler.

• Merhaba Arkadaşlar. 22 Temmuz Cuma 13:10 randevu buldum, başka bir gün veya daha geç saate randevusu olanlar varsa Değişebiliriz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Randevu almak artık nedense çocuk oyuncağı oldu Nasıl alamıyoruzsunuz 2 dakika önce randevu vardı almadım 1 haftadır hergün randevu alabiliyorum yani almıyorum karşıma çıkıyor buda zannedersem artık randevu satamıyorlar Apple Store kimlik soruyor artık

Kendi cihazım ve eşimin cihazı için birer saat arayla randevu aldım dün akasya için

• merhaba

randevu boşluğu gören haber verebilirmi akasya için
  • quote:

Orijinalden alıntı: delipilot

merhaba

randevu boşluğu gören haber verebilirmi akasya için

Boşluk anlıktır randevu olduğunu an alınır almadığınız taktirde sayfayı yenileseniz dahi randevu yok demektedir

• arkadaşlar telefonumun power tuşu bozuldu randevu almaya çalışıyorum alamadım bir kaç gündür eğer alıp da gitmeyecek olan varsa yada denk gelirde alabilen olursa boşta bana iletebilirse çok sevinirm teşekkürler
  • arkadaşlar merhaba hepinize.

şimdi iphone 6 plus var. 1.5 yıllık telefon. daha garantisi var.

şimdi sorun öncelikle batarya, artık %10-15 civarı kullanımlarda kapanmaya başlıyor telefon arada bir. %2 düştüğü oluyor. sebebi aşırı kullanım elden düşmüyor nerdeyse ama bu garantiyi ilgilendirmez sanırım.

diğer bir sorun ise sanki şarj giriş yerinde temassızlık başladı. girişi takıyorum telefonu masanın üzerine koyuyorum, telefon orada sabit durduğu halde arada sırada şarj sesi geliyor, şarja takılınca gelen ses.

randevusu olup da gitmeyecek olan kardeşim var ise her gün her saat hiç fark etmez yardımcı olabilir mi? haftanın her günü her saati müsaitim.

bir de apple ikame telefon veriyor mu? ben değişim talep edicem ne kadar sürer bu yeni telefon vermeleri? telefon hayati önem taşıyor resmi bir sayfada satış yapıyoruz çünkü sürekli müşteri iletişimi var ikame olması şart.

• hysteria_ kullanıcısına yanıt
    Şarj sikintisi da onlarin olayi.İstersen sabahhtan aksama kadar oyna sarjin bitmemesi lazim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amphioxus

Şarj sikintisi da onlarin olayi.İstersen sabahhtan aksama kadar oyna sarjin bitmemesi lazim

şarjım biter de %10-12 de falan kapanması olayı olmaması gerekli değil mi?

peki şu ikame telefon verme olayı var mı? ben benimkini bırakınca hemen ne yapıcam telefonsuz? ya da hemen orada değiştiriyolar mı?

randevu konusunda yardım bekliyorum arkadaşlar.
  • hysteria_ kullanıcısına yanıt
    Bende bilmiyorum randevulara talibim orta tus sikintim var benimde.Hic gitmedim daha once

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sistem kaçta açılıyor?
  • 
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.